بالابر بیمار ریچمت مشخصات و فروش

بالابر بیمار ریچمت را از ما بخواهید. به دنبال بالابر بیمار ارزان قیمت با کیفیت عالی هستید؟ نیاز به بالابر دارید و زیر قیمت بازار میخواهید؟ مجموعه برسو در خدمت شماست.

بالابر بیمار چیست و چه کاربردی دارد؟

بالابر بیمار گولدمن (۲)

بالابر بیمار وسیله ای است که برای جا به جایی بیمارانی که توانایی ایستادن و بعضا نشست را ندارند استفاده می شود و همراهان آنها می توانند با استفاده از بالابر، بیمار را جا به جا کنند

 1. تخت به ویلچر
 2. سرویس بهداشتی
 3. حمام
 4. داخل خودرو

از موارد استفاده بالابر می باشد که البته بالابر های برقی به علت وجود کنترلر روی دستگاه کمتر و یا با احتیاط در حمام استفاده می شوند.
البته به تازگی بالابر بیمار چند منظوره ساخته شده است که نحوه کارکرد آن با بقیه موارد متفاوت است و بسیار شیک تر می باشد. برای کسانی که توانایی نشستن دارند به شدت این مورد توصیه می شود.

چه بالابر هایی تحمل وزنهای بالا را دارند؟

بالابر بیمار KSP (8)

بالابر ها توسط جک عمل می کنند و کلا تفاوت قیمت موجود، برای تحمل وزن و برند جک ها می باشد.
بالابر هایی که جک ۶۰۰۰ نیوتون را دارند می توانند تا وزن ۱۲۰ کیلو را تحمل کنند اما پیشنهاد ما برای کسانی که وزن ۱۱۵ کیلو به بالا دارند را می توانند از جک هایی که از ۷۰۰۰ نیوتون به بالا هستند استفاده کنند.

بیشتر بالابر بیمار آرجو و بالابر بیمار گلدمن برای وزن های بالای ۱۵۰ کیلو استفاده می شود که از جک های دانمارکی و آلمانی استفاده شده است.

کیفیت بالابر های ایرانی؟

بالابر بیمار گولدمن (۸)

بالابر بیمار ایرانی از کیفیت خوبی برخوردار هستند برای مثال بالابر بیمار فراتک بدنه ساخت ایران می باشد و از جک های لیناکه دانمارک استفاده کرده که بسیار جک های مقاوم و خوبی هستند اما قیمت این بالابر چندان تفاوتی با بالابر های دیگر ندارد و به دلیل جک مرغوب استفاده شده گران هستند.

و یا بالابر بیمار همیار مکانیک که نسبتا قیمت مناسب و کیفیت بالایی دارد و امتیاز مثبتی که دارند بالابرهای همیار این است که هم جک و هم بدنه ساخت ایران است و اینکه هردو مورد یک سال ضمانت دارند.

آیا بالابر های ساخت ایران ارزان تر هستند؟

بالابر بیمار فراتک L160 و L180

الزاما اینطور نیست که همه ی بالابر های ساخت ایران ارزان باشند اما خب مواردی هستند که ارزان هستند مثلا داخل ایران منتاژ شده اند و یا از ساخته های قبل هستند مثل بالابر ریچمت که از جک های مرغوب چینی استفاده شده است اما بدنه ی آن ساخت ایران می باشد.

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم بالابر همیار هم نسبتا ارزان می باشد اما مواردی مثل بالابر بیمار تیموشن هم هست که ایرانی نیست اما نسبتا ارزان قیمت تر از محصولات دیگر است.

در این مطلب می خواهیم راجع به بالابر ریچمت صحبت کنیم که از تمام بالابر های موجود ارزان تر می باشد.

بالابر بیمار ریچمت

بالابر بیمار ریچمت

بالابر ریچمت یک بالابر با جک مرغوب چینی می باشد که بدنه آن در ایران ساخته شده است.
این بالابر قابل حمل می باشد اما مانند بالابر های خودرویی نیست ینی تاشو نیست و باید پیچ و مهره های دستگاه را باز کرده و جمع کرد.
این بالابر طبق گفته ی سازنده آن این بالابر در خودروی تیبا نیز جا می شود.

این بالابر می تواند بیمار را از روی زمین بلند کرده و بر روی ویلچر و یا تخت گذاشته شود
و دارای یک سال ضمانت میباشد.

مشخصات ریچمت

بالابر بیمار ریچمت

مشخصات:

 • وزن دستگاه: ۳۹ کیلوگرم
 • تحمل وزن: ۱۲۰ کیلوگرم
 • جک: ۸۰۰۰ نیوتون
 • طول دستگاه : ۱۳۰سانتی متر
 • عرض دستگاه : ۶۴ سانتی متر
 • دستگاه تاشو
 • یکسال ضمانت

قیمت بالابر بیمار ریچمت

خرید اینترنتی و آنلاین ویلچر

بالابر ریچمت فعلا جزء ارزانترین بالابر ها قرار دارد که البته همانطور که میدانید در نوسان هستند قیمت ها برای استعلام قیمت همین حالا با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما