ویلچر برقی مدل ۱۱۰، ۱۱۱ و ۱۱۲ مد اسکای

ویلچر برقی مد اسکای در مدل های ۱۱۰، ۱۱۱ و ۱۱۲ جزء مدل های پر فروش هستند که به لحاظ کارایی و قیمت جزء ویلچرهای مقرون به صرفه به شمار می آیند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

ویلچر مد اسکای

ویلچر برقی مد اسکای

این ویلچرها در حقیقت محصولات و تولیدات ویلچر کایانگ و ویلچر فوشان هستند که هر دو تولید کنندگان بزرگ چینی می باشند. محصولات این دو کشور در روسیه و بسیاری دیگر از کش.رهای اروپایی نیز وجود دارد و عینا همان ها در ایران نیز یافت می شوند.
از مدل های پر فروش ویلچر برقی مد اسکای می توان به مدل های زیر اشاره نمود:

  • ویلچر برقی ۱۱۰
  • ویلچر برقی ۱۱۱
  • ویلچر برقی ۱۱۲

در این سه مدل، مدل های دیگری نیز وجود دارد که کمی با هم متفاوت می باشند برای مثال ارزانترین ویلچر برقی مدل ۱۱۲ می باشد که مدل ۱۱۲A آن با کمی تفاوت ارائه می شود و آن این است که پشتی شکننده دارد و همین موضوع در ویلچر برقی ۱۱۱ نیز لحاظ شده است.
ویا در ویلچر برقی ۱۱۰ چندین مدل با تفاوت هایی تولید شده که شباهت ها و تفاوت های خاص خودشان را دارند.

ویلچر برقی مسافرتی

نکته ای که در مورد ویلچر مد اسکای و ویلچر jts باید اشاره کنیم این است که هر دوی این برندها درحقیقت و به نوعی وارد کنندگان ویلچر های کایانگ و فوشان هستند که با برند و نام ایرانی عرضه می شود و علت این تفاوت آن می باشد که هر کدام بدانند نسبت به کدام یک از محصولات خریداری شده باید ضمانت و خدات پس از فروش ارائه دهند.

ویلچر برقی jts 110

ویلچر برقی چینی

ویلچرهای برقی چینی در بازار به وفور یافت می شوند و خبر خوش آنکه این ویلچرها از کیفیت مطلوبی برخوردارند. از انواع ویلچر دستی گرفته تا انواع ویلچر برقی ایستا و ویلچر پله رو در ایران موجود می باشند.
در کنار اینها ویلچر ایرانی و ویلچر تایوانی و حتی مدل های آمریکایی و اروپایی نیز وجود دارند که با توجه به بودجه و نیاز افراد می توان آن ها را معرفی نمود.

ویلچر دست دوم برقی

اگر شما هم به دنبال خرید یکی از انواع ویلچر برقی متناسب با بودجه و نیاز خود هستید در ساعات اداری با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما