ویلچر
خانه / ویلچر دست دوم / خرید ویلچر برقی کارکرده مبله

خرید ویلچر برقی کارکرده مبله

ویلچر برقی کارکرده مبله رومبا یکی از بهترین گزینه های خرید محسوب می شود. این ویلچر تحت لیسانس آمریکا تولید شده و از کیفیت، زیبایی و راحتی مطلوبی برخوردار است.
گاهی مواردی پیش می آید که بسیاری از افراد قصد فروش ویلچر برقی کارکرده خود را دارند. در بسیاری از این موارد خرید ارزش بالایی دارد خصوصا اگر ویلچر کم کارکرده باشد در این صورت است که افت قیمت خوبی پیدا کرده است.

ویلچر برقی مبله رومبا hp44 - imc (2)

ویلچر برقی کارکرده

ویلچر برقی کار کرده یا دست دوم تبدل به گزینه خرید برای بسیاری از افراد شده که توصیه می کنیم این خبر را تا انتها بخوانید و از آن بهره مند شوید.
اگر شما هم قصد خرید ویلچر برقی کارکرده را دارید انتخاب خوبی است اما در بین مدل های کارکرده ای که در بازار و یا توسط بسیاری از مشتری ها عرضه می شود کدام گزینه مناسب است؟
ویلچر برقی مدل رومبا یکی از بهترین و مناسب ترین انواع ویلچر برقی مبله است که دارای صندلی گردان می باشد. این ویلچر هم زیباست و هم دارای کیفیت مطلوبی است.

ویلچر برقی رومبا hp44 (1)

خرید ویلچر برقی کارکرده

هم اکنون ویلچر برقی مبله رومبا مدل hp44 دست دوم موجود می باشد که بسیار تمیز و با کارکرد بسیار بسیار کم می باشد. کاملا سالم بوده و یکی از مواردی است که ارزش خرید را دارد و قطعا خریدار را راضی خواهد کرد.
در زیر تصاویر آن را ملاحظه می نمایید.

بعد قبل
 ویلچر برقی رومبا hp44 (7)
 ویلچر برقی رومبا hp44 (5)
 ویلچر برقی رومبا hp44 (3)
 ویلچر برقی رومبا hp44 (2)
ویلچر برقی رومبا hp44 (4)
بعد قبل

قیمت ویلچر برقی کارکرده

ویلچر های کارکرده با توجه به میزان تمیزی و مدت زمان استفاده شده از آن قیمت گذاری می شوند. معمولا اگر ویلچری خیلی تمیز باشد حدود ۱/۴ کاهش قیمت و اگر میزان تمیزی و سلامت آن کاهش یابد تا ۳/۴ نیز کاهش میابد.
قیمت این ویلچر در مدل های آکبنده حدود ۱۴٫۵ میلیون تومان است که البته در این فروشگاه پایین ترین قیمت بازار یعنی ۱۴٫۲ میلیون تومان فروخته می شود.
در مورد کارکرده این ویلچر که تصاویر آن را در بالا دیدید قیمت در نظر گرفته شده فقط ۹٫۹ میلیون است!
فرصت ها مانند ابر در گذرند از دست ندهید.

جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی بِرسو (Bersoo)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120277885
آدرس کانال: Bersoo@
پست الکترونیکی: Bersoo.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

واردات بهترین ویلچر برقی تهران

واردات ویلچر برقی در مدل های مختلف از کشورهای تایوان، چین، سوئیس، آلمان، آمریکا، ایتالیا …