ویلچر ایستا برقی هوشمند

ویلچر ایستا هوشمند به عنوان یکی از بهترین گزینه ها در بین انواع ویلچر ایستا برقی شناخته شده است. ویلچر هوشمند در مقایسه با مدل های مختلف ویلچر ایستا قیمت مناسب تری دارد. بدون آنکه از کارایی و کیفیت چیزی کم داشته باشد.

ویلچر برقی ایستا هوشمند را می توان با توجه به قیمت مناسب یکی از بهترین گزینه های انتخابی برای کسانی که به دنبال ویلچر ایستا تمام برقی هستند دانست.

ویلچر برقی ایستا S400

بیشتر لوازم و قطعات آن در ایران تولید می شود و قطعات مهم تر نظیر موتورهای آن وارداتی است. این محصول تماما در ایران اسمبل می شود و منجر به اشتغال زایی در ایران شده.
دارای ضمانت و خدمات پس از فروش بوده و از نظر کارایی و کیفیت کاملا نیاز مخاطب را برطرف می کند.
در تصاویر و فیلم های ارائه شده می توانید صحت موارد فوق را مورد ارزیابی قرار دهید. کنترل ویلچر هوشمند هم از روی دسته جواستیکی که بر روی زیر آرنجی تعبیه شده امکان پذیر است و هم از با ریموت کنترل.

ویلچر برقی ایستا لوو

ویلچر برقی ایستا لِوو (LEVO) که امروزه جزء شناخته شده ترین و اولین تولید کننده های ویلچر ایستا است در مقایسه با این ویلچر ایستا ایرانی حرف آنچنان متفاوت و زیادی برای گفتن ندارد. قابلیت ها و کارایی های آنها شبیه به هم بوده و هر دو، نیاز مصرف کننده را به خوبی تامین می کنند.
اما نکته ای که بعد از این موادر مطرح است قیمت و مقایسه آنها در این مورد است. بعد از استعلام قیمت متوجه خواهین شد که به لحاظ قیمتی اختلاف فاحشی با هم دارند و ویلچر ایستا هوشمند برنده این موضوع است.

جهت دیدن فیلم ها و تصاویر بیشتر می توانید با شماره زیر تماس حاصل نموده و یا به عضویت کانال تلگرام درآیید و در انجا شاهد قابلت های آن باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما