ویلچر سبک و تاشو آلومینیومی و مسافرتی

ویلچر سبک، ویلچر آلومینیومی، ویلچر مسافرتی، ویلچر سبک مسافرتی، ویلچر تاشو مسافرتی، ویلچر برقی، ویلچر تاشو آلومینیومی، ویلچر تاشو سبک، ویلچر مسافرتی سبک

ویلچر مسافرتی کایانگ تاشو - 3

ویلچر آلومینیومی سبک

ویلچرهای ساده دارای بدنه استیل (فولاد) بوده و از وزن بالایی برخوردارند و علاوه بر آن نمی توان بر روی ظاهر آنها در حد زیادی مانور دارد و روی زیبایی آن ها کارکرد.
به همین علت (وزن و ظاهر) ویلچر آلومینیومی سبک طراحی و تولید شده اند که عمدتا مربوط به کمپانی های تولید ویلچر کایانگ و ویلچر فوشان هستند که ممکن است در ایران با نام ویلچر jts نیز شناخته شوند.

این ویلچر آلومینیومی دارای ویژگی های زیر است:

  • بدنه آلومینیومی سبک و تاشو
  • تحمل وزن بالا
  • ترمزای اضافی در پشت
  • هر ۴ چرخ بادی
  • پشتی تاشو
  • چرخ های پینی عقب (آسان بازشو)
  • رویه نشیمن طرح دار و مقاوم
  • زیرآرنجی متحرک و طرح دار برای قرار گرفتن در لبه میز
  • زیرپایی متحرک

به دلیل باز  شدن متعلقات خصوصا چرخ عقب و قابلیت تا شدن خوب و وزن کم به عنوان یک ویلچر مسافرتی چرخ بزرگ خوب به شمار می رود.
فیلم این ویلچر را می توانید در زیر مشاهده نمایید.

ویلچر سبک و تاشو

این روزها ویلچر سبک و تاشو نسبت به ویلچرهای سنگین قدیمی از جایگاه بالاتری برخوردارند. این ویلچرها قطعا آلومینیومی هستند و یا حتی از آلیاژهای سبک تر که نظیر آن در ویلچر کربنی و یا فوق سبک هایی که از آلیاژهای خاص هستند استفاده می شود.

ویلچر مسافرتی کایانگ ۹۰۰۱ (۱۱)

ویلچر مسافرتی

این ویلچرها بسیار سبک هستند و در زمان تا شدن بسیار کم جا هستند. عمدتا این ها تحمل وزنشان پایین است مدل های چینی می باشند. ویاچر برقی مسافرتی نیز در کنار مدل های ساده حایگاه خود را به خوبی باز نموده اند و تبدیل به یک ویلچر بسیار خاص و دویت داشتنی شده اند. ویلچر زینگر یکی از آن هاست. این ویلچرها دارای چرخ های کوچکی هستند.

ویلچر برقی زینگر - 3

تصویر زیر یک ویلچر برقی تاشو فوق سبک مسافرتی ساخت کشور مالزی است که می توانید به آن رجوع نموده اطلاعات و مشخصات آن را دریافت نمایید و ضمن آن دو فیلم مربوطه را مشاهده نمایید.ویلچر برقی مسافرتی سبک (۱۱)-min ویلچر برقی مسافرتی سبک (۱۰)-minویلچر برقی مسافرتی سبک (۸)-minویلچر برقی مسافرتی سبک (۹)-min

ویلچر تاشو آلومینیومی

تا به الان ویلچرهای مسافرتی دارای چرخ های کوچکی بودند و تحمل وزنشان پایین بود (حدود ۷۵ – ۸۰ کیلوگرم) اما در اینجا ویلچر آلومینیومی را به معرض نمایش میگذاریم که علاوه بر آنکه دارای چرخ های پیمی آسان بازشو هستند، به راحتی و در حد بسیار زیادی تا می شوند و تحمل وزن بالاتری دارند (بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ کیلوگرم).
این ویلچر به لحاظ ظاهری شبیه به ویلچر میرا سری X هستند.

ویلچر آلومینیومی تاشو - 1 ویلچر تاشو آلومینیومی

همچنین می توانید فیلم از هم باز کردن این ویلچر را در زیر مشاهده نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما