ویژگی انواع ویلچر برقی

آیا می دانید ویلچر های برقی بر اساس چه معیار هایی قیمت گذاری می شوند؟آیا می دانید این ویلچر ها چه مزیت هایی برای کاربران خود دارند؟
امروزه با گسترش علوم مختلف و صنعتی شدن کشور ها زمینه برای الکترونیکی کردن بسیاری از وسایل فرآهم شده است. در قدیم معلولان برای جابه جایی خود از ویلچر های ساده اتفاده می کردند ولی اکنون این عزیزان می توانند با استفاده از ویلچر های برقی که توسط مهندسین طراحی شده است به راحتی خود را از مکانی به مکان دیگر منتقل کنند. در حال حاظر شرکت های زیادی در داخل کشور نسبت به ساخت و طراحی این ویلچر ها اقدام کرده اند که محصولات تولیدی آن ها نیز از کیفیت مناسبی برخوردار است.

آیا می دانید انواع ویلچر های برقی موجود در بازار چیست؟

ویلچر های برقی levo محصول کشور سوئیس بوده و از زیبایی و کارآیی خوبی برخوردار است. یکی دیگر از انواع این ویلچر ها comfort می باشد که توسط کشور تایوان تولید می شود و از کیفیت خوبی برخوردار است. آلمانی ها هم در این عرصه بیکار نبوده اند و ولیچر meyra را تولید کرده اند. این ویلچر نیازی به توضیح اضافی ندارد و می توان گفت که در بازار خود منحصر به فرد است. این ویلچر ها اغلب قیمت بالایی دارند اما در کشور ما غالبا می توان مدل های ساده ای از این ویلچر ها را مشاهده کرد که در قیمت های مختلفی در بازار عرضه شده اند. برخی از مدل های ساده این ویلچر ها توسط دولت برای معلولین خریداری شده که باعث شده آن ها بتوانند با قیمت بسیار پایین تری نسبت به تهیه این ویلچر ها اقدام نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما