قیمت ویلچر برقی دست دوم

ویلچر برقی دست دوم قیمت مناسب و با کیفیت چی بخریم؟ اما اگر نمیدانید ویلچر برقی دست دوم با استوک چه تفاوتی دارد حتما صحبت هایم را با دقت بخوانید که با یک تیر چند نشان بزنید. هم بدانید با چه بازار و محصولاتی طرف هستید. هم بدانید که محصولی با چه کیفیتی و چه رنج قیمتی میتوانید از ما تهیه کنید.

ویلچربرقی استوک همان ویلچر دست دوم ایرانی است؟

ویلچرهای استوک ویلچرهایی هستند که دست هیچ شخصی نبوده و توسط همه استفاده شده و در عین حال هیچ شخصی آن را نخریده است. کمی تعجب کردید و نمیدانید تمام این شرایط کی اتفاق میافتد؟

پس اجازه بدهید با ذکر نام یک ویلچر که قطعا به گوشتان خورده غافلگیرتان کنم. ویلچر یاماها یک ویلچر استوک است. حالا استوک به چه معناست و چرا نمیگویم ویلچر دست دوم است؟ چون ما ویلچرهای یاماها را از کشوره ژاپن وارد کشور خودمان کردیم.

این ویلچر که یک ویلچر با کیفیت متوسط وارداتی است ویلچری با قیمت بسیار پایین و مناسب برای خرید است. این ویلچرها که دارای باطری های براشلس هستند که به صورت خشابی در زیره زیرآرنجی ها قرار میگیرند و یک ویلچر کاملا تاشو و جمع و جور است.

ویلچر یاماها که در دو مدل چرخ دو منظوره یا چرخ بزرگ و چرخ کوچک در ایران موجود شده است بسیار پر طرفدار است و فروش خوبی برای فروشندگان ویلچر و تجهیزات پزشکی ها دارد. اما بدانید که با اینکه قیمت مناسبی دارد اما کیفیت و کارایی اپتیموس 2 را هرگز ندارد پس توقع نکنید با پول یک پراید بنز سوار شوید دوستان.

این دو ویلچر وارداتی که مدل چرخ کوچک آن با اختلاف چند میلیون تومان تفاوت قیمتی دارد ویلچرهایی با بدنه ی آلومینیوم دارد که به سبک و حمل آن کمک میکند. این ویلچرهای کاملا مسافرتی و تاشو طراحی شده اند و قابلیت تاشو بودن دارند و امکان جایگذاری در صندوق عقب ماشینتان را دارند.

ویلچر یاماها که ویلچری با نشیمنه سایز کوچک و متوسط برای نشستن را تامین میکند ویلچری سابقه دار به عنوان تست در فروشگاه بود است. این ویلچر در فروشگاه به عنوان نمونه منتظر میمانده تا یک ژاپنی چشم بادامی از راه برسد و آن را تست و کند و اگر پسند کرد دوستانش را که در کارتون خواب هستند به خانه ببرد.

این ویلچر فقط و فقط چون تست در فروشگاه یا اصطلاحاً استوک ژاپنی است به ایران فروخته میشود و در این را بدانید که همین چشم بادامی ها به هیچ عنوان یک یاماهای اصل یا مدل های دیگر ژاپنی اصل را چه به ایران چه به کشورهای دیگر نخواهند فروخت.

علت اینکه یک یاماهای اصل در ایران وارد نشده و آن به کسی ویلچرهای آکبندشان را نخواهند فروخت عرق ملی به کشورشان ژاپن فروش محصولات با کیفیتشان را در عرصه ی ویلچر به تمام کشورها ممنوع میدانند.

ویلچربرقی بی نایت ار اس

ویلچر برقی دست دوم یا استوک چه فرقی دارند؟

ویلچرهای برقی دست دوم با رنج قیمت های مناسب در بازار موجود است. این ویلچربرقی ها قبلاً توسط شخصی خریداری شده و آن شخص به هر دلیلی این ویلچر را برای فروش گذاشته است. این ویلچر برقی های دست دوم از ویلچرهای پله رو گرفته تا ویلچرهای ایستا و تخت شو در بازار موجود است.

حالا میرسیم به وعده ای که خدمتتان دادم. ببینید دوست عزیز شاید شما در بین ویلچربازهای قدیمی  تازه کار باشید و تجربه ی دیگران را نداشته باشید اما بدانید که ویلچر آکبند ویلچری است که کاملا نو از لحظه ی تولد در کارتون مخصوص خود جای گرفته است.

حالا همین ویلچر تازه متولد شده گاهی اتفاقی در حین ارسال بار از کارخانه به فروشگاه در مسیر  یا در حمل و نقل بی احتیاطیی صورت میگیرید و آسیب میبیند. این ویلچر طفل معصوم کاملا نو و آکبند بود اما برای یک آسیب کوچک زیر قیمت فروخته میشود.

اما این ویلچر ویلچری است که آکبند بود و به علت آسیب دیدگی داره زیر قیمت فروخته میشه پس یک ویلچر دست دوم محسوب نمیشود. چه ویلچری دست دوم محسوب میشود؟ ویلچری که دست یک شخص بود و او مدتی از آن استفاده کرده است.

حالا میتوانید این مدت بسیار کوتاه باشد میتواند بسیار طولانی باشد که در بازار به ویلچری که بسیار کم استفاده شده در حد یا در حد آک هم میگویند. اما تفاوت ویلچر برقی دست دوم با استوک چیست؟

همانطور که خدمتتان گفتم ویلچر دست دوم دست یک شخص بوده پس در اکثر مواقع این ویلچرهای اگر از یک تایم یک سال یا نهایتا دو سال بیشتر دست به دست گشته باشد تا به شما رسیده باشد از حالا بدانید علاوه بر پول خریدش به زودی پول یک جفت باطری نو و یکسری خریدهای جانبی دیگر روی دستتان خواهد گذاشت.

زیبایی خرید یک ویلچر دست دوم از شخص اینجا نقاب از چهره بر میدارد که شما هیچ ضمانتی هم ندارید و تصور کنید شما بسیار پشیمان هستید و میخواهید آن را پس بدهید به آسانی شماره ی خودشان را خاموش میکنند و از دسترستان خارج میشوند و تمام شما مجبورید خسارت متحمل شوید.

گاهی ویلچر تازه متولد حتی مسیر از کارخانه به فروشگاه را هم کاملا در آرامش و امنیت طی میکند و در فروشگاه در ویترین و به محضر نمایش رهگذران و خریدارن قرار میگیرد. مشتریان آن را خرید کرده و به خانه میبرند تا از آن استفاده کنند.

حالا چه اتفاقی میافتد تا این ویلچر دست دوم خوانده میشود؟ ویلچر سواران عزیز لطفا دقت کنید در لحظه ای که شما ویلچر را از فروشگاه خارج کرده در ماشین خودتان یا هر ماشین دیگری برای حمل آن قرار میدهید قیمت آن تغییر میکند.

میتوانیم بگویم ویلچری که از درب فروشگاه خارج شود از قیمت اصلی خود افت قیمتی خواهد داشت و اگر در همان لحظه حتی پشیمان شوید و آن را به فروشگاه پس دهید میتوانند آن را از شما قیمت پایین تر بخرند.

افرادی که الان اخم هایتان در هم رفته، آره عزیزم با شمام، قبل از خرید از فروشگاه منصف و با اعتبار خرید بکنید که بعد از خرید خدمات پس از فروش داشته باشید.

ویلچر برقی دست دوم یا استوک چه فرقی دارند؟

خدمات پس از فروش ویلچر برقی یا دستی به چه صورت است؟

تصور کنید دور از جون ما و شما یک شخص یک ویلچر بخره و بسیار شاد در راه منزل باشه بعد این اتفاق براش بیوفته:

ویلچر رو خیلی شیک و مجلسی سوار تاکسی میکنید میزارید صندوق عقب بدون هیچ حفاظ و بند و چسبی بیمه ی حضرت ابولفضلش میکنید و تا خونه حین حرف زدن با تاکسیران عزیز ویلچر از صندوق میوفته روی زمین وسط خیابان و نابود میشه.

به نظرتون این شخصیت واقعا نیاز به خدمات پس از فروش داره یا کمی داروی خواب آور؟ خب مدیریت فروش اون فروشگاه چه گناهی داره عزیز من؟

این شخص میتونست یک وانت کرایه کنه کمی بیشتر هزینه کنه اما با آرامش خیال و بدون هیچ هزینه ی تخریب روحی و استرس و ضربه ی مالی ای راحت به منزل برسه.

ببینید دوستان خدمات پس از فروش یعنی شما ویلچرت رو چند سال استفاده کردی باطریش خراب شده شارژ نگه نمیداره و اذیتت میکنه، شما زنگ میزنی خانم ایکس که مشاوره ی فروشت هست میگی در این شرایط هستم و خرید ویلچر از شما انجام داده بودم.

و به عنوان یک مشتری میپرسی: آیا امکانش هست کمک کنید باطری مناسب و با کیفیت تهیه کنم؟ بله که امکانش هست. مشتری با ادب و قدردان  رو ما روی چشممون میزاریم. قطعا هم ارجاع میدیم به واحد باطری تا حسابی هواشونو داشته باشند و تخصصی راهنماییشون کنند تا باطری درست تهیه کنند.

ویلچربرقی اپتیموس 2

ویلچر برقی دست دوم قیمت مناسب

ویلچر برقی چه به شکل آکبند چه به شکل دست دوم هر دو در بازار موجود است. حالا اینکه شما تصمیم گرفتید محصول آکبندی نخرید به دو دلیل منطقی است. اول اینکه ویلچر دست دومی پیدا کردید که آنقدر تمیز و ارزشمنده که شما تصمیم به خرید آن گرفتید.

دوم اینکه شما توانایی خرید ویلچر آکبند رو ندارید و کسی هم بر شما خورده نخواهد گرفت قطعا منطقی ترین راه این است که ویلچر تمیز دست دوم تهیه کنید تا اینکه روی یک صندلیه بدون چرخ در منزل ثابت بمانید و دور از جونتان به قول معروف در منزل زمین گیر شوید.

یک صورت رویایی دیگر هم وجود دارد که امیدوارم همگی خوانندگان این مطلب یک روی در این دسته قرار بگیرند. در این صورت شما توانایی خرید یک ویلچر خارجی یا ایرانی بسیارعالی را دارید که آکبندش داخل کشور موجود نیست.

ولی در هر سه صورت شما قیمت ویلچر برقی دست دوم رو نیاز دارید پس بریم سراغ قیمت ها:

ویلچر های دست دوم ایرانی روی رنج 30 تا 50 تومن دست دوم برقی تاشو موجوده مثل گاما45 ویلچر بسیارقوی و با جذبه ی ایرانی که کاملا تاشو هست. مثل مدل دو منظوره ی 110la که دارای چرخ های نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک است.

این ویلچر که کاملا برقی حرکت میکند و شما با جواستیک و کنترلگر از روی دسته ی آن میتوانید آن را هدایت کنید در صورتی که آن را روی خلاص بگذاید به شما به صورت دستی هم سواری میدهد. حالا چه خودتان با هندریم هدایتش کنید چه شخصی شما را هل دهد هر دو میسر است.

👈 اگر نیاز به اطلاعات دقیقتر در رابطه با موتور باطری یا ابعاد دارید یا قصد دیدن و خریدش را دارید کافی است تماس بگیرید تا مشاوران ما برایتان کاملتر شرح دهند.

 

ویلچر برقی گاما 45

ویلچر برقی دست دوم با کیفیت

دسته ی سومی که برایتان آرزو کرده بودم و امیدوارم اگر حالا هم در این شرایط نیستید روزی توان خریدش را پیدا کنید همین است. ویلچر برقی خارجی مبله یا تاشو دست دوم با کیفیت معمولا در این شرایط هستند که وارد کشور شده اند و بسیار سرحال و تمیز نگه داری شده اند.

این ویلچرها که اکثرا مدل های بسیار بسیار معروفی را در خانواده ی خود جای داده اند بسیار با کیفیت هستند و ارزش خرید آن ها حتی به چند ده میلیون یا بیش از صد و دویس میلیون تومان هم موجود است.

بیاید تصور نکنید اگر آکبند باشند به پول ایران در حاضر چقدر میشوند و حسابش نکنیم. ویلچرهای وارداتی در این شرایط معمولا مبله هستند و از زیرمجموعه های بسیار چشمگیر این ویلچرها مدل های میرا مثل چمپ آلمان و مدل اپتیموس یا محبوب قلب ها با آن آیینه و باکس کوچک دلربایی که دارد را میتوان نام برد.

مدلهای جیزی آمریکایی و اینواکر 6 چرخ تو دل بروی رویایی و 125GC و IMC و خیلی مدل های دیگر همگی در این شرایط هستند.

اگر توان خرید یکی از این ویلچرها را دارید امیدوارم آن را هرچه سریعتر خرید کنید که از دستتان نرود چون خیلی سریع دقیقا مثل موتور و ماشین و طلا در حاله گرانتر شدن است و درنگ شما ممکنه باعث بشه مابه التفاوت وحشتناک قیمتی رو تجربه کنید.

ویلچر برقی گاما 45

ویلچر برقی دست دوم خوب چی بخریم؟

ویلچر برقی که هم خوب باشه و هم دست دوم تمیز باشه و قیمت مناسبی هم داشته باشه میخواید؟ میدونم که شاید این توقع زیادی به نظر فروشندگان باشه اما چه کنیم ما ویلچر سوارها دلمون دریاس و میخوایم یک ویلچر شیک سوار شیم اما جیبمون قد مشتمون متاسفانه بسیار کوچک و تقریبا بسته هست.

دور از شوخی این شرایطی هست که خیلی هامون داریم تلاش میکنیم کاری براش بکنیم اما با هزاران مدل و تنوع قیمت در بازار دو به شک هستیم که نکنه یک خرید بد داشته باشیم و همین پول رو هم از دست بدیم پای یک ویلچر نامناسب.

راه حل من به شما این است که اگر توان خرید ویلچر آکبند دارید این سمت نیاید دوست عزیز شما از بچه های بالایی تشریفتو ببر اونور، اما اگر فقط توان خرید ویلچر دست دوم خوب رو داری یک ویلچر با موتور قوی و از فروشگاه معتبر بخرید.

حالا اینکه چرا میگم موتور قوی چون اکثر ویلچرهای دست دوم مدت زمانی بلااستفاده در منزل میمونند و احتمال بسیار زیاد باطری در حالت خواب قرار میگیرده و این احتمال تخریب باطری و موتور ور به شدت بالا میبره و ضرر مالی در پی خواهد داشت.

در این شرایط شما ترجیحا یک ویلچر از فروشگاه با نظر یک متخصص تهیه کنید که هم ویلچر درست و مناسب و تر و تمیز نصیبتان شود و هم ضمانت نامه کتبی دریافت میکنید.

اگر از فروشگاه های خودمون تهیه بفرمایید که چه بهتر در کنار تمامی این نکات یک جفت باطری نو و ضمانت روی باطری و بدنه هم در اختیارتون قرار میگیره و قطعا شب با خیال راحت میخوابید.

👈 اگر نیاز به اطلاعات دقیقتر در رابطه با ویلچرها نیاز دارید یا قصد خرید دارید تماس بگیرید تا مشاوران ما برایتان کاملتر شرح دهند.

 

3

 1. سلام . بسیار ویلچرهای زیبا و با کیفیتی دارید و من یک مدل gts 110 دارم ک بسیار ازش راضی هستم و دو مطلب رو میخواستم خدمتتون عرض کنم . ابتدا اینکه نیاز به تهیه باطری دارم و دوم اینکه اگه بخوام ویلچر جدیدی تهیه کنم شما میتونید کمکم کنید
  متشکرم

  • سلام وقت شما بخیر
   بسیار متشکرم از پیامتون.
   هم برای باتری و هم برای تبدیل و بهتر کردن ویلچرتون نیاز هست تا با ما تماس بگیرید.

  • سلام وقتتون بخیر
   ممنون از لطفتون
   ما درخدمتتون هستیم تماس بگیرید
   واحد باطری تماس بگیرید کمکتون میکنند
   0912077884

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما