ویلچر سبک تاشو برقی و دستی

ویلچر سبک تاشو عمدتا مدل های مسافرتی هستند. این ویلچر ها در سه مدل ارائه می شوند که در آنها از آلومینیوم استفاده شده و از لوازم سیکتر بهره برده شده است که در ادامه به آن می پردازیم.

ویلچر برقی زینگر - 4

ویلچر سبک تاشو

این ویلچرها دارای سه دسته کلی هستند که آنها را می توان اینطور نام برد:

  1. ویلچر برقی مسافرتی
  2. ویلچر دستی مسافرتی
  3. ویلچر حمل بیمار مسافرتی

ویلچر برقی مسافرتی

در ویلچر برقی مسافرتی طراحی و ساخت کمی پیچیده تر است زیرا در آن موتور و باطری تعبیه شده که این دو بخش اعظم از وزن هر ویلچر را تعیین می کنند.
در ویلچر مسافرتی برقی از موتورهای سبک متفاوت و باطری های لیتیوم استفاده شده که توانسته آن را به سر منزل مقصود برساند و از طرفی نوع تا شوندگی آن نیز متفاوت است زیرا همین دو عامل (باطری و موتور) مانع از تا شدن آسان می شوند. ویلچر زینگر یکی از انواع ویلچر برقی مسافرتی است.

ویلچر مسافرتی برقی - ۲ ویلچر برقی زینگر - 6

ویلچر مسافرتی دستی

این ویلچر ها نمونه های کمتری دارند زیرا در این نوع از ویلچرهای مسافرتی از چرخ های بزرگ استفاده شده که این چرخ ها خود بسیار اشغال کننده فضا می باشند و همین امر باعث شده کمی طراحی آنها سخت و منحصر به فرد باشد که خوشبختانه این مدل نیز وجود دارد.

ویلچر تاشو آلومینیومی

ویلچر حمل بیمار مسافرتی

ویلچر های مسافرتی که عمدتا افراد قصد خرید دارند از این دست می باشند. این ویلچرها به قدری سبک و با تا شوندگی بالایی هستند که می توان با یک دست و به راحتی آن را حمل نمود. از طرفی در زمان باز شدن نیز به قدری کوچک هستند که می توان از آنها در راهروهای هواپیماها و حتی راهروهای قطارها نیز استفاده نمود.
این ویلچر چینی عمدتا ساخت شرکت کایانگ و فوشان است که ممکن است در ایران با نام ویلچر jts نیز شناخته شوند.

ویلچر مسافرتی کایانگ ۹۰۰۱ (۱۱)ویلچر سبک و تاشو به سه دلیل بسیار مهم مورد توجه و استقبال قرار گرفته اند:

  • وزن بسیار پایینشان
  • اشغال فضای کم
  • حمل آسان

جمع شدن این موارد در یک ویلچر باعث شده تا این ویلچرها با نام ویلچر مسافرتی شناخته شوند و مورد استقبال و توجه ویزه در بین مصرف کننده ها قرار گیرند.
اما تنها موضوعی که برای برخی دست و پا گیر شده این است که این ویلچر در مقایسه با ویلچر برقی معمولی و ویلچر دستی ساده گرانتر می باشند و این موضوع باعث شده امکان خرید برای برخی مقدور نباشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما