خرید ویلچر اتوماتیک تخت شو و ایستا

ویلچر اتوماتیک کدام است؟ چند مدل از آن در ایران وجود دارد؟ به چه ویلچری اتوماتیک گفته می شود؟ ویلچر برقی تخت شو چیست؟ ویلچر برقی ایستا چیست؟ نحوه خرید ویلچر اتوماتیک چگونه است؟

ویلچر اتوماتیک و ایستا لوو

انواع ویلچر کدام است؟

به صورت کلی ویلچرها را باید دسته بندی کنیم تا بتوانیم انواع آن را برشماریم. دسته بندی هم به این صورت است که آنها را به دو دسته کلی تقسیم بندی می کنیم:

 1. ویلچر برقی
 2. ویلچر دستی

اگر شما هم به دنبال خرید ویلچر اتوماتیک هستید و از بابت هزینه آن مسئله و یا مشکلی ندارید قطعا می دانید که ویلچرهای اتوماتیک در دسته انواع ویلچر برقی قرار دارند زیرا اتوماتیک بودنش باید توسط نیروی دیگری تامین شود که آن نیروی برق (باطری) است و در ویلچرهای دستی ویلچر اتوماتیک معنای آنچنانی پیدا نمی کند.

ویلچر اپتیموس ۲ اتوماتیک هوشمند میرا

ویلچر برقی

ویلچر برقی با ورودش به دنیای معلولین و سالمندان بخش بسیار اعظمی از مشکلات آنها را تسهیل کرده است.
در حقیقت نیروی برقی باعث شده تا بدون کوچکترین فشاری فرد بتواند به سرمنزل مقصود و هدفش برسد و کار اصلی را باطری هایی که توسط برق شارژ شده اند انجام دهد.
با ورود برق در دنیا شاهد تنوع و گوناگونی بسیار زیادی در وسایل هستیم که در انواع ویلچر برقی نیز این موضوع محقق شده و میزان کاربردی بودن آن نیز به شدت افزایش یافته و موجبات رفاه و آسایش بیشتری برای افراد توانخواه محیا کرده است.
ویلچرهای برقی به طور کلی به سه دسته تقسیم بندی می شوند:

 • ویلچر برقی تاشو
 • ویلچر برقی مبله
 • ویلچر برقی هوشمند یا اتوماتیک

ویلچر برقی میرا چمپ آلمان

ویلچر اتوماتیک

این ویلچرها علاوه بر انکه برای حرکت برقی هستند قابلیت ها و آپشن های بیشتری بر روی آنها قرار داده شده است تا بتواند آن چیزهایی که یک فرد توانخواه برای همیشه از داشتن و انجام آنها نا امید و مایوس شده است را بازیابد.
ویلچر اتوماتیک به نحوی طراحی شده و مهندسی شده است که قادر است کارهای مهمی را با استفاده از نیروی برق انجام دهد و حس امیدواری و رضایت خاطر بسیار زیادی به افراد هدیه کن.
قیمت ویلچر برقی از نوع مدل های اتوماتیک بسیار بالاتر از مدل های دیگر است.
در ادامه به انواع ویلچر برقی اتوماتیک می پردازیم.

ویلچر پیشرفته کامفورت Bronco 207 - 7

انواع ویلچر اتوماتیک

ویلچرهای اتوماتیک با استفاده از نیروی برق توانستند فاصله بسیار زیادی بین خود و سایر ویلچرها ایجاد کنند به نحوی که گاها آنها به عنوان یک ویلچر برقی به شمار نمی آیند و حتی می توان آنها را یک خدروی الکتریک و هوشمند نیز دانست.
انواع ویلچر اتوماتیک را می توانیم با توجه به کارایی و قابلیت هایش اینطور دسته بندی کنیم:

 • ویلچر برقی پله رو
 • ویلچر برقی ایستا
 • ویلچر برقی تخت شو

در رابطه با انواع ویلچر پله رو در بخش مربوطه به طور مفصل صحبت و دسته بندی شده و در اینجا به مدل اتوماتیک آن خوهیم پرداخت.
در مورد انواع ویلچر ایستا نیز در گذشته و بخش مربوط به آن مفصل صحبت شده که می توانید با مراجعه به آن از انواع و مدل های آن آگاهی پیدا کنید.
و اما درباره ویلچر تخت شو یا ویلچر برانکاردی نیز گزینه هایی مطرح شده است که بیشتر در مورد ویلچر برقی تخت شو مطالبی درج نموده ایم.
مهمترین گزینه ویلچر برقی تمام اتوماتیک است که به آن نیز خواهیم پرداخت.

ویلچر میرا ichair برقی (۱) ویلچر میرا ichair برقی (۲)...

ویلچر برقی پله رو اتوماتیک

ویلچر برقی پله رو مدل های مختلفی دارد که از جمله آن می توان به ویلچر پله رو برقی dta اشاره نمود و همچنین ویلچر پله رو اتریشی و مدل های دیگر اینچنینی.
اما این ویلچرها اتوماتیک نیستند! چرا؟
چون برای بالا و پایین رفتن از پله نیاز است تا حتما یک فرد حضور داشته باشد و بتواند به عنوان اپراتور و یا هدایتگر مسئولیت تعادل و کنترل ویلچر پله رو برقی را داشته باشد.
یک ویلچر پله رو برقی اتوماتیک همانند ویلچر Scewo است که بدون نیاز به هیچ فرد دیگری قادر است شما را از پله ها عبود دهد. این ویلچر قادر است تعادل خود را به راحتی بر روی دو چرخ حفظ نماید.
طراحی آن بسیار هوشمندانه و مهندسی شده است. متاسفانه در حال حاضر این ویلچر در ایران وجود ندارد اما با توجه به درخواست های خاص برخی از افراد در صدد هستیم چند تعداد از آن را به شرط ثبت سفارش وارد ایران کنیم که این موضوع مستلزم زمان و پیگیری های مستمر است.

ویلچر برقی تخت شو اتوماتیک

ویلچر برقی تخت شو یک آپشن و در حقیقت یک قابلیت بسیار مورد نیاز برای بسیاری از افراد محسوب می شود. زیرا در زمانی که فرد برای ساعت های متمادی بر روی ویلچر می نشیند نیاز دارد تا تغییر وضعیتی در موقعیت خود ایجاد کند و گردش خون را در سطح بدن خود افزایش دهد.
این کار باید به صورت اتوماتیک و بدون دخالت دست انجام شدو زیرا خود فرد توانخواه قادر به پایین آمدن از ویلچر و رفتن به پشت برای خواباندن و یا بالا آوردن زیرپایی نیست و حتی در برخی از افراد قدرت دست ها نیز به شدت پایین است.
پس این عمل هم باید با نیروی الکتریسیته (برقی) انجام شود.
یکی از بهترین مدل های ویلچر برقی تخت شو که در حقیقت ویلچر برقی آفرود نیز است ویلچر برقی اپتیموس ۲ می باشد یک محصول بسیار باکیفیت از کمپانی ویلچر میرا آلمان.
در این ویلچر سیستم نیرو محرکه در چرخ های جلو است و به خوبی نیروی کشش این ویلچر را تامین می کند.

ویلچر برقی ایستا و تخت شو لوو combi3 (4) - عکس 3

ویلچر بعدی و برقی تخت شو ویلچر برقی کامفورت است که مربوط به بلژیک بوده اما در تایوان ساخته می شود . حتی گاهی آن را یک محصول و ویلچر برقی تایوانی نیز می شناسند.
ویلچر برقی تاشو کامفورت یکی از مدل های باکیفیت و پر فروش در بازار ایران بوده است که در یک بازه زمامی با کمبود نیز مواجه شد.
در زیر ویلچر برقی تخت شود اتوماتیک کامفورت را ملاحظه می نمایید.

ویلچر پیشرفته کامفورت Bronco 207 - 4

ویلچر برقی ایستا اتوماتیک

در گذشته درباره ویلچر ایستا به گفتگو پرداختیم اما ویلچر ایستا برقی بیشتر مورد بحث این بخش ماست.
ویلچرهای ایستا در مدل های مختلفی تولید شده اند اما مدل های مکانیکی آن که با نیروی دست حرکت می کنند و با نیروی دست نیز به حالت ایستاده در می آیند و یا مدل های نیمه برقی که حرکتشان با دست و ایستادنشان با برقی است منظور ما نیست بلکه مقصود ویلچر برقی است که برای حرکت و برای ایستادن به صورت اتوماتیک و برقی عمل کند.
در ویلچر تمام برقی ایستا مدل های نسبتا ارزان چینی نیز موجود است که فیلم آن را در زیر و به زبان روسی میبینید! بله زبان روسی… زیر این ویلچر یک ویلچر اقصادی و پر فروش محسوب می شود و در دنیا نیز به دلیل قیمت مناسبش مورد توجه و استقبال قرار گرفته.

در قسمت ویلچر برقی تخت شو اتوماتیک گفتیم که ویلچر برقی کامفورت تایوان هم این محصول را تولید کرده. در این بخش هم کامفورت دست روی دست نگذاشته و ویلچر تمام برقی ایستا نیز تولید نموده است.
فیلم این محصول را نیز می توانید در زیر مشاهده کنید.

همچنین نام ویلچر برقی ایستا لوو سوئیس نیز که به عنوان پرچمدار ویلچرهای ایستا در دنیاست به خوبی می درخشد. نمونه از این ویلچر بسیار با کیفیت و گرید ۱ را می توانید در زیر مشاهده کنید. ناگفته نماند که این ویلچرها قیمت بالایی دارند.

ویلچر ایستا لوو (۱)..

ویلچر برقی تمام اتوماتیک

اما بحث و نکته اصلی خرید ویلچر اتوماتیک است و منظور اصلی از این جمله آن است که حداکثر کارایی و قابلیت های قابل استفاده در یک ویلچر جمع آوری شده باشد که در حقیقت بتوان به آن یک ویلچر برقی تمام اتوماتیک گفت.
تصویر نمونه آمریکایی این ویلچر که قادر است هم به صورت تخت دربیاید، و هم به صورت ایستاده و هم صندلی آن این قابلیت را داشته باشد که در زاویه های مختلف تغییر وضعیت دهد و یا حتی تا ارتفاع قابل توجهی بالا بیاید در زیر نمایش داده شده است.
ویلچر برقی مبله آمریکایی یکی از بهترین گزینه ها در بین انواع ویلچر به شمار می رود.

مدل دیگری از ویلچر برقی اتوماتیک مدل سوئیسی آن با نام ویلچر Levo مدل Combi آن است که هم قادر است به صورت تخت دربیاید و هم قادر بوده تا فرد را به حالت ایستاده درآورد.
این ویلچر محصولی اس که آپشن های زیادی برای تنظیم در آن نصب شده تا فرد بتواند به راحتی با بدن و ابعاد خود آن را تطبیق دهد.
تصاویر زیر کالا گویای آن است که این ویلچر چه قابلیت ها و زیبایی های منحصر به فردی دارد و زیبایی چشم نواز آن کاملا محسوس است.

[tie_slideshow]

[tie_slide] ویلچر برقی ایستا و تخت شو لوو combi3 (4) - عکس 1 [/tie_slide]

[tie_slide] ویلچر برقی ایستا و تخت شو لوو combi3 (4) - عکس 2 [/tie_slide]

[tie_slide] ویلچر برقی ایستا و تخت شو لوو combi3 (4) - عکس 3 [/tie_slide]

[tie_slide] ویلچر برقی ایستا و تخت شو لوو combi3 (4) - عکس 4 [/tie_slide]

[tie_slide] ویلچر برقی ایستا و تخت شو لوو combi3 (4) - عکس 5 [/tie_slide]

[/tie_slideshow]

مدل بعدی ویلچر مونتاژ شده در ایران است که با استفاده از طراحی جدید در بدنه و ساختار ایرانی شده آن می توانید تا حد بسیار بسیار زیادی آن را رقیب نمونه های آمریکایی و اروپایی بدانید.
این مدل ترکیبی از ظاهر ویلچر آمریکایی C400 و ویلچر Combi سوئیس است. در آن از موتورهای و چرخ های با کیفیت آمریکایی استفاده شده است.
در زیر فیلم آن را ملاحظه می کنید. این طرح ثبت شده و غیر قابل کپی می باشد.

ویلچر برقی مسافرتی

اما گاهی برخی از افراد به دلیل آنکه به دنبال کارایی و قابلیت های یک محصول هستند به دنبال ویلچر برقی مسافرتی نیز هستند. این ویلچر باید چند قابلیت بسیار بسیار مهم داشته باشد و آن این است:

 • بدنه سبکی داشته باشد
 • به راحتی تا و باز شود
 • فضای کمی را اشغال کند
 • باطری و موتور قوی داشته باشد

یکی از بهترین نمونه های ویلچر برقی مسافرتی مدل آمریکایی آن با نام اسمارت چیر (Smart chair) است که به سفراش آمریکا در چین تولید می شود و با زحمات فراوان و دور زدن تحیرم ها و تغییر نام (Welfar) توانستیم با تعداد محدود آن را وارد ایران کنیم.
در زیر آن را به تصویر کشیده ایم و این هم هدیه ای برای کسانی که به دنبال یک ویلچر برقی مسافرتی سبک تاشو و با کیفیت هستند.

قیمت ویلچر اتوماتیک

ویلچر های اتوماتیک قیمت های بسیار بالایی دارند و در مقایسه با مدل های برقی و حتی مدل های سبک قابل مقایسه نیستند زیرا در طراحی این ویلچرها از مهندسی بسیار زیادی استفاده شده است و ابزارها و قطعات به کار رفته در آن بسیار زیاد و گران قیمت هستند.
در حقیقت ویلچر برقی اتوماتیک برای افراد توانمند از نظر مالی است.
قیمت ویلچر اتوماتیک از حداقل ۴۰ میلیون تومان شروع می شود و تا حدود ۳۰۰ میلیون تومان نیز میرسد که البته مدل های قیمت بالا در ایران موجود نیست و به صورت سفارشی وارد ایران می شود.

ویلچر برقی اتوماتیک و هوشمند آمریکایی ایستا و تخت شو

نحوه خرید ویلچر اتوماتیک

اگر شما هم قصد خرید ویلچر اتوماتیک را دارید ابتدا باید با مشاورین ما تماس گرفته و درخواست خود را اطلاع دهید.
بعد از آن یا به صورت آماده محصول تحویل داده می شود و یا مدت زمانی را برای آماده سازی و تهیه آن لازم است.
در هر صورت امکان تهیه و توزیع بسیاری از انواع ویلچر اتوماتیک وجود دارد.
پس حالا با مشاورین ما تماس بگیرید.

خرید آنلاین ویلچر

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما