مجموعه بِرسو شما را به خرید بهترین محصولات ویلچر و بالابر بیمار دعوت می نماید.
کافیست فرم انتها را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش آنلاین ویلچر شارژی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویلچر شارژیخرید و سفارش آنلاین ویلچر شارژیقیمت ویلچر شارژی
ویلچر فاکسی 1

ویلچر شارژی که در حقیقت همان ویلچر الکتریکی و یا برقی است در انواع مخلف چینی، ایرانی، تایوانی و محصولات خاص تر و ویژه تر سوئدی، سوئیسی و آلمانی به صورت اینترنتی ثبت سفارش می شوند.

ویلچر فاکسی 1

ویلچر شارژی

ویلچر شارژی را می توان به عنوان یک ویلچر پر کاربرد دانست. ویلچر های شارژی در حقیقت همان ویلچر های برقی هستند که به علت وجود باطری در این ویلچر ها به آن ها ویلچر شارژی نیز گفته می شود.
این موضوع را باید خاطر نشان کرد که تنوع ویلچر بسیار بالاست که از جمله آن ها می توان به ویلچر برقی چینی، ویلچر برقی ایرانی و ویلچر برقی تایوانی اشاره نمود.
در تمامی تولیدات این سه کشور در حد زیاد در ایران یافت می شود که ممکن است با بِرند های مختلف نام آن ها را بشنوین از جمله:

  • کایانگ
  • فوشان
  • فاکسی
  • مد اسکای
  • jts
  • کامفورت
  • فراتک
  • یاریگر
  • یکتا تجهیز

ویلچر برقی مسافرتی

در بسیاری از موارد افراد به دنبال ویلچر برقی مبله نیز می گردند و یا سراغ ویلچر ایستا، ویلچر پله رو یا مدل های خاص را میگیرند که در این زمینه نیز می توانیم پاسخگوی نیازهای شما باشیم.

خرید و سفارش آنلاین ویلچر شارژی

جهت خرید یلچر شارژی و سفارش آنلاین خود می توانید با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و ضمن دریافت راهنمایی از ایشان در مورد مسائل فنی و همچنین قیمت های آن ها نسبت به انتخاب و خرید خود اقدام نمایید.
ویلچر های شارژی در حد بسیار زیادی برای افراد توانخواه کارآمد خواهند بود.

ویلچر شارژی تاشو

قیمت ویلچر شارژی

در حال حاضر قیمت های ویلچر شارژی از حدود ۹ میلیون تومان شروع می شوند که می توان ویلچر بتا ۲۵، ویلچر فاکسی، ویلچر برقی کارما ۱۰۴ و ویلچر برقی ۱۴۰ را جزء ویلچر های شارژی زیر ۱۱ میلیون دانست.
اگر به دنبال پایین ترین قیمت ها هستید این قیمت ها کف قیمت هستند مگر آنکه به سراغ ویلچر برقی دست دوم بروید.
از نظر سقف قیمتی نیز محدودیت وجود ندارد و از انواع ویلچر برقی ایستا گرفته تا ویلچر های حرفه ای و آفرود نظیر ویلچر اپتیموس ۲ که یکی از بهترین ویلچرهای برقی موجود در ایران است که قیمت ها را می توان تا حدود ۴۱ میلیون نیز تخمین زد.

برسو

جهت دریافت مشاوره و یا خرید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بِرسو شما را به خرید بهترین محصولات ویلچر و بالابر بیمار دعوت می نماید.
کافیست فرم انتها را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید