خرید ویلچر ساده و ارزان

ویلچر آلومینیومی در انواع مختلف چینی، ایرانی و آلمانی با برند های مختلف در دو نوع دستی و برقی و رنج قیمت های متنوع آماده عرضه هستند.
این ویلچر ها را می توان یکی از بهترین ویلچر ها دانست زیرا:

آنچه در این مقاله می‌خوانید:
  • سبک هستند
  • مقاومت بالایی دارند
  • زیباتر به نظر می رسند

ویلچر آلومینیومی

در تمامی ویلچرهای تولیدی مدل های آلومینیومی نیز وجود دارد خصوصا در ویلچر هایی که به لحاظ کیفیت ساخت و نام برند در رتبه های بالا قرار دارند. برای مثال ویلچر میرا یکی از آن ها است و یا ویلچر مسافرتی تاشو به دلیل نیاز به وزن کم و مقاومت مناسب باید از این آلیاژ استفاده کند.

ویلچر آلومینیومی 2

کسانی که به دنبال ویلچر های سبک تر و حرفه ای تر هستند گزینه بسیار لاکچری برای پیشنهاد داریم و آن ویلچر کربنی است.
این ویلچر علاوه بر آنکه بسیار سبک است زیبایی منحصر به فردی در طراحی آن در نظر گرفته شده است. این ویلچر ها قیمت بالایی دارند و مناسب برای کسانی است که می خواهند خاص و متفاوت باشند.

ویلچر کربنی سبک

ویلچر میرا X3

ویلچر میرا ۳۶۰۰ - 7

ویلچر فاکسی نیز یکی از برند های تولیدی چین است که توسط کمپانی فوشان تولید می شود همچنین ویلچر های اطفال نیز جزء ویلچر های آلومینیومی می باشند که در راس آن ها ویلچر کایانگ و ویلچر فوشان می باشند.

ویلچر اطفال کایانگ و فوشان

خرید اینترنتی ویلچر

اگر شما هم به دنبال خرید ویلچر آلومینیومی به صورت خرید اینترنتی و یا غیر حضوری هستید می توانید با تماس تلفنی ضمن مطلع شدن از ویلچرهای موجود و متناسب با نیاز و سلیقه شما خرید خود را ثبت کنید. آراد ویلچر آماده ارائه خدمات به سراسر ایران است.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما