فروش ویلچر ایستا مکانیکی و برقی ایرانی

فروش ویلچر ایستا در دو نوع برقی و مکانیکی آغاز شد. این ویلچر ها با افتخار ایرانی بوده و به خوبی می تواند نیازهای فرد مورد نظر را تامین و برآورده کند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

ویلچر ایستا لوو

انواع ویلچر ایستا

همانطور که می دانید ویلچر های ایستا دارای دو دسته کلی ویلچر ایستا مکانیکی و ویلچر ایستا برقی هستند. ویلچر های برقی نیز خود به دو دسته نیمه برقی و تمام برقی تقسیم می شوند. ویلچر ایستا تمام برقی می توان به ویلچر S400 اشاره نمود. در بخش های مختلف در مورد این ویلچر صحبت شده و فیلم آن نیز در صفحه سایت قابل مشاهده است.

ویلچر برقی ایستا S400

این ویلچر به دلیل قابلیت ها و ابزاری که دارد قیمت بالایی نسبت به سایر ویلچر ها دارد. اما لازم است این موضوع را خاطر نشان کنیم که ویلچر S400 در مقایسه با سایر انواع ویلچر آلمانی یا ویلچر آمریکایی یا حتی ویلچر لوو سوئیس قیمت بسیار پایین تری دارد.
فروش ویلچر ایستا ایرانی به دلایل فوق و به دلیل اینکه به عنوان یک گزینه ایده آل محسوب می شود بیشتر از سایر ویلچر هاست.


ویلچر نیمه برقی یا مکانیکی نوع دیگری از ویلچر هاست که در حقیقت ویلچر دستی می باشد که برای به حالت ایستا درآمدن از دو روش استفاده می کند.
  1. یا با استفاده از جک برقی به حالت ایستا در می آید
  2. و یا با استفاده از دستگیره های مکانیکی

ویلچر ایستا مکانیکی

در حال حاضر تولید ویلچر ایرانی توانسته به خوبی بخش زیادی از بازارهای داخلی را جبران کند و حتی می توانیم تمام این بازار را از آن خود کنیم حتی در انواع ویلچر پله رو!

ویلچر ایستا تایوانی

اکنون نمونه ای از ویلچر تمام برقی ایستا تایوانی نیز وجود دارد که توانسته بخشی از بازار ویلچر ایستا لوو را در ایران بگیرد و محصول خود را با قیمت مناسب تری به بازار عرضه کند.

ویلچر برقی کامفورت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما