تولید کننده ویلچر دستی ایرانی

تولید کننده ویلچر در ایران خصوصا در مدل های دستی به نحوی است که توانسته علاوه بر تامین نیاز داخلی در امر صادرات نیز ایفای نقش کنند. علاوه بر آن انواع ویلچر برقی ایرانی نیز توانسته به خوبی عمل کند و محصولات باکیفیت را روانه بازارهای داخلی و خارجی نماید.

تولید کننده ویلچر دستی

ویلچر های دستی علی الرغم ظاهر ساده شان دارای ظرافت هایی در طراحی هستند که تولید کننده ویلچر باید در ساخت آن ها را لحاظ کند. با توجه به تجربه و تنوع انواع ویلچر تولید شده در ایران توانسته ایم مدل های با کیفیت تر را از سایر مدل ها تمیز دهیم.

این موضوع بسیار حائز اهمیت است که کیفیت صرفا متعلق به مارک های معروف نیست. مدل هایی وجود دارد که کیفیت و قیمت مناسب را توأم دارند.

شرکت های معروفی در ایران نظیر ایران بهکار و کایانگ (چینی) جزء پر فروش ها بودند اما با کمی تغییر در بازار انواع مدل های دیگر نیز پا به عرصه گذاشته و تولید کننده ویلچر دستی شده اند.

ویلچر دستیویلچر ارتوپدی مدل 901

[toggle title=”تولید کننده های غیر معروف اما باکیفیت” state=”close”]اگر بخواهیم جانب انصاف را در نظر بگیریم بسیاری از مدل ها وجود دارند که شاید نام و نشان شناخته شده ای نداشته باشند اما توانسته اند ویلچر مرغوب تولید کنند. ویلچری که می تواند از بسیاری از برند ها و مارک های معروف با دوام تر و راحت تر باشد.[/toggle]

ما به عنوان فروشنده انواع ویلچر به مراکز درمانی، بیمارستان ها و شرکت های صادراتی به این موضوع اشراف کامل داریم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما