مجموعه بِرسو شما را به خرید بهترین محصولات ویلچر و بالابر بیمار دعوت می نماید.
کافیست فرم انتها را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 9 − 4 =

ویلچر برقی تاشو ارزان قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع برند ویلچر برقی تاشو
انواع ویلچر برقی

ویلچر برقی تاشو ارزان قیمت کدام است؟ اصلا آیا چنین ویلچر وجود دارد؟ جواب این سوال هم بله هست هم خیر. در ادامه در مورد ویلچر برقی ارزان بیشتر توضیح خواهیم داد و مارک هایی را معرفی خواهیم کرد.

همانطور که می دانید ویلچر برقی دارای مدل های بسیار متنوعی است. از انواع ویلچر چینی گرفته تا مدل های اروپایی و آمریکایی و ویلچر ایرانی.

اگر دنبال ویلچر ارزان قیمت هستید پس حتما این موضوع را می دانید که باید ویلچر برقی تاشو تهیه کنید نه مبله! ویلچرهای تاشو دارای ساختار ساده تری هستند و در آن ها از صندلی های لاکچری یا مبله استفاده نشده. وزنشان پایین تر است و فضای کمتری را اشغال می کنند.

ویلچر برقی را نمی توان به معنی تمام ارزان قیمت دانست زیرا قیمت نو آن از ۴٫۵ میلیون در سال ۱۳۹۷ بالاتر است. اما می توان نسبت به مدل های چند ده میلیونی ارزان تر دانست.

انواع برند ویلچر برقی تاشو

انواع ویلچر برقی

تا قبل از بالا رفتن قیمت ارز نرخ ویلچرهای چینی با ایرانی برابری میکرد. اما در حال حاضر حتی ویلچرهای چینی هم دیگر ارزان نیستند!

در این شرایط بهترین گزینه ویلچرهای ایرانی هستند که در دسته ویلچر برقی ارزان قرار گرفته اند. ارازن بودن آنها اصلا دلیل بر کیفیت پایین نیست بلکه علت پایین تر بودن قیمت تولید در ایارن نسبت به محصولات وارداتی و گمرکی است.

حتی لازم می دانیم که این موضوع را مطرح کنیم که در ویلچر های ایرانی از موتورهای تایوانی استفاده می شود. در مقایسه با ویلچرهای چینی ارزان تر بوده و در برخی موارد قدرت موتورهایش از آنها نیز بالاتر است.

این اختلاف قیمت از حدود حداقل یک میلیون تومان شروع می شود. پس بهترین و مقرون به صرفه ترین گزینه برای خرید ویلچر برقی ارزان ویلچرهای ایرانی است.

برسو

جهت دریافت مشاوره و یا خرید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بِرسو شما را به خرید بهترین محصولات ویلچر و بالابر بیمار دعوت می نماید.
کافیست فرم انتها را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 7 + 4 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید