مرکز فروش انواع بالابر بیمار KSP

بالابر بیمار سبک اما پر قدرت با ابعاد بسیار مناسب جهت استفاده در منزل، جهت قرار دادن فرد داخل خودرو و همچنین قرار دادن خود دستگاه حجم کمی دارد به راحتی در صندوق عقب خودرو جا میشود.

انواع بالابر بیمار

بالابر بیمار ایرانی KSP

 

بالابر های بیمار دارای انواع گوناگونی هستند برخی از آنها پرتابل یا متحرک هستن که از پر مصرف ترین مدل ها محسوب می شوند.
در زیرشان ۴ عدد چرخ قرار داده شده و می توان بعد از بالا آوردن فرد (بیمار، معلول یا سالمند) آن را به هر جایی ببرند به این بالابر ها بالابر بیمار داخل منزل هم گفته می شود.
برخی از این بالابر ها ابعاد بزرگتری دارند و گزینه های دیگری هم به آن نصب می شود که می تواند فرد را در همان حالت خوابیده و به صورت افقی جابجا کرد که این مورد معمولا مخصوص بیمارستان ها است.
برخی دیگر به خودرو نصب می شوند و تنها برای آنجا کاربرد دارند و برخی هم بالابر بیمار سقفی هستن که به سقف منازل یا مراکز درمانی نصب می شوند که تنها برای محدوده کوچکی قابل استفاده هستند اما باعث می شوند فضای کمی را اشغال کند.

بالابر بیمار برندهای مختلفی دارد و نمونه ایرانی و خارجی آن فرق میکند در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

بالابر بیمار ایرانی

بالابر بیمار فراتک L160 و L180 (7)

یکی از انواع بالابر ایرانی بالابر بیمار فراتک است و بالابر های دیگری که از کارایی بسیار خوبی برخوردارند و برای منزل قابل استفاده هستند.
اکثر بالابرهای بیمار چه ایرانی و چه خارجی ۹۰% آنها این قابلیت را ندارند که بتوان فرد را توسط آن داخل خودرو قرار داد و علت هم دو مورد است:

  1. ستون عمودی دستگاه بلند است
  2. چنگک (یا قلاب) سر بازو به سمت پایین انحراف دارد

که این دو مورد باعث میشود نتوان بازوی دستگاه را همراه با جلیقه ای که فرد در آن قرار دارد به داخل خودرو برد اما در زیر تصویر بالابری قرار دارد که نه تنها می توان از آن به عنوان بالابر بیمار خانگی استفاده کرد بلکه می توان از آن برای خودرو نیز استفاده نمود

انواع بالابر بیمار ایرانی

بالابر بیمار فراتک L160 و L180 (10)

 

بالابر بیمار ایرانی مدل و برندهای متفاوتی دارد ولی بهترین انواع آن بالابر بیمار فراتک و بالابر بیمار KSP است که مورد تایید خیلی ها قرار گرفته و از استفاده آن احساس رضایت داشته اند.

بالابر بیمار KSP

بالابر-بیمار.

 

مدلی است که می توان به آن بالابر خودرویی نیز گفت زیرا می توان از آن برای خودرو هم استفاده کرد اما این بالابر را نباید با بالابرهایی که به بدنه یا سقف خودرو نصب می شود اشتباه گرفت کلمه بالابر خودرویی به این معناست که می توان از آن برای قرار دادن فرد داخل خودرو هم استفاده نمود.
از ویژگی های آن می توان به این موارد اشاره نمود:

  1. قابل استفاده برای وزن ۱۴۰ تا ۱۸۰ کیلو
  2. باز و بسته شده راحت
  3. وزن کم و حمل راحت
  4. آپشن جلیقه و چنگک (قلاب) مخصوص ایستادن
  5. ۱ سال ضمانت و ۵ سال خدمات پس از فروش

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما