نمایندگی فروش انواع ویلچر فاکسی (Foxy) برقی و دستی

انواع ویلچر های فاکسی (Foxy) یکی از ویلچر های موجود در بازار ایران است که علی الرغم کیفیت خوبش کمتر مورد توجه قرار گرفته و نام های دیگر جای آن را گرفته اند. اما خوشبختانه اکنون در نمایندگی ویلچر فاکسی مدل برقی و دستی آن آغاز شده که خرید را برای یسیاری مقدور و در دسترس کرده.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

ویلچر برقی فاکسی

کمپانی تولید کننده این ویلچر به صورت کاملا گسترده در تجهیزات پزشکی فعالیت می کند که ویلچر بخشی از آن است.
در بازار انواع ویلچر برقی و دستی با مارک های متنوع وجود دارد. از انواع ویلچر چینی گرفته تا انواع ویلچر آلمانی و تایوانی و سوئیسی و ایرانی.
اما ویلچر فاکسی درست است که به لحاظ کیفیت در رتبه ویلچر های اروپایی قرار ندارد اما از بسیاری از انواع ویلچر چینی هم رقیبش بهتر عمل کرده و کیفیت بسیار بالاتری دارد.

ویلچر فاکسی دستی F63 حمل بیمار
این موضوع هم شامل ویلچر های دستی اش می شود و هم ویلچر های برقی. خوشبختانه با تلاش های فراوان اکنون راه برای واردات بیشتر آن باز شده و فروش انواع مدل های این مارک (foxy) رونق و سرعت بیشتری گرفته است.

نمایندگی ویلچر فاکسی ویلچرهای خود را در هر دو مدل دستی و برقی دارای ضمانت یک ساله بوده و به علت طراحی و کیفیت خوبش مورد استقبال خوبی هم قرار گرفته.

ویلچر دستی فاکسی F08

مدل های ارائه شده در نمایندگی ویلچر فاکسی

  1. ویلچر دستی فاکسی مدل F63 حمل بیمار
  2. ویلچر دستی فاکسی مدل F08 ارتوپدی
  3. ویلچر برقی فاکسی مدل F23
با کلیک بر روی مدل ها می توانید اطلاعات بیشتر از این محصولات را دریافت نمایید.

این ویلچر ها از ویلچر میرا آلمان الگو برداری شده و در آن ظرافت و زیبایی به شدت لحاظ شده. همچنین قابلیت های آن بالاتر از سایر انواع ویلچر معمولی است که باعث افزایش میزان رضایت مصرف کننده ها گردیده.

ویلچرهای فاکسی استاندارد های CE / TUV / SG / ISO 9001-2008 و استاندارد جهانی ISO 13485-201 را دارد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما