فروش ویلچر برانکاردی آلومینیومی

ویلچر برانکاردی آلومینیومی از نمونه های بهتر و با کیفیت تر انواع ویلچر برانکاردی است. این ویلچر از جمله ویلچرهایی است که عمدتا ضد آب و حمامی هستند.

ویلچر حمامی و برانکاردی ایران بهکار

ویلچر برانکاردی

این ویلچرها همانطور که از نامشان مشخص است قابلیت تبدیل شدن به حالت تخت (برانکاردی) را دارند. برخی دیگر از انواع ویلچر نظیر ویلچر سی پی و ویلچر برقی تخت شو نیز این قابلیت را دارند.
اما در ویلچرهای برانکاردی این قضیه کمی متفاوت است زیرا از این ویلچرها باید در حمام هم استفاده شود پس بر خلاف ویلچر های سی پی و برقی تخت شو ضد آب هم هستند.

ویلچر برانکاردی حمامی ایران بهکار

انواع ویلچر برانکاردی

همانطور که گفتیم ویلچر های برانکاردی انواع مختلفی دارند که در بعضی از آنها به ویلچر تخت شو هم لقب داده شده است زیرا بسیار راحت هستند که نظیر آن در ویلچر برقی اپتیموس ۲ و ویلچر برقی کامفورت نیز وجود دارد.
مدل های دیگر که در حمام هم مورد استفاده قرار می گیرند و عمدتا لگن دار هستند ویلچرهای برانکاردی هستند. این مدل ها دارای دو جنس استیل و آلومینیوم هستند.

ویلچر پیشرفته کامفورت Bronco 207 - 3

ویلچر سی پی

ویلچر برانکاردی آلومینیومی

در بین مدل های مختلف ویلچرهای برانکاردی، مدل های آلومینیومی از زیبایی، کیفیت و محبوبیت بالاتری برخوردار هستند.
این ویلچرها از کیفیت و سبکی خوبی برخوردار هستند و در ظاهر یک سر و گردن از سایر مدل های استیل بالاتر هستند. قریب به اتفاق این ها ویلچر چینی هستند اما بر خلاف نامشان کیفیت و ماندگاری خوبی دارند.

ویلچر برانکاردی آلومینیومی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما