بازار فروش ویلچر مسافرتی

ویلچر مسافرتی را می توان یکی از انواع ویلچری دانست که علاقه بسیاری را به خود جلب کرده است و این ویلچر ها دارای دو دسته کلی هستند:

  • ویلچر مسافرتی ساده
  • ویلچر مسافرتی برقی

انواع ویلچر مسافرتی

همانطور که گفته شد این ویلچر ها دارای دو دسته کلی هستند که به ویلچر مسافرتی برقی و ویلچر مسافرتی ساده تقسیم بندی می شوند.
این ویلچر ها کاربردهای فراوانی دارند که عمده استفاده آن ها جهت مسافرت و جابجایی های بسیار زیاد است. در مدل های دستی کاربرد به استفاده در قطارها و هواپیما ها هم می رسد زیرا بسیار جمع و جور طراحی شده اند.
در زیر نمونه ای از یک ویلچر مسافرتی تاشو ساده قرار داده شده است.

ویلچر مسافرتی کایانگ تاشو

ویلچر مسافرتی برقی

این ویلچر ها نیز به همان اندازه مدل های ساده مسافرتی هستند اما با این تفاوت که برقی هستند و این قابلت باعث شده که به یکی از محبوب ترین انواع ویلچر بدل گردند.
یکی از انواع آن ویلچر چینی است که علاوه بر مدل های ساده، مدل های برقی را نیز تولید کرده است. اما نمی توان ویلچر های چینی را در این زمینه پیشرو دانست بلکه در مدل های اروپایی و آمریکایی، این ویلچر ها بسیار پیشرفت کرده اند و محصولات منحصر به فردی را طراحی و تولید نموده اند.

ویلچر برقی مسافرتی اسمارت چایر

ویلچر مسافرتی ایرانی

در ایران یک نمونه ویلچر برقی مسافرتی نیز تولید شده که در حقیقت می توان گفت تنها بدنه آن ساخت داخل است و سایر لوازم و قطعاتش نظیر موتور، باطری و جواستیک وارداتی هستند.
این ویلچر ایرانی ساختار و شکل ساده ای دارد و آن طوری که انتظار می رود نتوانسته به لحاظ اسکلت و زیبایی توجه ها را به خود جلب کند. نام این ویلچر مونوچیر است.

ویلچر مونوچیر مسافرتی

اکنون در بازار فروش ویلچر می توانید انواع ویلچرهای مسافرتی را ملاحظه نموده و نسبت انتخاب ویلچر مورد نظر خود اقدام نمایید. برای این منظور تنها کافی است با مشاوران ما تماس گرفته در خواست دریافت اطلاعات دقیق تر و ریز قیمت را کنید تا بهتر بتوانید تصمیم گیری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما