ویلچر
خانه / ویلچر اطفال / بزرگترین مرجع خرید ویلچر اطفال کایانگ

بزرگترین مرجع خرید ویلچر اطفال کایانگ

ویلچر اطفال کایانگ یکی از انواع پر فروش ویلچر های اطفال است. سابقه دیرینه ای که کایانگ در انواع ویلچر برقی و ویلچر دستی در ایران دارد بسیار مثبت بوده و مورد قبول بسیاری قرار گرفته.

ویلچر مسافرتی کایانگ تاشو - 5

شرکت کایانگ

شرکت تولید کننده ویلچر کایانگ در حقیقت تولید کننده انواع لوازم توانبخشی و بیمارستانی است اما در ایران بیشتر ویلچر های آن معروف شده.
از انواع ویلچر هایی که تولیدات این شرکت بزرگ چینی است می توان به ابن موارد اشاره نمود:

  • ویلچر اطفال
  • ویلچر استاندارد
  • ویلچر برقی
  • ویلچر مسافرتی

ویلچر مسافرتی کایانگ تاشو - 3

ویلچر استاندارد کایانگ

ویلچر استاندارد کایانگ یکی از انواع پر فروش است کع در مراکز درمانی بسیار مورد استقبال قرار می گیرد. زیرپایی و زیرآرنجی آن ثابت بوده و مقاومت قابل قبولی دارد. ویلچر مدل ۸۰۹ همین مدل است.
ویلچر استاندارد ایران بهکار نیز دارای همین ساختار است که آن نیز می تواند جوابگوی بسیاری از نیارهای شخصی و مراکز درمانی باشد. ویلچر ۷۰۳ همین مدل است.
در تصاویر زیر این ویلچر ها را ملاحظه می کنید.

بعد قبل

پرفروش ترین ویلچر سبک

ویلچر کایانگ 809

ویلچر ایران بهکار ۷۰۳ - 2

.یلچر استاندارد کایانگ مدل 809

بعد قبل

ویلچر برقی کایانگ

نزدیک به ۲۰ سال است که ویلچر فوشان و ویلچر های برقی کایانگ در بازار ایران وجود دارند و سابقه خوب و درخشانی که ویلچر های چینی در بازار ایران دارند نشان دهنده کیفیت مطلوب آن است.
از حسن های این ویلچر ها آن است که لوازم و قطعات آن به خوبی و با قیمت مناسب در بازار یافت می شوند و با ضمانت و خدمات پس از فروشی که به این محصولات داده می شود دغدغه ای از این بابت وجود ندارد.

بعد قبل
 ویلچر برقی مسافرتی - 2
ویلچر برقی چینی
 ویلچر برقی کایانگ
ارزانترین ویلچر برقی 112
بعد قبل

ویلچر اطفال کایانگ

این ویلچر ها که دارای ابعاد کوچکتری است برای اطفال، خردسالان و نوجوان ها کاربرد بیشتری دارد حتی اگر به دلیل شکستگی پا یا برای مصارف کوتاه مدت باشد. زیرا این ویلچر ها دارای عرض نشیمن کمتری می باشند و از این نظر راحت تر روی آن می نشینند.
و از طرف دیگر به لحاظ شکل و ظاهر نیز از زیبایی بالاتری برخوردار هستند. اگر چه ویلچر اطفال ایران بهکار نیز مطلوب است اما ویلچر اطفال کایانگ دارای تنوع بیشتری است و به لحاظ ظاهری داریا تنوع رنگ جذاب تری می باشد.

بعد قبل
 ویلچر اطفال کایانگ و فوشان
 ویلچر اطفال کایانگ و فوشان - 2
 ویلچر اطفال کایانگ و فوشان - 3
 ویلچر اطفال کایانگ و فوشان - 4
بعد قبل

خرید ویلچر اطفال

اگر شما هم قصد خرید ویلچر اطفال کایانگ یا سایر انواع برند ها را دارید می توانید می توانید در بزرگترین مرجع خرید ویلچر محصول مورد نظر خود را تامین نمایید
با تماس تلفنی که با مشاوران ما می گیرید از تجربیات آن ها بهره مند شده و بعد از باخبر شدن از مدل های موجود، تصمیم گیری کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی بِرسو (Bersoo)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120277885
آدرس کانال: Bersoo@
پست الکترونیکی: Bersoo.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ویلچر برقی کامفورت

خرید ویلچر جهت ایستادن معلولین

ویلچر ایستادن معلولین ویلچری است که با استفاده از آن معلولین می توانند بر روی …