ویلچر برقی تاشو فوق سبک آلمانی

قابلیت‌ها و ویژگی‌های منحصر به فرد صندلی چرخدار برقی تاشو با سبک وزن بالا و کیفیت عالی صندلی چرخدار، و مسلما ادم‌هایی که به دنبال وزن سبک و فضای کم صندلی چرخدار هستند می‌توانند به صندلی چرخدار برقی فوق‌سبک المانی ساخته شوند و اینها اقلام اصلی هستند و این ویلچر می‌تواند در همه جا به دلیل اندازه کوچک و مناسب مورد استفاده قرار گیرد.

ویلچر برقی تاشو

معنای فوق سبک وزن به این معنی نیست که وزن ان به عنوان یک صندلی تاشو ساده، اما وزن ان کمتر از صندلی چرخدار الکتریکی در بازار است.

ویلچر برقی تاشو

صندلی چرخدار برقی تاشو فوق سبک المانی در زمینه هدف توانبخشی برای بهترین افراد با کیفیت در جهان مارک برای اطمینان و رضایت مشتری ساخته شده است.

ویلچر برقی تاشو فوق سبک

صندلی چرخدار برقی تاشو ویلچر صندلی چرخدار برقی تاشو قبل از هر چیز، ما متوجه می‌شویم که ویلچر در دسته تجهیزات پزشکی است و می‌توانید دستگاه را از فروشگاه‌هایی که تجهیزات پزشکی ارائه می‌کنند، تهیه کنید. همچنان که ادامه می دهیم، می خواهیم کیفیت و وزن صندلی چرخدار را که نسبت وزن سبک دارد اضافه کنیم و موارد مشابه در بازار بزرگ و سنگین تر می شود.

ویلچر برقی تاشو آلمانی

قابلیت ویلچر مهم‌ترین در قسمت‌هایی است که در ان استفاده می‌شود، و می‌توان چرخ‌ها و باتری‌ها را در خودرو جدا کرد تا بتوان انها را به راحتی حرکت داد، و در نتیجه نوع تا کردن یک ابرنور نامیده می‌شود. انهایی که تمایل به سفر و فعالیت های روزانه در خارج از کشور دارند بهترین گزینه صندلی چرخدار برقی قابل انعطاف المانی هستند.

ویلچر برقی تاشو تایوانی

صندلی چرخدار برقی فوق العاده سبک یکی دیگر از ویژگی‌های صندلی چرخدار برقی قابل انعطاف، توانایی باتری سبک وزن است و توانایی بعدی برای ارائه سرعت‌های مختلف را دارد.

ویلچر برقی تاشو تایوانی
Medicalexpo

صندلی چرخدار برقی تاشو با سرعت ۱۲ تا ۱۴ کیلومتر در ساعت، با باتری ۴۵۰ وات، باتری ۹۵ دقیقه ای و حداقل زمان شارژ ۲۴۰ دقیقه. وسیله دیگر صندلی چرخدار فوق سبک تاشو شیب ۱۲٪ است.

ویلچر برقی تاشو جدید

علاوه بر موارد فوق، ژاپنی‌ها توانایی ایجاد ارتفاع و تنظیم را دارند، و یکی از بدیهی‌ترین قابلیت‌ها ویلچر برقی تاشو فوق سبک، و دیگر مزیت این دستگاه تشخیص عیب خودکار پیشرفته است و استفاده از ان اسان‌تر و سریع‌تر است. صندلی چرخدار برقی تاشو قیمت ویلچر برقی صندلی چرخدار برقی تاشو المان نتیجه ان ایجاد یک صندلی چرخدار برقی تاشو المانی با یک تشک مصنوعی چرمی برای راحتی مشتریان است. در طرح‌های قبلی، این نوع دستگاه برای کاهش وزن و حمل سخت است.

ویلچر برقی تاشو جدید

صندلی چرخدار به طور عمده برای بیماران و کسانی که نمی‌توانند راه بروند استفاده می‌شود، و صندلی چرخدار برقی المانی تاشو امکان سبک بودن را دارد، شارژ خوب را نگه می‌دارد، ساخته شده از مواد، حمل و نقل مناسب و کیفیت خوب. بهتر است بدانید که صندلی های چرخدار ویژگی های متفاوتی دارند.

بنابراین هنگام خرید به فروشندگان ویلچر مراجعه کنید و مطمئن شوید که می‌بینید برخی از ویلچر‌ها مخصوص هستند و می‌توان از ان برای سفرهای طولانی استفاده کرد. صندلی چرخدار برقی تاشو خرید صندلی چرخدار برقی صندلی چرخدار برقی تایوان یک صندلی چرخدار برقی تاشو تایوانی دارای یک جزء استاندارد و اجزا کاربردی است، و در دسته‌های دستگاه، راحتی بازو و بازو است و هر فرد نیازهای مختلفی دارد.

مشخصات الومینیوم در فریم‌های صندلی چرخدار الکترونیکی تایوان بسیار با دوام و سبک است. این نوع وسیله، ناوبری بزرگراه را بهتر می‌کند. ویلچر برقی تاشو تایوانی جایگزین مناسب قطعات است و کاربرد خوبی از مواد دارد. صندلی چرخدار برقی تایوانی برای بیماران انگیزه برای استفاده از این وسیله برای کار خود را به عنوان امکانات برتر فراهم می کند.

این نوع صندلی چرخدار می‌توانند در طول استفاده دوباره شارژ شوند و دارای تکنولوژی حرفه‌ای باشند. ماشین صندلی چرخدار تاشو وزن ۴۵ تا ۱۱۰ کیلوگرم و وزن دستگاه ۳۹ کیلوگرم است. این طول می کشد تا ۱۰۰ دقیقه شارژ باتری به طور کامل ۶ ساعت و ۲ ۶۰۰ وات موتور قادر به هدایت شیب ۱۰٪ است و ان را در چرم با کیفیت بالا استفاده می شود و دیگر قابلیت برای دور زدن است.

با این ویژگی‌ها، قیمت ویلچر موجود در این مجموعه مناسب‌تر از بازار است و حتی می‌توانید این دستگاه را به روشی بدون حضور بخرید. اندازه صندلی چرخدار برقی تاشو ۴۵: ۱ متر و ۲۰ سانتیمتر است و از سطح زمین تا صندلی در ارتفاع ۹۵ سانتیمتر می باشد.

ویلچر برقی تاشو 112a

صندلی چرخدار برقی جدید صندلی چرخدار برقی چرم اشبالت جدید چندین مدل دارد : ویلچرهای ون یو الکتریک صندلی چرخدار برقی میتسو دیا صندلی چرخدار راچینو صندلی چرخدار برقی تاشو ویلچر برقی صندلی الکتریکی تاشو ۱۱۲a ویژگی کلی صندلی چرخدار ۱۱۲a این است که ورق فولادی در بدن مورد استفاده قرار می گیرد و در دسته، صفحه کنترل و پای متحرک در دستگاه استفاده می شود، و این ۱۱۲a صندلی تاشو برقی ۵۹ سانتی متر عرض و ارتفاع صندلی چرخدار ۸۹ سانتی متر از دسته کمکی به زمین، و اندازه ۲۹ سانتی متر چرخ عقب و اندازه چرخ جلو ۱۹ سانتی متر است و تحمل صندلی چرخ صندلی چرخ تا ۱۶۰ کیلوگرم وزن و قدرت ۱۹۵ وات و ظرفیت باتری ۳۰۰ امپر برق در صندلی چرخ صندلی چرخ دار است.

ویلچر برقی تاشو 112a

(داشتن صندلی چرخدار برقی تاشو خوب در نمونه های بالا برای کسانی که به ان نیاز دارند توصیه می کنم) برای خرید اینترنتی که بررسی کردیم باید برخی از عوامل را در نظر گرفت. سازندگان این ویلچها، انها را با مهارت علوم مدرن ساختند. و همچنین به شما عزیزان توصیه می کنیم که از اطلاعات بدست امده برای ارائه یک محصول بهتر و کارامدتر استفاده کنید. همچنین مجموعه ما با چند SA

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما