مرکز پخش ویلچر کایانگ

نمایندگی پخش انواع ویلچر کایانگ در مدل های برقی و دستی به عنوان یک منبع اصلی و ایده آل برای خرید یک ویلچر به شمار می رود اگر شما هم به دنبال خرید ویلچر کایانگ هستید با ما تماس بگیرید.

ویلچر دستی فاکسی F08

ویلچر کایانگ

ویلچر کایانگ را می توان یکی از پر فروش ترین انواع ویلچر در بازارهای ایران دانست. ویلچر کایانگ با ایجاد تنوع زیاد در محصولاتش توانسته به این مهم دست یابد.
ویلچر کایانگ در ایران با نام ها دیگر نیز شناخته می شود که در حقیقت وارد کننده های ان محصول نام خود را نیز بر روی آن قرار داده اند. از جمله این نام ها ویلچر jts و ویلچر مد اسکای است.

ویلچر برقی کایانگ

انواع ویلچر کایانگ

همانطور که عرض کردیم ویلچر های کایانگ دارای انواع مختلفی هستند که می توانیم آن ها را به دسته های زیر تقسیم کنیم:

  • برقی
  • دستی
  • مسافرتی
  • لگن دار
  • اطفال

ویلچر برقی چینی

ویلچر برقی کایانگ

در تمامی مدل ها ویلچرهای کایانگ بسیار پر فروش هستند اگر بخواهیم از انواع ویلچر برقی کایانگ را نام ببریم می تونیم به مدل ۱۱۰، ۱۱۲ و ۱۴۰ اشاره نمود همچنین یکی از مدل های خوب این برند که مجهز به سیستم فنر و سیستم برقی برای تنظیم صندلی است اشاره کنیم ویلچر مدل ۱۵۲ می باشد.
البته ویلچر فاکسی که همان ویلچر فوشان چین است نیز از رقبایهم کشوری خودش یعنی چین است.

ویلچر برقی مدل 112 - 2

ویلچر دستی کایانگ

در مورد ویلچر های دستی نیز ویلچر مدل ۸۰۹ به عنوان یک ویلچر استاندارد و پر فروش است که در بسیاری از مراکز درمانی مورد استقبال و استفاده قرار گرفته است زیرا یک ویلچر با زیر پایی و زیر دستی ثابت است اگرچه مدل های متنوع دیگری از ویلچر های دستی کایانگ وجود دارد اما در این مبحث از آن ها صرف نظر کردیم.

ویلچر کایانگ 809

ویلچر مسافرتی کایانگ

ویلچر مسافرتی کایانگ نیز یکی از مدل هایی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته و در حقیقت ویلچر لاکچری و خاص محسوب می شود. البته مدل های مسافرتی آن در ایران تنها مدل های دستی است و مدل های برقی بسیار کم پیدا می شوند.

ویلچر مسافرتی کایانگ تاشو - 3

ویلچر حمامی کایانگ

یکی از دیگر الز مدل های پر فروش ویلچر های کایانگ مدل های حملمی آن است که اگرجه در حال حاظر یک ویلچر حمامی تاشو ایرانی نیز وجود دارد که توانسته با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب این گوی را رقیب چینی اش برُباید.

ویلچر حمامی کایانگ

ویلچر اطفال کایانگ

از دیگر نمونه های ویلچر کایانگ که در حال حاضر غیر از ویلچر فوشان در ایران رقیب آنچنانی ندارد ویلچر اطفال کایانگ است. که در زیبایی و موثر و مورد استفاده بودن بسیار خوب عمل کرده.

ویلچر اطفال کایانگ و فوشان - 4

شما می توانید در مرکز پخش ویلچر کایانگ محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید و نسبت به خرید تلفنی، اینترنتی و یا حضوری اقدام کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما