ویلچر برقی سبک تاشو

آیا می دانید ویلچر برقی سبک تاشو چیست؟ این ویلچر ها چه ویژگی هایی برای راحت تر کردن کار معلولین دارند؟ ویلچر برقی سبک کدام مدل ها هستند؟
ویلچر برقی مسافرتی سبک (۵)-min

ویلچر برقی سبک تاشو چیست؟

این ویلچرها از بهترین مدل های ویلچر به شمار می روند زیرا زمانی که انواع ویلچر برقی طراحی و تولید شدند در آنها از باطری و موتور استفاده شد که هر دوی اینها وزن های بسیار بالایی دارند و این موضوع باعث می شود حمل و نقل آنها سخت شود خصوصا برای کسانی که ضعیف، مسن و یا خانم هستند حتی اگر از اطرافیان فرد توانخواه باشند!
به همین علت ویلچر برقی تاشو تولید شد. اما این پایان کار نبود.
درست است که ویلچر برقی تاشو در مقایسه با انواع ویلچر برقی مبله وزن سبک تر و قابلیت تاشوندگی و حمل آسانتری دارد اما هنوز برای بسیاری از افراد این ویلچرها سنگین هستند.
در این شرایط ویلچر برقی سبک تاشو طراحی و تولید شد. در این ویلچرها از موتورهای خاصی استفاده شده است که به آنها براشلس (بدون جاروبک) گفته می شود.
این موتورها ویژگی های زیر را دارند:
 • وزن کمی دارند
 • فضای کمی را اشغال می کنند
 • توان بالایی دارند
 • قدرت بالایی دارند
 • طول عمر آنها نیز بالاست

علاوه بر موتورها، باطری های به کار رفته در آن نیز از از مدل های سبک و قدرتمند استفاده شده. این باطری ها لیتیوم هستند. از ویژگی هایی که در مرد باطری های لیتیوم می توان به آنها اشاره نمود این موارد است:

 • این باطری ها سبک تر هستند
 • طول عمر بالاتری دارند
 • میزان شارژدهی بالاتری دارند
 • شارژدهی یک دست و یکنواختی دارند
ویلچر برقی مسافرتی سبک (۶)-min

ویلچر برقی تاشو فوق سبک

با استفاده از موتورها و باطری هایی با ویژگی های قید شده فوق و طراحی خاص و ویژه ای که برای بنده در آنها لحاظ شده و از آلیاژ سبک و در عین حال بسیار مقاوم بهره برده شده است طبیعی است وزن ویلچرها در مقایسه با ویلچرهای تاشو معمولی به شدت کاهش پیدا کند.
ویلچر برقی تاشو فوق سبک وزنی زیر ۲۵ کیلوگرم دارد که در مقایسه با ویلچرهای تاشو معمولی حدود نصف و در مقایسه با ویلچرهای برقی مبله حدود ۱/۳ می باشد.
این ویلچرها را ویلچر برقی مسافرتی نیز می نامند که از جمله آنها می توان به این مدل ها اشاره نمود:

 • ویلچر pw-999ul
 • ویلچر برقی مسافرتی آمریکایی اسمارت چیر
 • ویلچر مونوچیر

ویلچر pw-999ul یک ویلچر برقی مسافرتی ساخت کشور مالزی است که در قسمتی مفصل در مورد آن صحبت کردیم.

ویلچر برقی مسافرتی سبک (۸)-min

ویلچر برقی مسافرتی آمریکایی

ویلچر برقی مسافرتی آمریکایی با نام ویلچر برقی اسمارت چیر یک محصول بسیار با کیفیت، قدرتمند، راحت، زیبا و با قابلیت تاشوندگی بسیار عالی است که در مقایسه با بسیاری از انواع ویلچر برقی چینی، ویلچر تایوانی و ویلچر ایرانی بسیار بالاتر قرار گرفته است.
این ویلچر یکی از ایده آل های انتخاب برای خرید ویلچر محسوب می شود.
با گذشت زمان و خالی بودن جای چنین ویلچری در ایران خوشبختانه اکنون ویلچر اسمات چیر در ایران موجود است که جهت سفارش آن می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

ویلچر برقی مسافرتی اسمارت چایر

ویلچر برقی مونوچیر

مدل مسافرتی ویلچر برقی مسافرتی ایرانی نیز طراحی و تولید شده است که نام آن ویلچر مونوچیر است. این ویلچر نیز همانند انواع دیگر ویلچر مسافرتی برقی از موتورهای براشلس، باطری لیتیوم و بدنه آلومینیومی استفاده شده است.
قدرت و کارایی این ویلچر مطلوب است و قادر است وزن های بالا را نیز جابجا کند.
این محصول در ایران مونتاژ و تولید شده است و بدنه آن به دستت طراحان ایرانی ایجاد شده است.
به راحتی جمع و به راحتی باز می شود و وزنی نزدیک به مدل هار وارداتی خودش دارد.

ویلچر برقی مونوچیر

ویلچر برقی ارزان

ویلچرهایی که در بالا به انها اشاره کردیم و آنها را  شرح دادیم ویلچرهای ارزانی نیستند!
اگر به دبنال ویلچر برقی ارزان هستید باید دور ویلچرهای برقی مسافرتی را خط بکشید علت هم در موتورها، باطری و بدنه این ویلچرهاست که طبیعتا هر چقدر پول دهیم همانقدر آش میخوریم و به نسبت همان مبلغ کیفیت این آش تغییر خواهد کرد!
اما ویلچر برقی ارزان نیز قابل استفاده است و آنطور نیست که وضع آن غیر قابل قبول باشد حتی بالعکس…! ویلچر برقی ارزان موجود در ایران به نسبت قیمت و بهایی که برای آن پرداخت می شود اقتصادی و مقرون به صرفه است و ارزش خرید را دارد.

ویلچر برقی تاشو ارزان کایانگ KY110LA...

ارزانترین ویلچر برقی

ارزانترین ویلچرهای برقی کدام هستند؟ حدود قیمت آنها چقدر است؟ آیا ارزش خرید را دارند؟ چطور می توان آن را تهیه نمود وسفارش داد؟
تمامی این موارد را در بخش ارزانترین ویلچر برقی شرح داده ایم و با مراجعه به آن نه تنها می توانید از انواع ویلچر برقی موجود در ایران مطلع شوید بلکه می توانید نیاز خود را به بهترین شکل ممکن برطرف نمایید.

ارزانترین ویلچر برقی فوشان - 5

قیمت ویلچر برقی دست دوم

زمانی می شد که فر به هر علتی از جمله موارد زیر قصد خرید ویلچرنو را ندارد:

 • بودجه کم برای خرید در نظر گرفته
 • آن را برای استفاده موقت می خواهد
 • می خواهد آن را برای مدت زمان کوتاهی استفاده کند تا ببیند آیا امکان بهره بردن از آن را دارد یا نه؟

و موارد این چنینی.
به همین علت بسیاری از افراد به دبنبال خرید ویلچر برقی دست دوم هستند.
این ویلچرها نیز جایگاه های ویزه ای دارند و گاها می توان گفت در برخی موارد به نسبت ویلچرهای آکبند گران قیمت ارزش خرید دارند خصوصا اگر آن محصول برند بوده و از کیفیت مطلوب هم برخوردار باشد.
اگر شما هم به هر علت به دنبال خرید یکی از انواع ویلچر برقی هستید می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و محصول مورد نظر خود را دریافت نمایید.

ویلچر برقی دست دوم گاما 45XL

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما