فروش انواع ویلچر برقی مبله ایرانی و خارجی

ویلچر برقی مبله در مدل های متنوع و ساخته شده از جمله ویلچر اپتیموس ۲ آلمان، ویلچر فاتح ایران، imc HP4 آمریکا، imc HP6 آمریکا، ویلچر فوشان مدل ۱۵۲، ویلچر jazzy آمریکا، ویلچر کامفورت تایوان و ویلچر FS123 چین موجود و آماده عرضه می باشند.
موارد فوق مدل های کلی از برند های متنوع می باشند که در ادامه در مورد آنها صحبت خواهیم کرد.

 

ویلچر برقی مبله

ویلچر meyra optimus 2

این ویلچر ها همانطور که از نامشان پیداست دارای صندلی نشیمن متفاوتی هستند به نوعی می توان گفت نشستن بر روی آن ها راحت تر است و احساس لذت بیشتری می توان از نشستن بر روی آن بدست آورد.
صندلی این ویلچر ها به نوعی طراحی شده که می توان برخی از آنها همانند صندلی های خودرو دانست.
حتی برخی از مدل های بالاتر پا را فراتر گذاشته اند و صندلی خود را به صندلی خودروهای لوکس و لاکچری تبدیل کرده اند نظیر ویلچر برقی اپتیموس ۲ یا صندلی ریکارو که همانندش در BMW و ماشین های مسابقه ای نصب می شود.
این موضوع را هم باید خاطر نشان کرد که این ویلچر ها تاشو نیستند و همانند خودرو دائما در همان وضعیتی که می بینید هستند البته پشتی آن ها قابلیت خم شدن بر روی نشیمن و خوابیدن به پشت را دارد تا هم قابل تنظیم باشد و هم فضای کمتری را اشغال کند.

ویلچر اپتیموس ۲ را می توان به عنوان یکی از گل های سر سبد ویلچربرقی مبله در دنیا دانست. مدلی که از آن در ایران است دارای پشتی و زیرپایی برقی است که از جمله آپشن های آن محسوب می شود و می توان آن را به یک ویلچر برقی تخت شو بدل کرد.

انواع ویلچر برقی مبله

مدل های مختلفی از ویلچر برقی مبله وجود دارند که توسط شرکت هایی از کشورهای زیر تولید می شوند:

  1. آلمان
  2. آمریکا
  3. تایوان
  4. چین
  5. ایران

که به ترتیب و برای نمونه می توان به این مدل ها اشاره نمود:

  • ویلچر اپتیموس ۲
  • ویلچر imc رومبا hp44 و یا jazzy
  • ویلچر کامفورت مدل های ۲۰۶
  • ویلچر فاکسی و مدل ۱۵۲
  • ویلچر فاتح

ویلچر برقی مبله رومبا مدل hp44

ویلچر برقی مبله رومبا مدل hp44 - 1

یکی از مدل های پر فروش و دوست داشتنی است که در دو مدل عرضه می شود. که تفات آن کمی در ظاهر و وجود فنر در چرخ های جلو و وجود جواستیک متفاوت و جمع و جورتر.

ویلچر برقی مبله فاتح

ویلچر فاتح لاکچری

یکی از بهترین انواع ویلچر برقی فاتح مدل کاپیتان آن است که در زیبایی بسیار عالی عمل کرده و در آن از چرخ های بزرگتر بهره گرفته شده است.
در این ویلچر از زیرپایی های ارتوپدی نیز استفاده شده که می توان از آن و پستی قابل تنظیمش برای درآمدن به حالت تخت بهره برد و سیسنم گردش خون را در بدن افزایش داد اما تمhم این کارها بدون نیروی برقی و جک الکتریکی انجام می شود.

ویلچر برقی مبله رومبا مدل HP6

ویلچر برقی مبله رومبا مدل hp44 - 4

در ایران برخی این مدل را همان ویلچر برقی مدل HP4 معرفی می کنند که در آن کمی تغییر و افزایش آپشن وجود دارد.
تا حدودی این حرف درست است اما این ویلچر خودش مدلی از ویلچرهای شرکت هرت وی (Heart Way) آمریکا محسوب می شود و در کمپانی یک محصول کاملا جداست.
زیبایی و تغییرات آن در مقایسه با HP4 کاملا محسوس و نمایان است.
در این ویلچر از جواستیک متفاوتی استفاده شده که هم کارایی بهتر و نحوه استفاده متفاوتی دارد و هم ابعاد Hن بسیار کوچکتر شده.
علاوه بر آن در چرخ های جلو از سیستم فنر به صورت الاکلنگی بهره برده شده که به نوعی ویژه باعث حفظ تعادل و استقرار فرد و ویلچر در ناهمواری ها می شود.

ویلچر برقی مبله رومبا مدل hp44 - 3

ویلچر برقی مبله کامفورت

ویلچر پیشرفته کامفورت Bronco 207

این ویلچر ساخت کشور تایوان است. کامفورت نامی است آشنا که انواع ویلچر برقی تاشو اش چند سالی است در ایران جای خود را باز کرده و تبدیل به یکی از ویلچرهای پر فروش در بازار شده است.
اما محصولی که در اینجا از شکرت کامفورت معرفی می کنیم یکی از انواع ویلچر برقی مبله کامفورت است.
در این ویلچر این قابلیت وجود دارد که همانند ویلچر اپتیموس ۲ به صورت کاملا برقی زیرپایی آن بالا  پشتی ان به حالت خوابیده درآید  فرد را در حالت تخت قرار دهد.

 

ویلچر پیشرفته کامفورت Bronco 207 - 4

ویلچر تمام برقی ایستا و تخت شو لوو

ویلچر برقی ایستا و تخت شو لوو combi3 (4) - عکس 1

ویلچر لوو یکی از نام آشناترین تولید کنندگان ویلچر ایستا در دنیا می باشد به عنوان سردمدار تولید کنندگان و بنیانگذار ویلچر ایستا در دنیا به شمار می رود.
این کمپانی بزرگ محصولات ارزشمند و حس فوق العاده ای به افراد توانخواهی داد که نمی توانستند بر روی پای خود بایستند.
شرکت لوو در سال های اخیر ویلچری را تولید کرد که علاوه بر درآمدن به حالت ایستاده، به صورت کاملا برقی به حالت تخت نیز در می آید.
در زیر می توانید تصاویر این ویلچر فوق العاده را مشاهده نمایید.

ویلچر برقی ایستا و تخت شو لوو combi3 (4) - عکس 3ویلچر برقی ایستا و تخت شو لوو combi3 (4) - عکس 5

ویلچر برقی مشابه C400 آمریکا

این ویلچر یک ویلچر ایرانی است که در ایران مونتاژ می شود. به نوعی می گویند ساخت ایران است اما در حقیقت هنوز ماهیت اصلی آن مشخص نیست.
در هر صورت یک ویلچر فوق العاده به شمار می رود که ظاهر بسیار جذاب و چشم نمواز و اسپورت دارد.
این ویلچر نیز همانند ویلچر تمام برقی و فول آپشن لوو یک ویلچر ایستا و یک ویلچر تخت شو است علاوه بر آن دارای سیستم نیرو محرکه در چرخ های جلو می باشد و با نوع لاستیک های به کار رفته در آن می توان آن را ویلچر آفرود (خارج از جاده) نیز دانست.

ویلچر برقی هوشمند (۱)

ویلچر فنردار FS123

ویلچر برقی فاکسی فنر دار - 1

این ویلچر ساخت کمپانی فوشان چین می باشد و به عنوان یک ویلچر برقی نیمه مبله محسوب می شود. در ایران با نام ویلچر فاکسی نیز شناخته می شود.
ویلچر خوبی به شمار می رود اما در مقایسه با ویلچرهایی که در بالا اشاره کردیم تقریبا می توان گفت که هیچ حرفی برای گفتن ندارد!
اما به لحاظ قیمتی و ظاهر موردی خوب و ایده آل برای کسانی که نمی خواهند خیلی هزینه کنند محسوب می شود.
در این ویلچر پشتی با نیرو و اهرم دست به حالت خوابیده در می آید.

ویلچر برقی فاکسی فنر دار - 2ویلچر برقی فاکسی فنر دار - 10

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما