فروش ویلچر برقی میرا اپتیموس ۱ و ۲

ویلچر اپتیموس ۲ (Optimus 2) ساخت شرکت میرا آلمان یکی از بهترین ویلچر برقی مبله در دنیا محسوب می شود. اکنون مدل اپتیموس ۱ و اپتیموس ۲ در ایران وجود داشته و آماده عرضه هستند.

ویلچر برقی اپتیموس ۲ - ۱

ویلچر برقی مبله

همانطور که می دانید ویلچرهای برقی دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام در دسته های مخصوص به خود قرار میگیرند.
یکی از دسته های خاص و راحت ویلچرهای برقی مدل های مبله آن است. در ویلچر برقی مبله صندلی از راحتی بسیار بیشتری برخوردار است و همچنین به لحاظ طراحی دارای ساختار مقاوم تر و زیباتری است.
ویلچر برقی مبله در دنیا از محبوبیت بیشتری برخوردار و عده زیادی هم در دنیا به دنبال یک ویلچر برقی مبله با کیفیت هستند.
اما بهترین مارک ویلچر برقی در دنیا کدام است؟

کدام کشورها اقدام به تولید ویلچر برقی باکیفیت می کنند؟

ویلچر میرا چمپ آلمانی (۲)

بهترین مارک ویلچر

در دنیا ویلچرهای بسیار با کیفیتی تولید می شوند و کمپانی های بزرگی هست که محصولات بسیار با کیفیت و به روزی را طراحی و راونه، تولید و بازار می کنند.
بهترین مارک ویلچر برقی را نمی توان با یک برند معرفی کرد اما می توان برخی از آنها را نام برد.

این ویلچرها با مدل ها مختلف تولید می شوند و در دسته های گوناگونی قرار می گیرند اما به طور کلی ویلچرها اینطور دسته بندی می شوند:

  • ویلچر برقی
  • ویلچر دستی
  • ویلچر ایستا
  • ویلچر تخت شو
  • ویلچر پله رو
  • ویلچر هوشمند

در این بخش قصد داریم به ویلچر برقی بپردازیم و یکی از بهترین مارک های ویلچر را دنیا همراه با چند تا از مدل های مرغوب و موجودش در ایران معرفی کنیم.
یکی از این ها شرکت یا کمپانی بزرگ میرا است.

ویلچر برقی میرا

شرکت ویلچر میرا

شرکت میرا از برترین و بزرگترین تولید کنندگان ویلچر در دنیا است که محصولاتش از بهترین گزینه ها برای افراد توانخواه محسوب می شود.
تعداد زیادی از ویلچر دستی میرا برای جانبازان وارد ایران شد و در ایران پخش شد. استفاده کنندگان از آن به شدت راضی بوده و بعد از آن حاضر به استفاده از ویلچر دیگری نیستند.
شرکت میرا به صورت تخصصی تولید کنند ویلچر است که این موضوع باعث شده در نظرسنجی حدود ۹۰ درصد رضایت مصرف کنندگانش را کسب کند.

انواع ویلچر برقی میرا

ویلچر میرا

همانطور که در بالا اشاره کردیم شرکت میرا تولید کننده تخصصی ویلچر در دنیاست و توانسته این کار را به خوبی انجام دهد.
ویلچر میرا از بهترین گزینه های ویلچر در دنیا می باشد و استفاده کنندگان از آن حاضر به استفاده از ویلچر دیگری نمی شوند، چیزی شبیه بنز، BMW و … که اگر کسی سوارش شواد حاضر به سوار شدن خودرویی پایین تر از آن نمی شود.

ویلچر آلومینیومی میرا ۱۷۵۰ (۱)

ویلچر برقی میرا (چمپ و اپتیموس ۱ و ۲)

تنوع خوبی در انواع ویلچر برقی میرا وجود دارد اما همه انها در ایران جود ندارند.
از جمله ویلچرهای برقی میرا موجود در ایران بیشتر می توان به چمپ و اپتیموس اشاره نمود که شامل اپتیموس ۱ و اپتیموس ۲ می شود.
هر دوی این ویلچرها مبله هستند و در برخی از آنها از صندلی های خاص تر و ویژه تری استفاده شده که به ان ریکارو می گویند چیزی شبیه به صندلی خودرورهای مسابقه ای.
این ویلچرها به قدری قدرتمند و زیبا هستند که نمونه ای مختلفی از آن الگوبرداری کرده اند و محصولات خود را مشابه ویلچرهای آلمانی طراحی و تولید کرده اند و حتی از آنها کپی هم کرده اند.

ویلچر برقی اپتیموس ۲ میرا (۵)-min

ویلچر چمپ

همانطور که در بالا اشاره کردیم یکی زا ویلچرهای برقی میرا مدل چمپ آن است و به عنوان یک ویلچر لاکچری و زیبا و در عین حال قدرتمند به شمار می رود.
ویلچر چمپ میرا که تصویر آن را در زیر مشاهده می کنید دارای سیستم چراغ حرفه ای، موتورهای پر قدرت، صندلی راحت و نرمی و روان بسیار زیاد در حرکت می باشد.
متاسفانه از ویلچر چمپ در ایران به تعداد محدودی وجود دارد و کمی با مشکل موجودی و قیمت آن مواجه هستیم که برای استعلام می توانید با شماره ای که در انتها درج شده تماس حاصل نمایید.

ویلچر برقی میرا چمپ آلمان

ویلچر برقی اپتیموس

و اما ویلچر برقی اپتیموس که گل سرسبد محصولات میرا به شمار می رود ساختاری بسیار ویژه تر دارد.

ویلچر برقی اپتیموس که در دو مدل اپتیموس ۱ و اپتیموس ۲ طراحی شده دارای چرخ های بزرگ است. این چرخ ها نسبت به مدل های معول ویلچر برقی در دنیا دارای ابعاد بزرگتری هستند که یکی از مهم ترین وجه تمایز های ویلچر برقی میرا اپتیموس در مقایسه با ویلچرهای دیگر است.
در ادامه تصاویری از ویلچر برقی اپتیموس ۱ و ۲ به نمایش خواهیم گذاشت تا بیشتر با ماهیت ساختاری آن آشنا شوید.
مطمئن باشید اگر مصرف کننده ویلچر برقی اپتیموس باشید از آن راضی خواهید بود و حالا حالاها از آن استفاده خواهید کرد و دغدغه ای از بابت به خرج و افتادن آن حالا حالاها نخواهین داشت.

ویلچر برقی اپتیموس ۲ میرا (۷)-min

ویلچر برقی میرا اپتیموس ۱

همه چیز از اپتیموس ۱ شروع شد. زمانی که ویلچر برقی میرا اپتیموس ۱ طراحی و تولید شد و زمانی که در لیست محصولات فروشگاه ها قرار گرفت با فروش چشمگیری مواجه شد!
این ویلچر طوری طراحی شده که انگار نه انگار فرد سوار ویلچر است! حتی در برخی موارد این امکان وجود داشت که آن را با یک خودرو الکتریکی جمعوجور اشتباه بگیرند.
در این ویلچر از چرخ ها با شعاع زیاد استفاده شده که قادر است تقریبا تمامی جوی های آب و چاله های موجود در سطح شهر و جتی روستا را عبور نماید.
وجود این چهار چرخ بزرگ نمایی بسیار زیبا به آن داد و در کنار وجود موتورهای بسیار پر قدرت باعث شد تبدیل به یک ویلچر بسیار استثنایی شود.
اکنون نمونه های کمی از آن وجود دارد زیرا اکثرا قدیمی شده اند و حسابی از آن ها کار کشیده اند. اما اگر بتوانید نمونه نو و ترو تمیز آن را تهیه کنید نه تنها ضرر نخواهین کرد بلکه زیرخاکی پیدا کرده اید.
در زیر چند تصویر یک نمونه آکبند آن همراه با تصاویر اضافه تر ملاحظه خواهید کرد.

ویلچر برقی میرا اپتیموس ۱ (۳)-min

همچنین برای آشنایی بیشتر با حرکت  و قدرت آن، در زیر نمونه از فیلم به نمایش گذاشته شده که گویای تنها بخشی از قابلیت های اپتیموس ۱ می باشد و تنها کسانی ماهیت اصلی آن را درک خواهن کرد که از آن استفاده کرده باشند.

ویلچر برقی میرا اپتیموس ۲

زمانی ویلچر برقی میرا اپتیموس ۱ مورد استقبال بی بدیل و خاص مصرف کنندگان و حتی افراد سالم قرار گرفت شرکت میرا را بر آن داشت تا این محصول را بهینه کند و سه عنصر زیبایی، راحتی و قدرت را در آن در حد اعلایی بهبود بخشد.
ویلچر برقی Meyra Optimus 2 اکنون یکی از بهترین ویلچرهای دنیا محسوب می شود. در طراحی آن شعاع چرخ ها کمی کمتر شده (اما هنوز از بسیاری از ویلچر ها بزرگتر است) و ضخامت چرخ ها افزایش پیدا کرده.
تغییر در طراحی موتور و بدنه آن را به وبلچر سه منظوره تبدیل کرده!
یعنی از این ویلچر هم می توان در بیرون از خانه و در خیابان استفاده کرد و هم در خانه و علاوه بر آن می توا آن را ویلچر آفرود نیز دانست به نحوی که بتوان به راحتی از آن در تپه ها و سطوح ناهموار عبور کرد بدون ان که دغدغه ای داشته باشید.
در طراحی آن نیز آپشن هایی قرار داده شده است از جمله زیرپایی برقی که هراه با دو جک که به صورت مستقل عمل می کنند قادر است زانوها را صاف و پاها را در حال افق قرار دهد و همچنین پشت برقی که قادر است فرد را به پشت برده و در حالت دراز کش مستقر کند.
همچنین زاویه نشیم قابل تغییر است و با کمی انحراف به سمت عقب یا جلو باعث می شود حس بهتری در استفاده از آن داشته باشید.

ویلچر برقی آمریکایی

اما کشورهای دیگر دنیا دست روی دست نگذاشته و ویلچر های مختص خود را طراحی نموده اند.
یکی از برترین محصولات تولید شده در دنیا انواع ویلچر برقی آمریکایی است که یکی از معروف ترین آنها C400 و F5 است.
این ویلچرها آپشن های بسیار منحصر به فردی دارند طوی که دیگر می توان ان را ویلچر همه فن حریف (به غیر از ویلچر پله رو بودن) دانست.
مثلا این ویلچر دارای سیستم تعلیق و حفظ تعادل خاصی است به طوری که سیستم چرخ ها به طور دیگری در زیر آن طراحی مستقر شده است که تعادل را در آن به حد اعلایی افزایش می دهد.

از قابلیت های آن می تان به این موارد اشاره نمود:

  • ایستا شدن
  • تخت شدن
  • تغییر زاویه نشیمن
  • تغییر ارتفاع نشیمن

این ویلچر در مقایسه با ویلچر برقی میرا اپتیموس ۲ دارای قیمت بالاتری است و علت هم وجود آپشن های بیشتر و جک ها و موتورهای اضافه است.
میرا هم مدل های خاصی از آن را طراحی و تولید کرده که در ایران بسیار نادر است همچنین ویلچر لوو نیز از بهترین تولید کنندگان ویلچر برقی اتوماتیک و هوشمند در دنیا به شمار می رود.

ویلچر پرموبیل C400 آمریکایی (۱۰)-min ویلچر پرموبیل C400 آمریکایی (۸)-min

ویلچر پرموبیل C400 آمریکایی (۷)-min

ویلچر پرموبیل C400 آمریکایی (۱۲)-min

ویلچر پرموبیل C400 آمریکایی (۵)-min

ویلچر پرموبیل C400 آمریکایی (۱۱)-min

نمایندگی ویلچر میرا در تهران

زمانی بود که میرا به صورت نمایندگی در ایران فعالیت داشت اما به دلیل تحریم ها و مشکلات عدیده ای که از بابت ندادن محصول به وجود آمد دیگر نمایندگی رسمی آن وجود ندارد و فقط به صورت نمایندگی داخل کشوری و قدیمی در حال فعالیت است.
اما شرکت Bersoo بر آن است تا در حد توان نیاز افرادی را که به دنبال ویلچر برقی آلمانی هستند مرتفع کند و حتی اگر ویلچر دستی میرا نیز می خواهند ان را به نحو احسنت تامین و تکمیل نماید.

Bersoo ok - 1 برسو

قیمت ویلچر برقی میرا آلمان

در حال حاضر نمی توان قیمت واقعی محصولات میرا را در ایران قید کرد چون برخی از محصولات میرا در ایران گرانتر و برخی ارزانتر هستند! بله ارزانتر!
برای مثال ویلچر برقی میرا اپتیموس ۲ چیزی حدود ۱۰۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ یورو است اما در ایران با توجه به میزا تمیز و میزان کارکرد دستگاه چیزی بین ۴۰ تا ۶۰ میلیون تومان است.
بالعکس برخی ویلچر دستی میرا آلمان مثل ویلچر میرا ۳۳۱۰ با آنکه دیگر تولید نمی شود و یک ویلچر سنگین وزن است در ایران قیمتی بالای ۱۰ میلیون تومان دارد این در حالی است که ویلچر سوپور این قیمت و یا حتی پایین تر از آن را دارد.

ویلچر برقی اپتیموس ۲ میرا (۱)-min

قیمت ویلچر اپتیموس

قیمت ویلچر اپتیموس ۱ یا ۲ کاملا بستگی به میزان کار کرد دستگاه و میزا سالم بودن آن دارد. این موضوع بسیار مهم است که دستگاه سالم باشد زیرا اگر کار خود را کرده باشد و به قول معروف به خرج افتاده باشد مبالغ سنگینی را برای باید بپردازین.
برای مثال ۱ جفت چرخ جلو اپتیموس ۲ چیزی حدود ۱٫۵ تا ۲٫۵ میلیون تومان است.
در حال حاضر ویلچر اپتیموس ۱ آکبند قیمتی بین ۴۰ تا ۵۰ میلیون دارد و کارکرده آن چیزی حدود ۱۵ تا ۲۵ میلیون (البته ۱۵ میلیونی دیگر به خرج افتاده) و اپتیموس ۲ کارکرده بین ۴۰ تا ۵۰ میلیون و آکبند آن نیز ۶۰ تا ۷۰ میلیون قیمت داد.

نکته۱: منظور از آکبند، آکبند بودن واقعی و بدون هیچ گونه استفاده ای است.
نکته ۲: قیمت ها تقریبی و موجودی متغیر است که جهت استعلام لازم است تا با ما تماس بگیرید.

ویلچر دست دوم میرا (برقی و دستی)

به دلیل قیمت بالای ویلچر برقی میرا بسیاری به دنبال مدل های دست دوم آن هستند و می گویند محصولات آلمانی، اروپایی و یا آمریکایی حتی اگر دست دوم هم باشد به نسبت محصولات آکبند چینی و یا سایر کشورها ارزش خرید بسیار بالایی دارد.
در مورد ویلچرهای دستی میرا نیز قضیه هینطور است اما مسئله ای که وجود دارد و طبق تجربه ای که از فروش محصولات میرا داشته ایم این است که اکثر افرادی که از ویلچر میرا استفاده می کنند انقدر این کار را می کنند تا دیگر قادر به استفاده نباشد و حیفشان می آید ان را بفروشند و اگر بخواهند مجدد محصولی را خریداری کنند دوست دارند مدل نو آن را تهیه کنند نه دست دوم!

ویلچر برقی اپتیموس ۲ میرا (۲)-min

نتیجه گیری و خرید ویلچر اپتیموس

به طور خلاصه و واضح عرشض می کنیم که محصولات آلمانی از نوع و مدلی که باشد، در هر صنف و شرکتی که باشد از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و کشور آلمان به عنوان یک کشور کاملا صنعتی در زمینه تولید رشد بسیار چشمگیری داشته.
در مورد ویلچر برقی اپتیموس نیز قضیه کاملا همینطور است و کمپانی بزرگ میرا به شدت سنگ تمام گذاشته.
از نظر کیفیت که خیالمان راحت شد اما از نظر قیمت همانطور که پیش تر هم عرض کردیم به ویلچر میرا آلمان خصوصا در مدل های برقی ان از قیمت بسیار مناسب تری برخوردارند به طوری که اگر شخص خودش و به طور مستقیم از آلمان محصول را خریداری کند برایش گرانتر تمام خواهد شد.
اگر به دنبال علت این موضوع هستید و یا شما هم به این نتیجه رسیدید که ویلچر میرا را خریداری نمایید با ما تماس بگیرید.

فروش و خرید اینترنتی و آنلاین ویلچر (۶)

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما