قیمت و خرید ویلچر برقی تاشو گاما ۴۵

قیمت ویلچر برقی گاما ۴۵ چند است؟ قیمت سایر ویلچر های شرکت فراتک چقدر است؟ مشخصات ویلچر گاما ۴۵ چیست؟ چطور می توان آن را تهیه نمود؟

ویلچر برقی گاما ۴۵ (۱)

ویلچر گاما ۴۵ یکی از ویلچرهای ر توان شرکت فراتک است که در آن از موتورهای ۴۵۰ وات تایوانی استفاده شده است.
این ویلچر قادر است سرعت بسیار مناسب و قدرت بالا را ارائه دهد همچنین برادر آن به نام ویلچر گاما XL45 نیز برای کسانی که عرض نشیمن بالایی دارند طراحی شده.
و ویلچر برقی بتا ۲۵ نیز برای کسانی که وزن های معمولی تا حدود ۱۲۰ کیلو دارند مناسب می باشد.
ویلچر فراتک همانند ویلچر برقی کامفورت از موتورهای تایوانی بهره می برد زیرا این موتورهای بسیار با کیفیت و با طول عمر بالایی هستن.

قیمت ویلچر برقی گاما ۴۵

گاما ۴۵ و XL45

قیمت ویلچر برقی گاما ۴۵ و سایر انواع ویلچر های تاشو فراتک یه دلیل وارداتی بودن بخشی از قطعات آن مدام در حال تغییر است و نوسانات بازار آهن نیز در این موضوع تاثیر مستقیم داشته است.
جهت اسنعلام قیمت نیاز است تا با ما تماس حاصل نمایید.

مشخصات ویلچر برقی گاما ۴۵

گاما ۴۵ و XL45 - 6

مشخصات و قابلیت های این ویلچر را می توان اینطور برشمرد:

 • سرعت قابل تنظیم تا ۱۰ کیلومتر بر ساعت
 • وزن ویلچر ۵۸ کیلوگرم
 • وزن قابل حمل ۱۲۰ کیلوگرم
 • دارای کامپیوتر وسیستم عیب یاب DYNAMIC / P&G
 • مدت زمان شارژ حدود ۴ ساعت
 • ۲ عدد باطری سیلد اسید ۱۲ ولت ۲۸ یا ۳۰ آمپر
 • ۲ عدد موتور ۴۵۰ وات تایوانی
 • زیرآرنجی و زیرپایی متحرک
 • کمربند ایمنی
 • امکانات قابل افزایش زیرپایی و زیرگردنی ارتوپدی، آنتی تیپ جهت جلوگیری واژگونی از پشت، سیستم چراغ و کیف خرید

قیمت ویلچر برقی گاما 45

همچنین جهت مشاهده انواع ویلچر مبله فراتک نیز می توانید به موارد زیر مراجعه نمایید:

 • ویلچر فاتح ۲
 • ویلچر فاتح جکدار
 • ویلچر فاتح لاکچری
 • ویلچر فاتح اکسترا
 • ویلچر فاتح کاپیتان

این ویلچر دارای موتورهای قدرتمندی است و برای مسافت ها و وزن های بالا مورد استفاده قرار می گیرد. اگر به دنبال ارزانترین ویلچر برقی هستید می توانید این بخش را مطالعه نمایید قطع به یقین یکی از ارزانترین ها ویلچر برقی چینی است اما ویلچر برقی یاماها ژاپن نیز در این عرصه وارد شده است.

ویلچر گاما مناسب برای روستا

ویلچر گاما ۴۵XL دست دو (۱)

یکی از مواردی که محصول گاما ۴۵ را از سایر محصولات متمایز می کند این است که ویلچر گاما ۴۵ برای محیط های روستا و سنگلاخی مناسب است به این دلیل که گاما ۴۵ دارای موتورهای قوی ۴۵۰ وات می باشد و از لاستیک های پهن استفاده شده است.

این به این معنی نیست که سایر ویلچر ها نمی توانند در محیط های روستایی حرکت کند اما مناسب ترین ویلچر برای محیط روستا باید دارای یک سری از ویژگی ها باشد که ویلچر گاما ۴۵ این قابلیت را دارد که در محیط های سنگلاخی حرکت کند.

ویلچر برقی فراتک یک محصول مناسب برای عبور در خیابان های ایران

همانطور که میدانید تمامی محصولات وارداتی مناسب برای استفاده در شهر و کشور سازنده ساخته شده است و البته توانخواهان زیادی با مشکل عبور و مرور در ایران مواجه هستند و اکثر خیابان ها مناسب سازی نشده اند تا توانخواهان بتوانند از آن به راحتی استفاده کنند و یا پر از سنگ و .. می باشد بر همین اساس ویلچر برقی بتا 25 توسط متخصصین داخلی ساخته و وارد بازار شده است.

و البته تصور کنید که توانخواه برای خرید به بیرون از منزل برای خرید رفته است و باید تمامی وسایل را با خود به منزل بیاورد در زمانی که همراهی ندارد باید بتواند موارد خریداری شده را به ویلچر خود اویزان کرده ویا روی پای خود بگذارد..ویلچر برقی گاما 45 با داشتن موتور های قوی این امکان را به توانخواه داده که ویلچر به علاوه ی وزن خود و توانخواه وزن چیز های دیگر را هم تحمل کرده و با همان سرعت قبل به حرکت خود ادامه دهد.

قیمت ویلچر برقی گاما 45 را از برسو بخواهید

قیمت ویلچر برقی گاما 45 را از برسو بخواهید

شما میتوانید با تماس با شماره های داخل سایت با مشاورین متخصص برسو صحبت کنید و این امر باعث می شود بتوانید محصول مد نظر خود و متناسب با شرایط توانخواه تهیه کنید فراموش نکنید که برسو توزیع کننده ویلچر در بازار ها می باشد و شما میتوانید علاوه بر خرید مقرون به صرفه مشاوره رایگان هم بگیرید.

به علاوه برسو متناسب با بودجه شما به شما محصول معرفی میکند و میتوانید با پولی که دارید بهترین ویلچر را برای خود و عزیزانتان تهیه کنید.
با خرید از برسو میتوانید خریدی مطمئن را تجربه کنید کافیست با مشاورین ما تماس بگیرید تا شمارا برای خرید بهترین محصول راهنمایی کنند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما