ویلچر برقی تخت شو

ویلچر برقی تخت شو چند مدل در ایران وجود دارد؟ مدل و مشخصات آن چیست؟ قیمت آن چقدر است و چطور می توان آن را تهیه نمود؟

ویلچر برقی تخت شو

انواع ویلچر تخت شو

این ویلچر ها همانطور که از نامشان پیداست این قابلیت را دارند تا تبدیل به تخت شوند و یا به نوعی بدن را به حالت افقی درآورند. این ویژگی چندین حُسن دارد که عبارتند از:

  • گردش خون بیشتر در سطح بدن
  • رفع خستگی ناشی از نشستن مستمر
  • کاهش فشار بر نشیمن و در نتیجه عدم ایجاد زخم بستر

اما این ویلچر ها خود به دو دسته کلی تقسیم بندی می شوند که شامل ویلچر برقی تخت شو و ویلچر تخت شو ساده هستند که برخی از آن ها به ویلچر حمامی برانکاردی نیز معروف هستند.
مدل دوم را در تصویر زیر مشاهده می کنید.

ویلچر حمامی و برانکاردی ایران بهکار

از جمله ویلچر برقی تخت شو می توان این موارد را نام برد:

  • ویلچر تایوانی bronco
  • ویلچر پرموبیل C400 و C500 و F5
  • ویلچر اپیتیموس ۲ همراه با آپشن زیرپایی و پشتی برقی

ویلچر برقی تایوانی مدل Bronco که ساخت کمپانی کامفورت می باشد یکی از گزینه های مناسب و ایده آل به شمار می رود. در زیر تصاویر و فیلم های آن را مشاهده می کنید.
متاسفانه موجودی این محصول در ایران به اتمام رسیده است.

ویلچر برقی تایوانی

ویلچر پیشرفته کامفورت Bronco 207 - 9

ویلچر پیشرفته کامفورت Bronco 207 - 3فیلم، کارایی و نحوه استفاده از این ویلچر را نیز می توانید مشاهده کنید. ( متاسفانه موجودی این ویلچر در ایران به اتمام رسیده است)

ویلچر برقی آمریکایی

مدل بعدی ویلچر C400 است که علاوه بر خاصیت تخت شدن همانند انواع ویلچر ایستا قابلیت درآمدن به حالت ایستادن را نیز دارد و از این جهت یکی ویلچر بسیار مناسب و خاص و به نوعی ویلچر فول محسوب می شود.
ویلچر برقی اتوماتیک و هوشمند آمریکایی ایستا و تخت شو
ویلچر C400 ساختاری اسپورت و دوست داشتنی دارد که موتورها و نیرو محرکه در جلوی ویلچر قرار دارد به این ویلچر، ویلچر برقی هوشمند نیز گفته می شود.
در زیر فیلم ویلچر برقی پرموبیل مدل F5 قرار داده است.

ویلچر برقی اپتیموس ۲

ویلچر اپتیموس ۲ که ساخت کمپانی آلمانی است و انواع ویلچر میرا اعم از دستی و برقی را تولید می کند به عنوان یکی از بهترین و با کیفیت ترین تولید کنندگان ویلچر در دنیا با میزان رضایت بسیار بالا در بین مشتریانش است.
البته باید خاطر نشان که زیرپایی برقی، نشیمن برقی و پشتی برقی از آپشن های این ویلچر است که خوشبختانه این مدل هم اکنون موجود است.
ویلچر برقی اپتیموس ۲ میرا (۹)-minنیرو محرکه ویلچر برقی اپتیموس ۲ نیز در جلو تعبیه شده است که آن را تبدیل به یک ویلچر دوست داشتنی و آفرود (خارج جاده) و مکان های سنگی و سنگلاخ تبدیل کرده است.

خرید ویلچر برقی

اگر شما هم قصد خرید ویلچر برقی را دارید باید ابتدا بدانید چه محصولی موجود است و قیمت مد نظر شما برای هزینه کردن چقدر است.
برای این منظور لازم است تا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما