خرید ویلچر پله رو دستی

ویلچر پله رو دستی ساده که می تواند در حد بسیار زیادی جوابگوی نیاز افرادی که می خواهند وسیله ای ببرای بالا رفتن از پله ها با قیمت ارزان را داشته باشند محیا کرده است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

انواع ویلچر پله رو

ویلچر پله رو - 20

در بخشی به طور مفصل در مورد انواع ویلچر پله رو صحبت کردیم. اگر بخواهیم به صورت خلاصه آن را تشریح کنیم در ابتدا به دو دسته کلی تقسیم می شوند.

  1. آنهایی که شخص به تنهای می تواند از آن استفاده کند
  2. آنهایی که نیاز به شخص هدایتگر دارد
  • دسته اول جزء ویلچر های برقی و تمام هوشمند هستند و قیمت های بسیار گزافی دارند و در ایران موجود نمی باشند که جهت سفارش آن باید پیش پرداختی داشته باشید و بین ۶۰ تا ۹۰ روز کاری صبر کنید تا به دست شما برشد این ویلچر ها ۲۵ تا ۳۰ هزار دلار قیمت دارند.
  • دسته دوم خود به دو دسته دیگر تقسیم می شوند:
  1. برقی
  2. دستی

مدل اول همانطور که از نامش پیداست از نیروی باطری و گیبرکس استفاده می کند که خود به دو نوع جک دار نظیر ویلچر پله رو اتکا و شنی (تسمه) دار نظیر ویلچر پله رو برقی dta و ویلچر پایار تقسیم بندی می شوند.
مدل دوم نیز یک ویلچر ساده است که در این بخش قصد داریم به آن می پردازیم.

ویلچر پله رو دستی

ویلچر پله رو دستی

بسیاری از افرادی که با ما تماس میگیرند قدرت و یا قصد خرید ویلچر پله رو برقی را ندارند و یا می خواهند برای چند پله استفاده کنند در این حالت گزینه ای که مناسب احوای این افراد است ویلچر پله رو دستی است. در این ویلچر به علت نبود گیبرکس و باطری و همچنین قطعات و لوازم متحرک قیمت آن بسیار پایین تر از مدل های برقی است.

  • در این ویلچر از چهار چرخ ساده استفاده شده که از آن می توان برای حل دادن در مسافت کوتاه بهره برد همچنین چرخ های جلوی آن دارای قفل هایی (ترمز) است که مانع از حرکت در سطوح شیب دار شود.
  • در پشت این ویلچر از دو دسته استفاده شده که در بالاترین نقطه قرار گرفته تا فردی که صندلی را از پشت بلند می کند نیاز نباشد برای حفظ تعادل صندلی خود را خم کنم.
  • در جلو و پایین تر نقطه نیز دو دستگیره کار گذاشته شده تا فردی که در پایین قرار می گیرد نیز لازم نباشد برای حفظ تعادل صندلی دست های خود را تا حد امکان بالا بیاورد.
  • در این ویلچر از خاصیت تاشوندگی نیز استفاده شده تا حمل آن در خودرو و یا جمع کردن و کنار گذاشتن آن آسان باشد.

ویلچر پله رو دستی 2

این ویلچر یک ویلچر ایرانی است که در آن از آلیاژ های سبک استفاده شده تا وزن را در حد امکان کاهش داده شود.

در زیر فیلم نحوه استفاده از نمونه انواع ویلچر پله رو دستی و اصول استفاده از آن را ملاحظه می کنید.

اگر خریدار، فروشنده، تولید کننده و یا همکار هر وسیله بالابر یا پله رو هستید با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما