ویلچر
خانه / ویلچر دستی / فروش ویلچر دستی ورزشی بسکتبال

فروش ویلچر دستی ورزشی بسکتبال

فروش ویلچر ورزشی بسکتبال با بدنه تمام آلومینیومی. چرخ های کمکی دوبل و تک در پشت ویلچر و با چرخ های ۲۴ اینچ و ۲۸ اینچ با توجه به نیاز و سلیقه بازیکن.

ویلچر ورزشی بسکتبال - 2

ویلچر ورزشی

ویلچر های ورزشی ساختاری کاملا متفاوت نسبت به ویلچر دستی دارند و کاربرد آن ها تنها در ورزش است. این ویلچر ها دارای اسکت با طراحی متفاوتی هستند و زاویه ها کاملا متفاوت از ویلچرهای معمولی است.
آلیاژ به کار رفته در این مدل ویلچر ها عمدتا آلومینیوم، کربن و یا مواردی شبیه اینهاست که علاوه بر سبک بودن بسیار مقاوم هستند.

ویلچر ورزشی بسکتبال - 1

در جلوی ویلچرهای ورزشی و به موازات زمین حفاظی طعبیه شده تا از برخورد پا و چرخ های جلو با موانع و سایر ویلچرها جلوگیری شود که عمدتا در ویلچر ورزشی بسکتبال این موضوع اهمیت پیدا می کند. زیرا برخورد در این رشته بالاست. همچنین زاویه چرخ ها نسبت به زمین عمود نبوده و دارای مرکز ثقل بهتری هستند و احتمال چپ کردن را به حداقل می رساند.
به علت وجود حرکت های ناگهانی و شتاب های بالا، چرخ های کمکی در پشت ویلچر به صورت تک یا دوبل طعبیه شده تا مانع از واژگونی بازیکن از پشت گردد.

ویلچر ورزشی بسکتبال دستی

ویلچر سوئیسی، ویلچر آلمانی، ویلچر چینی، ویلچر تایوانی و ویلچر ایرانی نیز انواع این مدل ها را با مارک های متنوع طراحی کرده اند.
در حال حاضر مدل ایرانی آن با قیمتی مناسب تر و با کیفیت بسیار خوب تولید می شود که به خوبی پاسخگوی نیازهای جامعه ورزشی ایران است.

به دلیل نوسانات قیمت مواد و نرخ اَرز جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.
جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی بِرسو (Bersoo)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120277885
آدرس کانال: Bersoo@
پست الکترونیکی: Bersoo.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ویلچر برقی کامفورت

قیمت پخش و فروش ویلچر برقی تایوانی

قیمت ویلچر برقی تایوانی آیا در حال افزایش قیمت است؟ قیمت انواع آن چند است؟ …

پاسخی بگذارید