تولید کننده ویلچر دستی ایرانی تاشو

تولید کننده ویلچر دستی تاشو در ایران به عنوان یک منبع بسیار خوب برای صادارت به کشور های همسایه  و ارائه آن به مراکز درمانی خارجی و داخلی به شمار می رود. ویلچر دستی ایرانی در کشور عراق به خوبی جای خود را باز کرده.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

ویلچر ایران بهکار 704ویلچر ایران بهکار 701

ویلچر دستی تاشو را می توان یکی از پر مصرف ترین تجهیزات توانبخشی در دنیا خصوصا مراکز درمانی دانست.
در بیمارستان ها و مراکزی که با معلولان، سالمندان و یا کسانی که به صورت موقت مشکل راه رفتن دارن مواجه هستند، ویلچر دستی تاشو را به عنوان یک جزء جدا نشدنی در خود دارند.

ممکن است ویلچر دستی در نگاه اول ساده و شبیه به هم باشد اما در بین آن ها تنوع و ساختارهای متفاوتی وجود دارد که برای هر سفارش، محل و مرکزی متفاوت خواهد بود.

ویلچر دستی ممکن است دارای بدنه استیل یا آلومینیوم باشد و یا مخصوص محل های خاص طراحی شود. دارای زیرپایی استیل و یا پلاستیک مقاوم باشد. یا برای وزن های متوسط و یا بالا طراحی شده باشد. عرض نشیمنگاه آن متفاوت است. جنس رویه و نوع کارکرد زیردستی ها نیز به همین صورت است.

تولید کننده ویلچر دستی ایرانی نه تنها در داخل بلکه در کشورهای همسایه نیز طرفدارن زیادی دارد. نظیر کشور عراق که به عنوان یک مرکز خوب برای صادرات محصولات ایرانی به شمار می رود.

تولید کننده ویلچر  ویلچر دستی تاشو

برای نمونه ویلچر دستی تاشو فوق که توسط یکی از بهترین تولید کننده ویلچر در ایران ساخته می شود دارای ساختاری بسیار مقاوم و مستحکم است. دارای شاسی ضربدری دوبل  چهار پیستون اضافه می باشد که به راحتی قابلیت استفاده در مراکز درمانی شلوغ و پر مصرف را دارد. لاستیک های آن نیز از بهترین تولید کننده های داخلی خریداری شده و یک محصول کاملا با کیفیت ایرانی محسوب می شود.

انواع ویلچر موجود ایرانی

  • ویلچر برقی ایرانی
  • ویلچر ایستا (تمام برقی، نیمه برقی و مکانیکی)
  • ویلچر پله رو
  • ویلچر دستی ساده
  • ویلچر دستی حرفه ای

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما