معرفی بهترین انواع ویلچر برقی تاشو

لیست قیمت انواع ویلچر برقی همراه با معرفی بهترین انواع ویلچر برقی تاشو در این سایت انجام می شود و امید است راه گشای انتخاب شما عزیزان باشد.

ویلچر برقی کارا ۱۰۴ - 6

انواع ویلچر برقی کدام است؟

ویلچرهای برقی دارای انواع متنوع و گوناگونی هستند به نحوی که اگر بخواهیم تمام آنها را در یک لیست قرار دهیم شاید باید چندین صفحه برای آنها در نظر بگیریم.
زیرا این ویلچرها علاوه بر آنکه توسط کشورهای مختلفی تولید می شوند دارای انواع مختلف و کارایی نیز می باشند و علاوه بر آن در هر کدام از این دسته بندی ها (به لحاظ کارایی) دارای مدل ها متنوع و متفاوتی هستند.
به همین علت نمی توان تمام انواع ویلچر برقی را برشمرد اما آنهایی که به صورت دسته می توان نام برد و ذهنیت بازتری به شما جهت کسب اطلاعات وانتخاب داد را در اختیارتان قرار می دهیم.
در لیست قیمتی که در انتها قرار داده ایم ارزانترین ویلچر برقی نیز قرار داده شده است.
ویلچرهای برقی به لحاظ کارایی به این چند دسته تقسیم می شوند:

  1. ویلچر برقی تاشو
  2. ویلچر برقی تاشو مسافرتی و سبک
  3. ویلچر برقی مبله
  4. ویلچر برقی ایستا
  5. ویلچر برقی تخت شو
  6. ویلچر برقی پله رو

در این بخش قصد نداریم در مورد انواع ویلچر پله رو و ویلچر ایستا و یا مدل های خاص صحبت کنیم بلکه در ورد انواع ویلچر برقی تاشو گفتگو خواهیم کرد.

ویلچر میرا برقی

ویلچر برقی تاشو چیست؟

ویلچرهای برقی تاشو همانطور که از نامشان پیداست یک ویلچر برقی می باشند که دارای شاسی با طراحی ضربدری هستند و این موضوع باعث می شود همانند انواع ویلچر دستی به راحتی تا و جمع شوند (ویلچر مسافرتی برقی ساختار تاشوندگی متفاوتی دارند).
ویلچر های برقی تاشو دارای چندین گزینه و برتری نسبت به سایر انواع ویلچر هستند:

  • تا می شوند و فضای کمی را اشغال می کنند
  • وزن سبک تری نسبت ویلچرهای برقی مبله دارند
  • قیمت مناسب تری نسبت به مدل های دیگر دارند

ویلچر برقی مدل 111A

بهترین ویلچر تاشو کدام ها هستند؟

خوشبختانه در حال حاضر انواع ویلچر برقی تاشو در ایران از کیفیت خوبی برخوردارند که عمدتا ویلچر تایوانی، ویلچر چینی و ویلچر ایرانی می باشند.
مدل های ایرانی در حقیقت مدل های مونتاژ شده هستند که از انواع آنها می توان به ویلچر بتا ۲۵، ویلچر برقی کارا ۱۰۴ و ویلچر برقی کار ۱۰۳ اشاره نمود.
از بهترین ویلچر برقی چینی نیز می توان به ویلچر برقی ۱۱۰، ۱۱۱، ۱۲۳ (ویلچر فاکسی) و امثال آن اشاره نمود و همچنین می توان از انواع ویلچر برقی تایوانی ویلچر کامفورت را نام برد که سری های ۱۰۳ آن که از مدل های تاشو می باشند به عنوان اقتصادی ترین و پر فروش ترین ها شناخته می شوند.

فروش ویلچر های برقی

لیست قیمت انواع ویلچر برقی تاشو و مبله

همانطور که در بالا اشاره نمودیم ویلچرهای برقی دارای انواع بسیار متنوع و مختلفی هستند.
در لیست زیر سعی شده تعدادی از ویلچرهای برقی معروف و شناخته شده و همچنین با کیفیت را جمع آوری کنیم و همراه با قیمت های به روز آنها را ارائه دهیم.
لازم به ذکر است که این قیمت ها تقریبی بوده و جهت استعلام قیمت نهایی و قبل از واریز وجه نیاز است تا با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

لیست قیمت انواع ویلچر برقی تاشو و مبله

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما