مقایسه انواع ویلچر پله رو

یکی از دغدغه ها و مشکلات خریداران ویلچر پله رو آن است که نمی دانند کدام محصول را خریداری کنن. در این بخش مقایسه ای بین انواع آن خواهیم داشت تا بتواند بخش زیادی از مشکلات و سوالات شما را پاسخگو باشد تا دیگر نیاز نباشد برای بررسی به انواع سایت هایی سر بزنید که یا تخصصی در آن ندارند و یا تنها فروشنده یک مدل از ویلچرهای پله رو هستند.

ویلچر پله رو اتریشی سانو Sano (جکدار) press (9)

انواع ویلچر پله رو

سابقا در مورد انواع ویلچر پله رو صحبت شد و در این بخش به صورت کلی آنها را نام خواهیم برد که عبارتند از:

  • ویلچر پله رو دستی
  • ویلچر پله رو برقی

درباره مدل های دستی که تقریبا تنوعی در ایران وجود ندارد و اما در مورد ویلچرهای پله رو برقی باید گفت که عمدتا به دو صورت عمل می کنند که شامل این موارد می شوند:

  • ویلچر پله رو جک دار (ایرانی و خارجی و نفربر و ویلچر بر)
  • ویلچر پله رو تسمه ای (ایرانی و خارجی و نفربر و ویلچر بر)

در هر کدام از اینها چند مدل وجود دارد که می توان مجموعا آنها را اینطور نام برد:

  • پایار
  • اتکا
  • دی تی إی
  • سانو

ویلچر پله رو پایار و ویلچر پله رو اتکا دو محصول ایرانی هستند و ویلچر پله رو برقی dta و ویلچر پله رو اتریشی سانو مدل های وارداتی هستند.
اگر بخواهیم جانب انصاف را در نظر بگیریم باید بگوییم که محصولات وارداتی به لحاظ زیبایی و کیفیت واقعا برتر هستند اما بجای آن محصولات ایرانی از قیمت بسیار مناسب تری برخوردارند و خدمات پس از فروش در دسترس تری دارند.
شرکت برسو به دلیل آنکه در همه انواع فعالیت دارد تعصب کورکورانه ای بابت مدل ها ندارد و سعی دارد محصول مورد نظر فرد را در حد توان مالی فرد به بهترین شکل تحویل دهد.

ویلچر پله رو

مقایسه انواع ویلچر پله رو

برای آنکه بتوانید انواع ویلچر پله رو را با هم مقایسه کنید شاید بهتر باشد آن ها را در قالب یک جدول قرار دهیم تا بتوانید بهتر آنها را با هم مقایسه کنید.
جدول زیر به صورت کلی این محصولات را در کنار هم قرار داده است.

مقایسه انواع ویلچر پله رو - ۲

 

در ادامه برای آنکه با ماهیت و ظاهر این محصول در همینجا آشنا شوید و دیگر نیاز نباید صفحات متعدد را جستجو کنید، تصاویر و فیلم هایی از این محصولات قرار می دهیم.

ویلچر پله رو پایار

ویلچر پله رو اتکا

ویلچر پله رو دی تی إی

ویلچر پله رو سانو تانکی (ویلچربر)

ویلچر پله رو سانو (indoor و outdoor)

نکته: در مورد ویلچر پله رو سانو در دو مدل indoor و outdoor تفاوت آنچنانی وجود ندارد به همین علت به قرار دادن یک فیلم کفایت می کنیم.

ویلچر پله رو سانو مدل  PTuni (ویلچربر)

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما