مجموعه بِرسو شما را به خرید بهترین محصولات ویلچر و بالابر بیمار دعوت می نماید.
کافیست فرم انتها را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویلچر دستی ورزشی بسکتبال

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویلچر ورزشی
ویلچر ورزشی بسکتبال دستی

فروش ویلچر ورزشی بسکتبال با بدنه تمام آلومینیومی. چرخ های کمکی دوبل و تک در پشت ویلچر و با چرخ های ۲۴ اینچ و ۲۸ اینچ با توجه به نیاز و سلیقه بازیکن.

ویلچر ورزشی بسکتبال - 2

ویلچر ورزشی

ویلچر های ورزشی ساختاری کاملا متفاوت نسبت به ویلچر دستی دارند و کاربرد آن ها تنها در ورزش است. این ویلچر ها دارای اسکت با طراحی متفاوتی هستند و زاویه ها کاملا متفاوت از ویلچرهای معمولی است.
آلیاژ به کار رفته در این مدل ویلچر ها عمدتا آلومینیوم، کربن و یا مواردی شبیه اینهاست که علاوه بر سبک بودن بسیار مقاوم هستند.

ویلچر ورزشی بسکتبال - 1

در جلوی ویلچرهای ورزشی و به موازات زمین حفاظی طعبیه شده تا از برخورد پا و چرخ های جلو با موانع و سایر ویلچرها جلوگیری شود که عمدتا در ویلچر ورزشی بسکتبال این موضوع اهمیت پیدا می کند. زیرا برخورد در این رشته بالاست. همچنین زاویه چرخ ها نسبت به زمین عمود نبوده و دارای مرکز ثقل بهتری هستند و احتمال چپ کردن را به حداقل می رساند.
به علت وجود حرکت های ناگهانی و شتاب های بالا، چرخ های کمکی در پشت ویلچر به صورت تک یا دوبل طعبیه شده تا مانع از واژگونی بازیکن از پشت گردد.

ویلچر ورزشی بسکتبال دستی

ویلچر سوئیسی، ویلچر آلمانی، ویلچر چینی، ویلچر تایوانی و ویلچر ایرانی نیز انواع این مدل ها را با مارک های متنوع طراحی کرده اند.
در حال حاضر مدل ایرانی آن با قیمتی مناسب تر و با کیفیت بسیار خوب تولید می شود که به خوبی پاسخگوی نیازهای جامعه ورزشی ایران است.

به دلیل نوسانات قیمت مواد و نرخ اَرز جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.
برسو

جهت دریافت مشاوره و یا خرید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بِرسو شما را به خرید بهترین محصولات ویلچر و بالابر بیمار دعوت می نماید.
کافیست فرم انتها را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید