قیمت انواع ویلچر برقی ایرانی

ویلچر برقی ایرانی و معرفی انواع آن همراه با قیمت و توضیحات کلی در مورد هر یک از آنها می تواند بخش زیادی از سردرگمی و شک شما را حل و فصل نماید.

ویلچر برقی کارا ۱۰۴ - 1

انواع ویلچر برقی

ویلچر های برقی دارای انواع بسیار گوناگونی هستند که گاها باعث شده انتخاب برای آنها سخت شود در این قسمت قصد داریم گونه ها و انواع ویلچر برقی آن و سپس چند مورد ویلچر برقی ایرانی را معرفی کنیم.
ویلچر برقی را می توان این طور دسته بندی نمود:

  1. ویلچر برقی مبله
  2. ویلچر برقی تاشو
  3. برقی مسافرتی
  4. برقی ایستا
  5. برقی هوشمند

ویلچر برقی یاریگر 8

ویلچر برقی مبله

ویلچر برقی مبله خارجی مدل های بسیار گسترده ای دارند که می توان به ویلچر برقی رومبا اشاره نمود که قیمتی حدود ۱۴٫۵ میلیون و در مدل ایرانی نیز ویلچر فاتح ۲ را می توان نام برد که قیمتی حدود ۱۶ میلیون تومان دارد.

ویلچر برقی مبله رومبا hp44 - imc (2)

ویلچر برقی تاشو

این نوع ویلچر ها دارای طیف گسترده تری هستند که از جمله آن می توان به ویلچر برقی کامفورت و ویلچر برقی کایانگ اشاره نمود. ویلچر برقی تاشو به دلیل استفاده و حمل آسان تر بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.
از مدل های ایرانی نیز می توان ویلچر برقی کارا ۱۰۴ با قیمتی حدود ۹٫۵ و ویلچر بتا ۲۵ با قیمتی حدود ۹ میلیون را نام برد.

ویلچر برقی کارا ۱۰۴ - 6

ویلچر برقی مسافرتی

این ویلچرها در حال حاضر مدل تحسین شده ای ندارند اگر چه ویلچر مونوچیر با قیمتی حدود ۱۱٫۵ میلیون سعی نموده این خلع بازار را با این ویلچر برقی ایرانی پر کند اما خیلی موفق نبوده.

ویلچر برقی مونوچیر

ویلچر برقی ایستا

در ویلچر ایستا نیز مدل های ایرانی وجود دارد اما پرچم این ویلچرها دست شرکت لوو سوئیس است. ویلچر کامفورت نیز مدل ایستا برقی تولید نموده که بسیار قابل قبول و کاربردی است. قیمت این سبک ویلچر ها بسیار متفاوت است به طوری که از ۸ میلیون شروع شده و تا ۶۰ میلیون هم می رسد.

ویلچر برقی ایستا S400

ویلچر برقی هوشمند

اگر بخواهیم ویلچر های هوشمند را تهریف کنیم باید بگوییم که ساختار بسیار پیچیده و خاصی دارند که در ویلچر برقی ایرانی چنین چیزی وجود ندارد اما می توانیم ویلچر برقی S400 را معرفی کنیم که علاوه بر ظاهر زیبا قابلیت ایستا و تخت شدن نیز دارد.
در مدل های خارجی نیز می توان به ویلچر پله رو scewo اشاره نمود.

ویلچر برقی ایستا S400

ویلچر پله رو

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما