واردات ویلچر چینی با قیمت مناسب

خرید از منبع واردات ویلچر چینی بدون واسطه در انواع متنوع دستی و برقی با مدل های کارآمد و رنج قیمت مناسب همراه با ضمانت و خدمات پس از فروش.

ویلچر فاکسی F63

انواع ویلچر چینی

ویلچر های چینی دارای مدل های مختلفی هستند که می توان گفت تقریبا در تمام مدل ها تولیدات این کشور وجود دارد. اکنون واردات ویلچر چینی در مدل های زیر به صورت مستقیم و در طیف وسیعی انجام می شود:

  1. ویلچر برقی
  2. ویلچر دستی
  3. ویلچر پله رو
  4. ویلچر حمامی
  5. ویلچر اطفال

ویلچر ایران بهکار مدل 718 - 2

ویلچر برقی چینی

هر کدام از موارد فوق به دسته ها و زیرشاخه های مختلفی تقسیم بندی می شوند. برای مثال می توان از انواع ویلچر برقی چینی به مدل های تاشو و مبله اشاره نمود که یکی از آن ها ویلچر برقی ۱۱۰ و مدل ۱۱۲ اشاره نمود و از مدل غیر تاشو می توان به ویلچر فاکسی اشاره نمود.
اکثر واردات ویلچر چینی با برند هایی نظیر کایانگ و فوشان انجام می شود. این دو برند سابقه دیرینه ای در ایران دارند و تمام لوازم و قطعات این دو محصول در ایران با نرخ مناسب یافت می شود.

ویلچر برقی فاکسی

ویلچر دستی چینی

از نمونه های پر فروش و پر طرفدار ویلچر های ساده چینی ویلچر مدل ۸۰۹ است که به عنوان یک ویلچر استاندارد و کاملا ساده شناخته می شود و بیشتر در مراکز درمانی و بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد. البته ناگفته نماند که ویلچر های خاص تر و ویژه تری از این کشور وجود دارد نظیر ویلچر سی پی، ویلچر مسافرتی، ویلچر ورزشی، ویلچر حمامی و … .

ویلچر استاندارد ساده 809

ویلچر پله رو چینی

اختراع ویلچر پله رو یک تحول بزرگ در صنعت توانبخشی به شمار می رود که در حال حاضر ویلچر پله رو ایرانی نظیر ویلچر پایار و ویلچر پله رو اتکا نیز تولید می شوند. اما ویلچر پله رو برقی dta یک ویلچر پله رو چینی است که در واردات ویلچر چینی نیز سهمی دارند اما قیمت تمام شده آن از مدل های ایرانی کمی بالاتر است.

ویلچر پله رو dta

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما