ویلچر برقی میرا اپتیموس 1 2

یکی از ابزارهای مفید برای افراد سالمند و قطع عضو ویلچر برقی است. چندین مدل از این دستگاه در بازار وجود دارد، از جمله مدل میرا اپتیموس ۱ و ۲ از این ویلچر، با چندین تقاضا از این محصول در بازار جاری. ویلچر برقی توسط جورج کلاین در سال ۱۹۵۶ اختراع شد و عمدتا تولید می شود.

اجزای صندلی چرخدار الکتریکی عبارتند از: جایی که فرد در ان نشسته است گفته می شود که مناسب برای کسی است که از زخم جلوگیری از استفاده از بستر از فوم ژله جلوگیری می کند. پاها: صندلی چرخدار دارای جایی برای پاهای مناسب است تا پاهای بیمار از ان بیرون نیایند.

قیمت ویلچر برقی میرا اپتیموس

یک صندلی چرخدار الکتریکی محلی وجود دارد به نام پایه ای که موتور بر روی ان نصب شده است؛ کنترل الکتریکی: بیمار می تواند به راحتی صندلی چرخدار را با کنترل الکتریکی حرکت دهد. باتری: در این نوع از صندلی چرخدار باتری وجود دارد که با برق کار می کند. چرخ: در همه انواع صندلی چرخدار معمولا چهار چرخ وجود دارد، اگر چه صندلی چرخ نیز بین ۶ تا ۸ چرخ وجود دارد.

قیمت ویلچر برقی میرا اپتیموس

میرا Optimus صندلی چرخدار قیمت تامین ویلچر برقی به دلیل هزینه بالای صندلی چرخ‌دار برای افراد دارای معلولیت و افراد قطع عضو، به سختی صورت می‌گیرد. مدل میرا اپتیموس نوعی ویلچر است که می‌توان با کمترین قیمت تولید کرد.

ویلچر برقی میرا اپتیموس 2

در جامعه معاصر ما، با توجه به شرایط اب و هوایی مختلف، ساخت این نوع دستگاه باید به گونه ای باشد که از فیبر خاصی برای انتقال حرارت کمتر و همچنین در مناطق بارانی استفاده شود، به طوری که باید به گونه ای پرورش داده شود که در گل گیر نکند. صندلی چرخدار برقی اصفهان در این نوع از صندلی چرخدار درصد بیماری به عنوان بیماری فرد در نظر گرفته می‌شود و یا تا می‌شود یا دارای سایز متفاوتی می‌باشد.

ویلچر برقی میرا اپتیموس 2

بهتر است از این دستگاه برای افرادی که می توانند دست خود را تکان دهند استفاده شود زیرا انها فقط زمانی می توانند حرکت کنند که انگشتانشان به دکمه دست می زند. یکی از مزیت‌های این نوع ویلچرها این است که بدون کمک دیگران، فرد می‌تواند به راحتی خارج شود و کارهای روزمره‌اش را مانند یک فرد عادی در جامعه انجام دهد.

ویلچر برقی اپتیموس 1 2

میرا اپتیموس ۲ ویلچر برقی بسیاری از بزرگسالان به دنبال ویلچر برقی می‌گردند که کیفیت بسیار بالایی دارد و می‌توانند برای سال‌ها کار کنند میرا اپتیموس II مثالی از محصولاتی است که در بازار خرید و فروش بسیار بالا هستند، به طوری که بسیاری از افراد دارای معلولیت از این نوع ویلچر بسیار راضی هستند، چون ساخت این ویلچرها به شرایط اب و هوایی بستگی دارد.

یکی از مزایای این ویلچرها این است که شما می‌توانید عرض، ارتفاع، شیب صندلی و چرخ را با فشار دادن دکمه تنظیم کنید. این نوع تجهیزات شامل دست ها و بازوهای نرم و راحت هستند به گونه ای که دست ها و بازو های شما در حالی که از این صندلی های چرخدار استفاده می کنید نمی توانند اسب را ببینند و به فرد اجازه می دهند وقتی که در حال خوردن است پشت هر میز باقی بماند.

ویلچر برقی اپتیموس 1 2

و رد پاهای مدل میرا به گونه ای است که فرد اصلا پاهایش را بیرون نمی کشد و به بیمار مصونیت کامل می دهد. در بیشتر اب‌نبات‌ها، بستر از پلاستیک یا الومینیوم ساخته می‌شود، اما ما کف را طوری قرار داده‌ایم که از پا بزرگتر باشد و پا در ان بسیار راحت است. صندلی چرخدار برقی تایوان صندلی چرخدار Optimus ۱ ۲ در میان محصولات ما، صندلی چرخدار Optimus یک نمونه اولیه از ساخت این نوع ابزار است و چرخ های باریک تر اما با شعاع بیشتر دارد.

مدل‌های بهینه‌سازی در کشور ارائه شده و برخی از ان‌ها صندلی‌های ویژه‌تر و مخصوص‌تری هستند. مدل اسایش این نوع از ویلچر استفاده شده از ماشین‌های مسابقه‌ای است که بسیار زیبا و استاندارد هستند و کشورهایی از جمله المان این محصول را کپی کرده‌اند و ان را مشابه مارک‌های المانی ساخته‌اند.

در این نوع از ویلچر نشانه‌های حرکت فرد به فرد به صورت عمومی منتقل می‌شود، به طوری که فرد دچار زخم بستر نشود و برای افراد دارای معلولیت که این محصول را برای چند ساعت مصرف می‌کنند هوا عوض کند. در جامعه امروز، علائم روانشناختی بسیاری در بیمارانی که معلول یا از دست رفته اند وجود دارد. ما می خواهیم یک محصول را در اینجا معرفی کنیم که به این بیماران کمک می کند تا افسردگی نداشته باشند و انها را زنده نگه دارند.

ویلچر برقی اپتیموس 1 2

صندلی چرخدار برقی تک رنگ «اپتیموس ۲»، صندلی چرخدار الکتریکی، که توسط دکمه‌ها و موتور الکتریکی حرکت می‌کند، به این افراد کمک می‌کند کار روزانه‌شان را انجام دهند و نقشی مفید در جامعه ایفا کنند و ناراحتی روانی انها را کاهش دهند. با تولید این محصولات، توانستیم برای بیماری که به جدایی ما از جامعه اهمیت می دهد، دلگرمی بزرگی بدهیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما