خرید اینترنتی ویلچر آلومینیومی

ویلچر آلومینیومی، ویلچر آلومینیومی سبک، ویلچر آلومینیومی تاشو، ویلچر آلومینیومی jts، ویلچر آلومینیومی مسافرتی، ویلچر برقی آلومینیومی، ویلچر دستی آلومینیومی، دروشیت بیمار

ویلچر مسافرتی آلومینیومی ۸۶۳-۱۲ (۴)...

ویلچر سبک

امروزه دیگر برای معلولی، سالمندان و خانواده هایشان تنها وجود ویلچر معیار نیست بلکه سبک بودن ویلچر مورد توجه و استقبال قرار گرفته است.
ویلچر سبک از آلیاژهای مختلفی ساخته می شود. برخی از آنها حرفه ای بوده و نظیر ویلچر کربنی از چیزی غیر از فلز استفاده می شود که گران قیمت هستند و برخی قیمت مناسب تر دارند نظیر ویلچر آلومینیومی.
در برخی از این مدل از ویلچرهای آلومینیومی آپشن های بیشتری نیز قرار داده شده است که باعث شده حمل آن به مراتب ساده تر از سایر مدل های معمولی و قدیمی شود.

ویلچر آلومینیومی سبک مدل ۹۰۸ (۱) - Press

ویلچر آلومینیومی

ویلچر های آلومینیومی به چند دلیل مورد توجه و استقبال قرار می گیرند که این موارد را می توان به این ترتیب نام برد:

  1. وزن سبک
  2. مقاومت بالا
  3. زیبایی بالا
  4. مراحل ساخت آسان
  5. ظاهری زیباتر

تمامی این موارد باعث شده ویلچر آلومینیومی به یک ویلچر محبوب تبدیل شود. البته این موضوع با قیمت بالاتری همراه است.
در زیر تصویر یک نمونه ویلچر برقی مسافرتی قرار داده شده است.

ویلچر برقی مسافرتی - 2

انواع ویلچر آلومینیومی

متوجه شدیم که استفاده از آلیاژ آلومینیوم چه منافعی دارد اما حالا به این موضوع می پردازیم که انواع ویلچر ساخته شده با آلیاژ آلومینیوم کدام ها هستند:

  1. ویلچر دستی های حرفه ای
  2. ویلچر برقی مسافرتی
  3. ویلچر مسافرتی ساده
  4. ویلچر های ورزشی

هر کدام از این دسته ها خود دارای مدل های متنوعی از مارک ها و مدل ها هستند. برای مثال می توانیم به ویلچر آلومینیومی تاشو با چرخ های جدا شونده اشاره کنیم که نمونه آلمانی آن ویلچر روبیکس می باشد.
و یا ویلچر برقی مسافرتی که از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار شده که نظیر آن مدل ویلچر jts است. و یا ویلچر های مسافرتی ساده که بسیار سبک بوده و خاصیت جمع شوندگی بسیار بالایی دارند و به راحتی حمل می شوند.

ویلچر مسافرتی کایانگ تاشو - 4 ویلچر آلومینیومی ویلچر برقی کارا ۱۰۴ - 6 ویلچر تاشو آلومینیومی ویلچر دستی فاکسی F08

ویلچر آلومینیومی تاشو

حال که به این نتیجه رسیدیم ویلچر آلومینیومی چه در مدل های برقی و چه در مدل های دستی از کیفیت، زیبایی و کارایی بالاتری برخوردار است پس اجازه دهید با مورد دیگری شما را بیشتر در ورد برخی از انواع ویلچر آلومینیومی شگفت زده کنیم.
ویلچری که فیلم آن در زیر به نمایش گذاشته شده است ویلچری است که چرخ هایش تماما بادی هستند و حرکتی کاملا نرم دارند که این موضوع کمتر در ویلچرهای دستی وجود دارد (هر ۴ چرخ بادی).

و گزینه دیگر آنکه این ویلچر چرخ های عقبش به صورت پیمی جدا شده به راحتی در صندوق هر خودرویی جا می شود.

قیمت ویلچر آلومینیومی

قیمت ویلچر آلومینیومی هم همانند سایر ویلچرها به دلیل تنوع متغییر و متفاوت هستند. اما در حالت کلی اگر بخواهیم بازه قیمتی آنها را ارائه کنیم بین ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تا ۱۲ میلیون تومان هستند که معمولا مدل های گران قیمت آن عمدتا ویلچر آلمانی نظیر ویلچر میرا و ویلچر سوپور یا ویلچر سانرایز می باشند.

ویلچر آلومینیومی میرا ۱۷۵۰ (۱)

قیمت ویلچر معمولی

ویلچرهای معمولی همانطور که از نامشام برمی آید دارای ساختار ساده ای هستند و عمدتا به آنا ویلچر استاندارد و یا بیمارستانی نیز گفته می شود.
قیمت ویلچر معمولی چیزی حدود ۷۵۰ هزار تومان است که شرکت بِرسو در حال حاضر این محصولات را روی تعداد بالا به فروش می رساند و یا در صورت خرید تک به صورت اینترنتی یا تلفنی اقدام به ثبت سفارش می کند.
در زیر تصویر ویلچر معمولی مدل ویلچر کایانگ ۸۰۹ را می بینید.

ویلچر استاندارد ساده 809

خرید اینترنتی انواع ویلچر

با توجه به دغدغه های رفت و آمد در شهرها و همچنین موارد و مشکلاتی که برای استان های دیگر برای مراجعه به تهران و صرف زمان زیاد و هزینه های بالاست، امکان خرید اینترنتی محصولات این سایت با تضمین کیفیت وجود دارد. حتی ر برخی از محصولات نیز این امکان وجود دارد که متناسب با نیاز شما ساخته شود و تغییراتی در ابعاد و اندازه های آن لحاظ شود.

خرید و فروش آنلاین اینترنتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما