بالابر بیمار تاشو هیدرولیکی ریلی

ابزار مورد نیاز برای انتقال بیماران و کسانی که قادر به حرکت نیستند، تاشو، هیدرولیکی و ریل اسانسور بیمار است که با استفاده از نیروی محرکه هیدرولیک امکان پذیر است. با بالارفتن تاشو، هیدرولیکی و ریل امکان جابه‌جایی افراد دارای معلولیت، بیماران ناتوان و حتی افرادی که اسیب‌های جدی یا کوچک دیده‌اند به اسانی فراهم می‌شود.

بالابر بیمار تاشو

برای استفاده از این دستگاهها نیاز به یک نفر است که وسیله را با استفاده از نیروی جک هیدرولیکی که درون دستگاه تعبیه شده و چرخش ان، به محل دیگری انتقال دهد.

بالابر بیمار تاشو

اسانسور بالابر بیمار تاشو یکی از محصولات مورد استفاده این است که مجموعه اسانسور بیمار تاشو به نام لیفتراک یا بیمار همچنین این دارو برای انتقال افراد دارای معلولیت و افراد سالمند بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بالابر بیمار هیدرولیک

ویژگی های ویژه اسانسور بیمار تاشو باعث می شود که قطعات در حین حمل و نقل از هم جدا شوند و کار از فرد به فرد را اسان می کند. بالابر هیدرولیکی یکی از محصولات این مجموعه، بالابر بیمار هیدرولیکی است که با کمک جک دستی بدون نیاز به برق کار می کند. از سوی دیگر، این اسانسور می‌تواند وزن بیمار را تا ۱۹۰ کیلوگرم افزایش دهد که این بلبرینگ می‌تواند تا ۱۸۰ سانتی‌متر قد داشته باشد.

بالابر ریلی بیمار

ما مشخصات بالابر بیمار هیدرولیک را در موارد زیر توضیح می دهیم: تحمل وزن تا ۱۹۰ کیلوگرم قابل استفاده در حمام، خدمات بهداشتی، بلند کردن بیمار از سطح زمین جابجایی ویلچر از تخت به ویلچر تنظیم ارتفاع پایه ها با پدال های جاسازی شده به عنوان قطعات جداگانه برای کنترل اسان مونتاژ شد بالابر راه اهن بیمار یکی دیگر از محصولات این مرکز، بالابر راه اهن بیمار است که در ان اسانسور از دستگاه توسط ریل های متصل به سقف حرکت می کند. مدل رایلی یک مدل دینامیکی است.

بالابر بیمار طبقاتی

این چرخ توسط چرخ‌های مخصوص حمل می‌شود و استفاده از ان بدون درد است. لازم به ذکر است که موتور ماشین راه اهن مختص به لیفتراک بیمار است که باید توسط شرکت تقاضا شود. همچنین، اسانسور راه اهن بیمار باید دارای یک نشانگر شارژ باشد تا بیمار در طول انتقال مشکلی نداشته باشد.

بالابر بیمار طبقاتی

بستر اجتماعی بیمار یکی از فراورده های ویژۀ جا به جایی سالمندان و بیماران در ساختمان ها و خانه ها بالابری است که امکان انتقال انها را به تناسب گنجایش ان فراهم کرده است.

بالابر بیمار طوسی

یکی از مزایای اسانسور کلاس نصب اسان ان است و بسیار امن است و برق مورد نیاز ان یک فاز است. اسانسور بیمار خاکستری یکی از تجهیزات پزشکی مورد استفاده برای انتقال بیماران و معلولین یک اسانسور خاکستری بیمار است. این نوع از اسانسور بیمار با کیفیت مناسب زندگی و قیمت مقرون به صرفه ان به طور گسترده ای مورد استقبال قرار گرفته است. اگر می‌خواهید این اسانسور با کیفیت بالا، با کیفیت بالا و درجه یک را با یک نام تجاری منحصر به فرد ارائه کنید، از وب‌سایت مجموعه ما دیدن کنید.

بالابر بیمار ماشین

اسانسور ماشین بیمار یکی دیگر از محصولات که به بیمار برای حرکت به وسایل نقلیه کمک می‌کند اسانسور بیمار است که اجازه می‌دهد ناخوداگاه به راحتی و بدون نیاز به کمک فرد. این دستگاه‌های بالابری بر اساس فناوری‌های بیگانه طراحی شده‌اند و ویژگی‌های برجسته‌ای مانند ذخیره انرژی، خاموش شدن خودکار و اماده به کار دارند. در همین حال، باتری‌هایی که در این نوع اسانسور استفاده می‌شوند نیز می‌توانند بار ثانویه باشند.

بالابر بیمار معلول

اسانسور بیمار غیرفعال مدل دیگری از تجهیزات پزشکی که به عنوان اسانسور بیمار معلول شناخته می‌شوند برای انتقال بیماران ناتوان استفاده می‌شود. اسانسور بیمار معلول از جکهای تشکیل شده که به راحتی می‌توان از انها برای حمل بیماران با وزن زیاد استفاده کرد. علاوه بر این، هیچ فشار یا صدمه‌ای به بیماران در حین استفاده از این محصول وارد نمی‌شود و فقط می‌توان ان را به ارتفاع مورد نظر توسط یک فرد معلول انتقال داد.

جرثقیل بالابر بیمار

جرثقیل سقفی بیمار مزایای استفاده از جرثقیل بالابر بیمار به شرح زیر است: توانایی تاخوردگی بیمار برای انتقال به محیط دیگر مناسب برای انتقال بیماران به تخت، خودرو، ویلچر و زمین حرکت در ایالت های مختلف داشتن جلیقه برای استفاده در سرویس بهداشتی و حمام ارتفاع قابل تنظیم تا ۱۷۰ سانتیمتر شارژ داشتن رنگ خاص الکترواستاتیک بالابر تخت بیمار محصولاتی که بسیاری از افراد دارای معلولیت را وادار به مالکیت این محصول کرده‌اند، لیفتاب بستر بیمار هستند که به نام لیفت نیز شناخته می‌شود.

بالابر تخت بیمار

این دستگاه با ارتفاع قابل تنظیم می تواند تخت بیمار را به بالا و پایین حرکت دهد. ویژگی های اصلی بالابر بستر بیمار در زیر می باشد: جک خیلی قوی ظرفیت تحمل وزن بالا ۱۱۰ کیلوگرم شامل شارژ و باتری ارتفاع قابل تنظیم تا ۱۲۰ سانتیمتر اسانسور بیمار استخر یکی دیگر از دستگاه های پزشکی مورد استفاده افراد معلول، اسانسور بیماران استخر است که به معلولان و سربازان قدیمی امکان انتقال به استخر شنا را می دهد.

بالابر بیمار مخصوص استخر

این اسانسورها در کنار استخر نصب شده اند که می تواند به فراهم کردن درمان های فیزیوتراپی و هیدروتراپی برای بیماران کمک کند. ویژگی های بالابر بیمار برای استخر عبارتند از: وزن تحمل تا ۱۸۵ کیلوگرم جابجایی به ارتفاع ۱۸۰ سانتی متر جک خیلی قوی شارژر را به دستگاه بیاورید توانایی بالا بردن بیمار از صندلی چرخدار مرکز خرید اسانسور هیدرولیک تاشو محصولات با کیفیت و اقتصادی ارائه کرده است که می تواند بهترین تصمیم را توسط مشتریان برای انتخاب و ثبت سفارش انواع مختلف محصولات ارائه دهد.

بالابر بیمار مخصوص استخر

مرکز خرید اسانسور هیدرولیک تاشو محصولات با کیفیت و اقتصادی ارائه کرده است که می تواند بهترین تصمیم را توسط مشتریان برای انتخاب و ثبت سفارش انواع مختلف محصولات ارائه دهد. مرکز خرید از ایستگاه هیدرولیک قابل حمل و نقل ریلی نیز تخفیف های ویژه ای برای ارائه محصولات خود به مصرف کنندگان دریافت کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما