فروشگاه ویلچر آلومینیومی سبک

ویلچر آلومینیومی سبک در هر دو برقی و دستی طراحی می شوند که علاوه بر وزن پایین مقاومت بالایی دارند و همچنین زیبایی خاصی را به ویلچر می دهند.

ویلچر آلومینیومی سبک

ویلچر برقی آلومینیومی

بهترین گزینه برای در نظر گرفتن بدنه ویلچر آلومینیوم است تا علاوه بر آنکه زیبا باشد وزنش نیز تا حد امکان پایین در نظر گرفته شود تا زمانی که فرد بر روی آن سوار می شود مجموع وزن و فشار وارد شده به موتورهای ویلچر برقی کمتر باشد و در نتیجه سرعت و میزان پیمایش و نگهداری شارژ افزایش یابد.
این موضوع در ویلچر برقی مسافرتی از اهمیت بالاتری برخوردار است.

ویلچر آلومینیومی سبک مسافرتی

ویلچر آلومینیومی دستی

در رابطه ویلچر دستی نیز ویلچر آلومینیومی سبک در الویت است زیر آن ها هم نیاز به جابجایی زیادی دارد و هرچه سبک تر باشد این کار راحت تر انجام می شود. بدنه آلومینیوم نیز در ویلچر مسافرتی دستی کاربرد فراوان دارد.
البته ویلچر کربنی نیز وجود دارد که بسیار سبک بوده و طراحی منحصر به فردی دارند.

ویلچر آلومینیومی سبک دستی

فروشگاه ویلچر

در فروشگاه ویلچر انواع ویلچر آلومینیومی سبک وجود دارد که می توانید از انواع ویلچر برقی تا انواع ویلچر مسافرتی را مورد بررسی قرار دهید و انتخاب خود را هوشمندانه تر در نظر بگیرید.
از مدل های ویلچر آلومینیومی سبک می توان به ویلچر مد اسکای، ویلچر jts، و ویلچر کایانگ اشاره نمود که در حقیقت همه این ها مدل های چینی هستند.
یکی از سردمداران ویلچر آلومینیومی، ویلچر میرا است. این ویلچر را ۹۰ درصد افرادی که دارند کنار نگذاشته و راغب به تهیه دوباره آن هستند.

فروشگاه ویلچر میرا

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما