قیمت ویلچر برقی معمولی

قیمت ویلچر برقی معمولی چقدر است؟ ارزان ترین ویلچر برقی کدام است؟ و معرفی چند مدل از انواع ویلچر برقی معمولی میان رده پر فروش.

ویلچر برقی کارا ۱۰۴ - 2

انواع ویلچر برقی

شاید این موضوع برای بسیاری از افراد مبهم باد که انواع ویلچر برقی کداک است و اصولا چطور دسته بندی می شوند. برای آنکه کار شما را سهل و آسان کنیم سریع به معرفی و دسته بندی آن ها می رویم.

  • ویلچر برقی مبله
  • ویلچر برقی تاشو

این ها دسته های اصلی انواع ویلچر برقی هستند. که با مارک هایی نظیر، ویلچر کامفورت، ویلچر مد اسکای، ویلچر jts، ویلچر مد اسکای، ویلچر کایانگ و سایر انواع ویلچر ایرانی و خارجی شناخته می شوند.

ویلچر برقی مبله رومبا مدل hp44 - 1

قیمت ویلچر برقی معمولی چقدر است؟

حال در بین این همه انواع مختلف ویلچر، قیمت ویلچر برقی معمولی چقدر است؟ اگر بخواهم به این سوال پاسخ دهیم اول باید به سوال دیگری پاسخ دهیم که آیا به دنبال خرید ارزانترین ویلچر برقی هستید؟
اگر پاسخ شما بله است پس باید بخش مربوط به آن را مطالعه نمایید اما اگر قصد شما خرید یک ویلچر میان رده است پس با ما همراه باشد.

ارزانترین ویلچر برقی - 2

ویلچر برقی معمولی نه ارزان!

همانطور که در ابتدا عرض کردیم مدل های برقی به دو دسته ویلچر برقی مبله و ویلچر برقی تاشو دسته بندی می شوند. اگر بخواهیم میانگین بگیریم ویلچر های مبله گرانتر هستند اما این موضوع ۱۰۰% نیست زیرا کاملا بستگی به برند و مدل هم دارد.
ویلچر برقی معمولی به مدل هایی گفته می شود که جزء ارزانترین ها نیستند اما قیمت مناسبی دارند برای مثال قیمت ویلچر برقی معمولی در اواخر سال ۹۷  و اوایل سال ۹۸ بین ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان است.
دوتا از مدل های خوب آن ویلچر برقی مبله رومبا مدل hp44 است و دیگری ویلچر برقی کامفورت ۱۰۳ که یک ویلچر تاشو می باشد.

مرکز پخش ویلچر برقی - ۲

قیمت ویلچر های برقی معمولی

ارزانترین ویلچر برقی در حال حاضر حدد ۸٫۵ میلیون تومان است و این قیمت تا حدود ۴۱ میلیون تومان هم میر سد که مربوط به ویلچر برقی اپتیموس ۲ آلمان می باشد. البته همین ویلچر در جاهای دیگر با قیمت های ۴۴ و ۴۶ میلیون تومان هم فروخته می شود.
اگر قصد خرید ویلچر برقی با هر میزان بودجه ای که دارید تماس بگیرید. سعی مجموعه ما آن است تا از بین انواع ویلچر برقی دست دوم و مدل های نو و معرفی آن ها به شما، کمک کنیم تا نیاز خود را بر طرف نمایید.

خرید ویلچر برقی کامفورت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما