خرید ویلچر برقی با قابلیت تنظیم ارتفاع

خرید ویلچر برقی با قابلیت تنظیم ارتفاع، یکی از محبوب ترین مدلهای ویلچر است. این نوع ویلچر کمک بزرگی به تقویت روحیه و افزایش استقلال بیماران کرده است. این محصول را از برسو خریداری کنید.

ویلچر برقی با قابلیت تنظیم ارتفاع، وسیله ای برای زندگی بهتر

ویلچر جکدار جیزی

یکی از مشکلات و دغدغه های اصلی خریداران و استفاده کنندگان از ویلچر، اندازه این دستگاه ها است. طبیعتا قد و سایز آدم ها با یکدیگر متفاوت است. همچنین در برخی از موقعیت ها لازم است فرد آسیب دیده، بالاتر و یا پایین تر از سطح فعالی باشد. با خرید ویلچر برقی با قابلیت تنظیم ارتفاع، به راحتی این مشکل را برطرف کنید.
این ویلچرها به نوعی طراحی شده اند که برای هر شخصی با هر قد و سایزی قابل استفاده باشند. همچنین به راحتی می‌توانید در موقعیت های مختلف، ارتفاع مورد نیاز خود را تنظیم کنید. با ظهور این ویلچرها، افراد معلول و آسیب دیده، نفس راحتی کشیده اند. آیا به دنبال خرید بهترین مدل آن هستید؟

انواع ویلچر برقی با امکان تغییر ارتفاع

ویلچر جکدار جیزی

شاید شما هم دیده باشید، برخی از اوقات، افرادی که از ویلچر استفاده می‌کنند، نمی‌توانند در موقعیت های مختلف قرار بگیرند. به عنوان مثال نمی‌توانند به راحتی سر هر میزی بنشینند. این اتفاق بسیار ناراحت کننده و باعث آزار روحی این افراد است. ویلچر برقی با قابلیت تنظیم ارتفاع، می‌تواند بهترین دوست افراد آسیب دیده باشد.

ویلچر برقی دارای مدل های مختلفی است. غالبا این مدل از ویلچرها، قابلیت تنظیم ارتفاع را دارند. به عنوان مثال ویلچر برقی بتا ۲۵ و یا ویلچر برقی فاتح LX2 و… برخی از مدل های ویلچر هستند که ارتفاع در آنها قابل تنظیم است. به صورت کلی این ویلچرها در دو نوع عرضه می‌شوند:

  • ویلچر ایرانی ( فراتک، گیتی البرز)
  • ویلچر خارجی ( آلمانی، چینی و…)

مدل های ایرانی و خارجی هر کدام، کیفیت ها و امکانات خاص خودشان را دارند. این نوع از ویلچرها با توجه به کارایی، امکانات پیشرفته و برند تولیدی دسته بندی می‌شوند.

قیمت ویلچر برقی با قابلیت تنظیم ارتفاع

ویلچر جکدار جیزی

دنیای ویلچرها بسیار متنوع و گسترده است. شما باید با توجه به نیازتان و هزینه ای که می‌خواهید پرداخت کنید، تصمیم بگیرید. قیمت ویلچر برقی با امکان تنظیم ارتفاع، به پارامترهای مختلفی وابسته است. به عنوان مثال:

  • برند تولیدی
  • امکانات و تکنولوژی استفاده شده
  • طول مدت نگهداری شارژ
  • قدرت موتور
  • سایز و میزان تحمل وزن

ویلچر برقی جکدار نیز یک ویلچر تولید شده داخل میباشد که محصول شرکت ویلچر فراتک میباشد که در مقاله های بعدی راجع به این محصول صحبت خواهیم کرد.

بهترین فروشگاه خرید ویلچر برقی

برسو

برای اینکه بتوانید در میان طیف گسترده‌ی ویلچرها، محصول مورد نظر خود را پیدا کنید، باید به سراغ یک فروشگاه کامل بروید. مجموعه برسو یک فروشگاه مناسب برای شماست. در این فروشگاه می‌توانید انواع ویلچر برقی ایرانی و خارجی را، با بهترین و مناسب ترین قیمت ها خریداری کنید.
برای دریافت قیمت انواع ویلچر و همچنین شرایط خرید آنها تنها کافی است تماس بگیرید. مشاوران برسو انواع مدلها را به شما معرفی می‌کنند. همچنین شما می‌توانید در کمترین زمان، به محصول خود برسید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما