آدرس بازار ویلچر تهران

آدرس بازار ویلچر برقی تهران کجاست؟ چطور می توان از انواع ویلچر باخبر شد؟ آیا می توان خرد خود را به صورت غیر حضوری از مرکز خرید ویلچر در تهران خریداری نمود؟ چطور می توان این کار را انجام داد؟

مرکز، بورس و فروشگاه ویلچر - 15

مرکز توزیع ویلچر

این موضوع واضح و مبرهن است که خرید هر محصولی از مرکز توزیع آن مقرون به صرفه تر خواهد بود. در مورد ویلچر نیز از این قاعده مستثنی نیست و خرید انواع ویلچر برقی و انواع ویلچر دستی نیز از مرکز توزیع ویلچر بهتر و مقرون به صرفه تر است.
اما مرکز توزیع انواع ویلچر در ایران کجاست؟
قطع به یقین مرکز فروش در تهران است که به عنوان پایتخت ایران شناخته می شود.

مرکز، بورس و فروشگاه ویلچر - 14

آدرس بازار ویلچر تهران

با توجه به اینکه ویلچرها نیز همانند بسیاری از محصولات دارای انواع و دسته بندی های مختلفی هستند تنوعشان بالاست و هر کدام در رنج قیمتی های متنوع و متفاوتی هستند.

به همین علت تمامی محصولات قابل ارائه در یک فروشگاه نیست چرا که اگر می خواستیم چنین کاری را انجام دهیم نیاز به یک هایپر استار و فضای این چنینی داشتیم.

به همین علت محصولات در چند مرکز فروش قرار گرفته اند تا بتوانیم خدمت رسانی و همچنین ارسال بار را بهتر انجام دهیم.

با توجه به تماسی که با مشاوران ما می گیرید و درخواست و نیازی که دارید چند محصول معرفی و متناسب با پاسخ شما، فروشگاه و آدرس مد نظر تقدیم حضورتان خواهد شد.

مرکز، بورس و فروشگاه ویلچر - 8

انواع ویلچر موجود

اگر بخواهیم در مورد ویلچرای موجود صحبت کنیم می توانیم آنها را به این شرح تقدیم حضورتان کنیم.
سعی شده تمامی ویلچرها در آن واحد موجود باشد تا کمتر معطل موجود شدن آن باشید اما این موضوع اجتناب ناپذیر است که به علت مسائل تولیدی و گمرکی احتمال موجود نبودن برخی از ویلچرها وجود دارد.

  1. ویلچر دستی ساده
  2. ویلچر دستی پیشرفته
  3. ویلچر برقی تاشو
  4. ویلچر برقی مبله
  5. ویلچر برقی تخت شو
  6. ویلچر ایستا برقی و دستی
  7. ویلچر پله رو
  8. ویلچر برقی فول
  9. ویلچر میرا آلمان

مرکز، بورس و فروشگاه ویلچر - 6

خرید اینترنتی (تلفنی و یا غیر حضوری) از بازار ویلچر تهران

خرید و فروش اینترنتی

اگر شما هم به این درجه و جایگاه رسیده اید که خرید ویلچر خود را از بازار و مرکز توزیع ویلچر تهران به صورت غیر حضوری انجام دهید باید این را بگوییم که ما آمتدخ ارسال بار به سراسر ایران هستیم.
بدیهی است جهت ثبت سفارش خود نیاز است تا تماسی هر چند کوتاه با مشاوران ما داشته باشید و ضمن اطلاع از موجود بودن، قیمت و تفاوت بین محصولات سفارش خود را ثبت بفرمایین.

نحوه تسویه حساب در تهران و بعد از دریافت محصول در برخی محصولات میسر می باشد.

در مورد ارسال بار در تهران می توانید از گزینه پس کرایه استفاده نمایید و مبلغ ویلچر را پس از دریافت آن توسط کارتخوانی که به همراه پیک ارسال می شود پرداخت نمایید.

چه مدل ویلچرهایی در بازار موجوده؟

خرید و فروش اینترنتی

خرید انواع طرحهای موجود در ایران یا مدلهای وارداتی و مدلهای سفارشی ساز در فروشگاه ما امکان پذیر است. فقط کافیه اسم چند مدل ویلچر خوب رو در اینترنت سرچ کنید تا ببینید ما در اکثر زمینه های مرتبط به ویلچرها و حتی بالابرها کار میکنیم.

ویلچرهای وارداتی اروپایی و معروف دستی و برقی

مرکز، بورس و فروشگاه ویلچر - 1

مدل هایی که واردات می شوند از کشورهای آلمان، بلژیک، انگلیس، چین، تایوان و کشورهای دیگه که اکثراً اروپایی هستند یا هر کشور آسیایی که برای ما ارسال می شوند به عنوان واردات به کشور ما فروخته می‌شوند و وارد کشور می‌شود.

علاوه بر این ویلچرهای با مدلهای با کیفیت عالی و کیفیت متوسط و حتی بی کیفیت هم وارد کشور ما خواهند شد. به این علت که حتی مدلهای بی کیفیت خارجی برای ایرانیها ارزشمندتر از مدلهای ایرانی است.

این را به پای این میگذاریم که ایرانیها تا به حال مجبور بودند به علت مشکلات اقتصادی و تحریمهای بسیار جنسهای بی کیفیت به بازار عرضه کنند ولی حالا توان تولید با کیفیت را داریم و لطفاً به تولیدات خوب و با کیفیت ما لاقل یکبار هم که شده اعتماد کنید و آنها را تست کنید بعد اگر نپسندیدین به دنبال جنسهای دیگر بروید.

البته ما قطعا به خریداران ویلچرهای وارادتی هم حق میدهیم و آنها را هم حمایت خواهیم کرد زیرا ویلچرهایی که توسط علم به روز دنیا طراحی و ساخت شده خارج از اینکه در چه کشور و توسط چه ملیتی ساخته شده باید حمایت شود و ارزش امتحان کردن را دارد.

تصور کنید شما یک ویلچر فوق العاده و بسیار زیبا و جذاب با اکثر قابلیتهای دلخواهتان را روبه رویتان دارید اما چون ویلچر آلمانی است و شما از آلمانی ها به عنوان آدمهای سرد و بی روح و به قول قدیمیها رنگ پریده یاد میکنید این ویلچر دیوانه وار زیبایتان را ندیده میگیرید.

عقیده ی شخصی اینجانب به عنوان مشاور و یک شخص عادی این است که چه کسی و چه ملیتی پشت طراحی این ویلچر باشد اصلا مهم نیست، مهم این است که هزاران فرد چه از شخص طراح چه فردی که ویلچر را به درب منزل ما رسانده درگیر و دخیل شدند تا من به این ویلچر فوق العاده برسم و هرگز این همه زحمات را حیف نخواهم کرد.

حدود قیمت ویلچرهای وارداتی انواع دستی و برقی

ویلچر ایستا تمام برقی SME-900

رنج قیمتهای هر مدل ویلچر بستگی به خیلی نکات دارد. علاوه بر آن، با توجه به کارایی و ویژگیهای خاصی که ویلچرها دارند مشخص کننده قیمت آن نیز هستند. اگر شما بخواهید یک ویلچر با کیفیت آلمانی بخرید قطعاً باید بیشترهزینه کنید تا یک ویلچرایرانی.

حتی ویلچرهای ایرانی هم بر اساس کیفی از کیفیت عالی به کیفیت متوسط و بعد به کیفیت کم قیمت گذاری میشوند و طبیعی است که اگر ویلچر مارک باشه یا برند خاصی داشته باشه در مقایسه با مدلهای ضعیف قیمتهای متفاوتی دارد.

برای مثال ویلچرهای ساخت آلمان که الان داخل بازار موجوده و خیلی نام برده میشه مثلا ویلچر میرا از بحث کیفیتی و زیبایی و ماندگاری و دوام بالا در اثر ضرباتی که بهش میخوره میتونه مقاومت کنه و همچنان با دوام میماند و کیفیت خودش را حفظ میکند.

پس قطعاً ویلچر دلرباتری از ویلچرهای ساده ی دستی ایرانی است که در راه کربلا و پیاده روی های طولانی زود شما را از کیفیت خودشون ناامید نخواهند کرد.

چنین ویلچری اگر از نظر قیمت بررسی کنیم قطعا ارزش قیمتی بالاتری از خیلی از ویلچرهای داخل کشور دارد.

ویلچرهای خارجی حالا چه اروپایی چه آسیایی نسبت به ویلچرهای ایرانی که داخل کشور ایران با شرایط اقتصادی و تحریم‌ها و ارزش کمتر بودن ریال به دلار داره ساخته میشه قطعاً گرونتره و این منطقیه.

علت گرانتر بودن ویلچرهای خارجی وارداتی مثل ویلچر میرا چیست؟

ویلچر میرا چمپ آلمانی (۵)

این ویلچرها از کشورهای خارجی وارد کشور ایران میشوند و علاوه بر هزینه گمرک، باربری، ترخیص کالا، نگهداری در انبار و ارسال از مرز به شهر و از شهرها به باربریها و از باربریها به منازل مصرف کنندگان در راه است.

همه اینها هزینه هایی هست که کسی که محصول را واردات میکند قرار است از جیب مبارکش بدهد و بدون اینکه ما خبر داشته باشیم به آسانی وارد فروشگاه میشویم کارکنان با احترام مدلها را یکی یکی برای ما به نمایش میگذارند و خریدمان به آسانی آب خوردن خواهد بود.

چرا وارد کننده ها ویلچرهای خارجی وارد ایران میکنه؟

نمایندگی ویلچر میرا

چرا واردکننده این هزینه را متقبل میشه تا ویلچرهای خارجی به دست ما برسد. چون ویلچرهای داخل کشور هنوز به چشم ما ایرانیها بی ارزش و بی اهمیت هستند و گاهی حتی با اینکه میدانیم ویلچر خوبی هستند ولی باز هم اعتماد به خرید آن نداریم پس فروشنده مجبور است از واردات کسب درآمد کند.

در خرید حضوری ویلچر به چه نکاتی توجه کنیم؟

خرید و فروش اینترنتی و حضوری

نکاتی که برای ما اهمیت دارد این هستش که قیمت ویلچرهایی که میخوایم بخریم چقدر است و آنها را مقایسه کنیم تا ببینیم کدام مناسب ما هست.

آیا ما توان خرید این ویلچر رو داریم و کیفیت برای ما اینقدر ارزشمند هست که این ویلچر را بخریم یا نه ما توان خرید یک ویلچر گرانقیمت را نداریم و تلاش میکنیم که با هزینه های برنامه ریزی شده ما که در نظر داشتیم موافق باشه و از نظر کیفیت بتونه ما رو راضی نگه داره و نیاز نیست که قطعاً این ویلچر برند یا مارک خاصی داشته باشه؟

در فروشگاه شما چه مدلهایی ویلچر موجود است؟

فروشگاه ویلچر خرید و فروش

مدلهای ایرانی یا ساخت کشوری مثل آلمان، انگلیس، کشورهای اروپایی داخل فروشگاه موجود هست و در حال حاضر ما تلاش داریم که جدیدترین و به روزترین ویلچرهای که داخل بازار هست داخل شعبات ما موجود باشد.

ویلچرهای وارداتی که مدلهای خارجی هستند و ویلچرهای ایرانی و اکثر ویلچرهای موجود با کیفیت و کیفیت متوسط داخل شعبات موجود ما در تهران برای بازدید شما از ویلچر و تست آن در فروشگاه گردآوری شده است.

حتی میتونید از یکی از ویلچرهای تازه ساخته شده ایرانی با کیفیت سفارشی ساز  B-night ما هم دیدن کنید.

برای خرید حضوری ویلچربرقی یا دستی به کدام شعبه در تهران برویم؟

ویلچر برقی میرا اپتیموس 2

با توجه به اینکه ویلچرها نیز همانند بسیاری از محصولات دارای انواع و دسته بندی های مختلفی هستند تنوعشان بالاست و هر کدام در رنج قیمتهای متنوع و متفاوتی هستند.
به همین علت تمامی محصولات قابل ارائه در یک فروشگاه نیست و به همین علت محصولات در چند مرکز فروش قرار گرفته اند تا بتوانیم خدمت رسانی و همچنین ارسال بار را بهتر انجام دهیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما