خرید بالابر بیمار گلدمن

قیمت بالابر برقی بیمار چقدر است؟ انواع خوب آن کدام ها هستند؟ انواع بالابر بیمار ایرانی کدام است؟ بالابر بیمار گلدمن چه قابلیت هایی دارد؟

انواع بالابر بیمار

بالابر بیمار گولدمن (۲)

به طور خلاصه و همانطور که از نامش پیداست از این بالابر برای جابجایی و بلند کردن بیمار، معلول یا سالمند استفاده می شود تا بتوان آن را روی تخت، ویلچر یا سرویس های بهداشتی فرنگی قرار داد.
اگر این محصول وجود نداشته باشد بایسی بیمار را با استفاده از نیروی دست و کمر جابجا نمود که بسیار خطر آفرین است و هم ممکن است بیمار آسیب ببیند و هم ممکن است فرد بلند کننده به مرور زمان دچار آسیب از ناحیه کتف، گردن و کمر گردد که اجتناب ناپذیر بوده و مشکلات و بیماری ها را دو چندان می کند.

بالابر های بیمار دارای دو دسته کلی هستند:

  • بالابر برقی
  • بالابر دستی

قطعا استفاده از بالابر برقی راحت تر بوده و تهیه آن برای هر کسی به لحاظ کارایی راحت تر خواهد بود.
موردی که بسیاری از خانواده ها یا مراکز درمانی با آن روبرو هستند قیمت نسبتا بالای این محصول می باشد ولی ارزش خرید را دارد.

تفاوت بالابر بیمار ایرانی با خارجی

بالابر بیمار ایرانی KSP

بالابری را نمی توان به صورت کاملا ایرانی دانست زیرا بخش اعظم و مهم آن که جک دستگاه می باشد وارداتی هستند که ممکن است چینی، تایوانی و یا دانمارکی و یا مربوط به سایر کشورهای اروپایی باشد.
بالابر بیمار فراتک ایرانی است و در زیر تصویر یک نمونه بالابر بیمار KSP قرار داده شد که در دو قدرت ۶۰۰۰ نیوتن و ۸۰۰۰ نیوتن عرضه می شود و برای وزن های ۱۲۰ کیلو و ۱۵۰ کیلو قابل استفاده است.

 بالابر بیمار گلدمن(Guldman)

بالابر بیمار گولدمن (۸)

بالابر گلد من که البته نام درست آن گولدمن (Guldman) است. این بالابر آلمانی به عنوان یک بالابر بسیار دوست داشتنی به شمار می رود که بسیاری از افراد را مجذوب خود کرده است.
این بالابر قیمت پایین تری نسبت به بقیه دارد و به نوعی فاکتور قیمت و کیفیت را توام داراست.

قیمت بالابر بیمار گلدمن

بالابر بیمار گولدمن (۹)

قیمت بالابر برقی بیمار نیز همانند انواع محصولات دیگر در حال تغییر است لذا به صورت کلی در متن به آن اشاره نمودیم.
می توانید جهت استعلام قیمت به روز و یا اطلاع از موجودی و ارسال محصول با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما