قیمت ویلچر برقی + خرید و فروش ویلچر برقی عمده + بهترین قیمت روز

یکی از دغدغه های افراد سالمند و ناتوان همیشه خرید یک ولیچر برقی با کیفیت است مراکز خرید عمده ما انواع ویلچر را بسته به نیاز مشتری با بهترین کیفیت تولید و به قیمت روز به فروش می رساند. ویلچر نوعی صندلی چرخدار است که می تواند موجب سهولت در کار افراد ناتوان و سالمند می شود. طراحی ویلچر ها به گونه ای است که به راحتی می توان در محیط های داخلی و خارجی از آن استفاده کرد. ولیچر ها انواع متفاوتی دارند که ما در قسمت بعد به بررسی آن خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

قیمت ویلچر برقی

همانطور که در قسمت قبل گفته شد ویلچر ها دارای انواع متفاوتی هستند که هر فرد بسته به نیازی که دارد یک نوع آن را تهیه می کنند. ویلچر های برقی از نوع ویلچر هایی هستند که به نسبت قیمت بالاتری دارند.
معرفی انواع ویلچر:
1. ویلچر دستی کمکی
ویلچر های دستی دارای یک اهرم در قسمت پشتی هستند که شخص دیگری می تواند به راحتی آن را کنترل کند این نوع ویلچر ها نسبت به انواع دیگر دارای چرخ های کوچکتری در قسمت پشت هستند این نوع ویلچر ها دارای ترمز هایی در قسمت پایه هستند که به راحتی می توان برای کنترل ویلچر از آن ها استفاده کرد.
2. ویلچر های دستی خود ران:
این مدل ویلچر برای افرادی که دست های آن دارای قدرت بالایی است می تواند بهترین گزینه باشد در این نوع مدل کاربر می تواند با چرخاندن چرخ های قسمت جلو ویلچر را هدایت کند، این نمونه از ویلچر ها به عنوان ارزان ترین نوع ویلچر ها شناخته شده اند.
3. ویلچر های برقی:
ویلچر های برقی از دسته ویلچر هایی هستند که بخاطر راحتی و حمل و نقل آسانی که دارند بیشتر افراد مایل به خرید آن هستند و بهترین انتخاب برای بیماران فلج مغزی که نمی توانند هیچ حرکتی داشته باشند است این نوع ویلچر ها بدون نیاز به قدرت بدنی بالا و حتی نیاز شخص دیگری می توان آن را هدایت کرد اما بسیاری از افراد بخاطر قیمت بالایی که این نوع ویلچر ها دارند از خرید آن اجتناب می کنند اما اگر مزایای که به نسبت دیگر ویلچر ها دارد را بسنجند متوجه خواهند شد که صرف هزینه بالا برای خرید آن ارزش دارد.
4. ویلچر های ورزشی:
ویلچر های ورزشی به سبب مقاومت و استحکام بالایی که دارند در ورزش از آن ها استفاده می شوند و همچنین در ورزش های گوناگون از ویلچر های متفاوت استفاده می شود. بهتر است بدانید که در طراحی ویلچر های ورزشی نوع استفاده ای کاربر از آن خواهد برد در اولویت است.
5. ویلچر های ایستاده:
ویلچر های ایستاده برای افرادی که توانایی راه رفتن خود را از دست داده اند به سبب طراحی که دارد می تواند بهترین گزینه باشد  زیرا در این نوع ویلچر ها دسترسی به مکان هایی که دارای ارتفاع هستند به راحتی انجام می شود و همچنین مانع از ایجاد زخم بستر در طولانی مدت می شود.

قیمت ویلچر برقی
6. ویلچر های شیب دار:
این نوع از ویلچر ها مناسب استفاده در سطوح شیب دار است و با استفاده از این نوع ویلچر ها افراد به راحتی می توانند حرکت خود را در سطوح شیب دار کنترل کنند.
7. ویلچر های کودکان:
یکی از دغدغه های خانواده هایی که فرزند ناتوان دارند جابه جایی آن ها است بر اساس همین موضوع ویلچر هایی ساخته شده که مطابق با فرم بدن آن ها ساخته شده است و به راحتی می توانند از آن ها در هر محیطی استفاده بکنند.
8. ویلچر های ساحلی:
از دسته ویلچر هایی هستند که بسته به چرخ ها و طراحی که بر روی آن ها انجام شده است به راحتی قابل هدایت در محیط هایی همچون سواحل هستند.
هر کدام یک از ویلچر های نام برده در قسمت بالا دارای ویژگی های یکسانی هستند که هر فرد بسته به شرایطی که دارد می تواند از یکی از آن ها استفاده بکند.

 خرید و فروش ویلچر برقی عمده

یکی از تجیهزاتی که زندگی افراد ناتوان و سالمند به آن وابسته است ویلچر است. برای طراحی و ساخت انواع ویلچر ها  از یک سطح تخت به عنوان نشیمن گاه استفاده می کنیم و همچنین از چهار چرخ که قرار است کل وزن ویلچر بر روی آن بیافتد استفاده می کنیم. توجه داشته باشید که دو چرخی که قرار است در قسمت جلو استفاده بشوند اندازه ی بزرگتری به نسبت چرخ هایی که در قسمت عقب استفاده می شوند دارند.
در دو طرف ویلچر قسمتی تعبیه شده که شما می توانید دست های خود را بر روی آن قرار بدهید ولیچر ها یک قسمت پشتی دارند که مطابق فرم بدن ساخته شده و به راحتی می توانید به آن تکیه بدهید.
مراکز خرید و فروش ما برای اینکه افراد سالمند بتوانند بهتر از زندگی خود لذت ببرند انواع ویلچر از جمله ویلچر های برقی را با بهترین کیفیت به قیمت عمده در بازار ها داخلی و خارجی عرضه می کند. هنگام خرید یک ویلچر باید توجه داشته باشید که ویلچری که تهیه می کنید برای کمر شما استاندارد باشد زیرا استفاده ی طولانی مدت از ویلچر های که نشیمن گاه آن ها استاندارد نیست عواقبی را در پی خواهد داشت. محل قرار گیری پا ها بسیار مهم زیرا که موجب حفظ تعادل و همچنین باعث حفظ پا از صدماتی که ممکن است محیط به آن وارد کند، می شود.
لازم به ذکر است که هنگام خرید ویلچر حتما از یک کار درمان متخصص مشاوره بگیرید زیرا بزرگ یا کوچک بودن اندازه ویلچر موجب آسیب رساندن به ستون فقرات می شود.

بهترین قیمت روز ویلچر برقی

مجموعه ی ما انواع ویلچر اعم از برقی و دستی را با بهترین کیفیت تولید و در جهت افزایش نرخ ارز به قیمت روز در دسترس مشتریان خود قرار می دهد. کشورهای خاورمیانه سالانه خواستار حجم بالایی از انواع ویلچر هستند و این محصولات جز محصولاتی هستند که جایگاه بالای در صادرات و ارز آوری برای کشور عزیزمان ایران دارند.

بهترین قیمت روز ویلچر برقی
شما می توانید برای کسب مشاوره رایگان و خرید ویلچر برقی فرم موجود در ابتدای صفحه را کامل کنید تا همکاران ما با شما ارتباط بگیرند و شما را برای خرید این محصول راهنمایی کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما