خرید اینترنتی ویلچر آلومینیومی مسافرتی

ویلچر آلومینیومی مسافرتی، ویلچر آلومینیومی، ویلچر آلومینیومی تاشو، ویلچر آلومینیومی سبک، ویلچر سبک تاشو، ویلچر سبک مسافرتی، ویلچر سبک آلومینیومی

ویلچر برقی مسافرتی اسمارت چایر

ویلچر آلومینیومی

بدون اغراق می توان گفت که ویلچر های آلومینیومی به عنوان یکی از برترین و بهترین انوااع ویلچر به شمار می روند این موضوع چند علت دارد:

  • ویلچر های آلومینیومی سبک هستند
  • ویلچر های آلومینیومی مقاومت خوبی در برابر وزن و فشار دارند
  • ویلچر های آلومینیومی زیبا هستند و به خوبی فرم میگیرند

به همین علت استفاده از فلز آلومینیوم در بسیاری از موارد قطعی و ضروری است.
مورد اول یکی از اساسی ترین موارد در انتخاب ویلچر به شمار می رود که در ویلچر مسافرتی به شدت مورد نیاز و مورد توجه است. یکی از ویلچر های برقی مسافرتی ویلچر زینگر است که ساختار و نحوه استفاده جالبی دارد.

ویلچر زینگر برقی مسافرتی

ویلچر آلومینیومی مسافرتی

حال در بین انواع ویلچر ساخته شده از آلومینیوم، ویلچر های مسافرتی به شدت مورد توجه و استقبال قرار گرفته اند، ویلچر مسافرتی برقی یکی از این موارد است. زیرا میزان کاربرد و قدرت رفع نیاز برای فرد توانخواه را چند برابر افزایش داده و توانسته خود را محبوب دل های این افراد کند.
به جز ویلچر های مسافرتی برقی، ویلچر های مسافرتی دستی نیز دارای محبوبیت بسیار بالایی هستند زیرا فوق العاده سبک بوده و بسیار جمع و جور می باشند.
البته نمی توان آن ها را همانند ویلچر کربنی سبک دانست اما به شدت مورد توجه و استقبال قرار گرفته اند. این ویلچر ها عمدتا دارای چرخ های کوچک هستند تا فضای کمتری را اشغال کنند.

ویلچر مسافرتی کایانگ تاشو

ویلچری با ظاهری شبیه به میرا آلمان

اکنون نمونه ای از ویلچر با ظاهری شبیه به ویلچر میرا آلمان تولید شده که با بدنه آلومینیومی طراحی و ساخته شده است. این ویلچر همانند مدل های سری X طراحی شده که همان زیبایی و اصالت در آن لحاظ شده.
اما اینجا پایان کار نیست بلکه این ویلچر یک قابلیت منحصر به فرد دارد و آن این است که این ویلچر تاشو سبک و مسافرتی می باشد. قابلت تاشوندگی در این ویلچر بسیار بالاست و چرخ های بزرگ نیز به صورت پینی و به آسانی جدا و نصب می شوند.

ویلچر تاشو آلومینیومی

ویلچر آلومینیومی سبک و تاشو و خوش فروش

مشاهده می کنیم که ویلچرهای آلومینیومی عمدتا حرفه ای هستن و قیمت های بالایی دارند و یا اگر در ویلچر مسافرتی از آلومینیوم استفاده شده باشد مدل های بسیار کوچک و جمع و جوری هستن و برای استفاده برای برخی افراد مقدور نیست و یا نشستن های طولانی مدت بر روی آن کمی خسته کننده خواهد بود.
اکنون ویلچر آلومینیومی سبک و تاشویی وجود  دارد که از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار است و جزء ویلچرهای پر فروش بازار محسوب می شود.
این ویلچر تحمل وزن بالای ۱۰۰ کیلو را نیز دارد.
ظاهری زیبا دارد و چرخ هایش به صورت پینی از یکدیگر جدا می شوند.
علاوه بر آن دارای ترمز کمکی بوده و پشتی اش نیز تا می شود.
چرخ های جلوی آن نیز بادی می باشد.
تمام این موارد باعث شده این ویلچر آلومینیومی سبک تبدیل به یک ویلچر دوست داشتنی شود.
در زیر می توانید فیلم باز کردن این ویلچر را ببینید.

خرید اینترنتی ویلچر آلومینیومی مسافرتی

اکنون می توانید از هر کجای ایران که هستید با خیال راحت و تضمین عین و کیفیت محصول، سفارش خود را ثبت نمایید و محصول را با روشی های متنوع باربری در شهر خود دریافت نمایید.

خرید آنلاین ویلچر

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما