واردات بهترین ویلچر برقی تهران

واردات ویلچر برقی در مدل های مختلف از کشورهای تایوان، چین، سوئیس، آلمان، آمریکا، ایتالیا و … در مدل های تاشو و مبله در رنج قیمتی های بسیار متنوع انجام می شود.

ویلچر شارژی تاشو

 

انواع ویلچر برقی کدام است؟

دنیای ویلچرهای برقی دارای تنوع بسیار بسیار زیادی است و تعداد شرکت های مختلفی اقدام به تولید انواع مدل ها در کارخانه های خود نموده اند.
اگر بخواهیم انواع ویلچر برقی را نام ببریم این امکان وجود ندارد و در حقیقت می توانیم آنها را دسته بندی کنیم که در هر دسته چندین تولید کننده در سراسر دنیا وجود دارد و در همان شرکت های تولید مدل های مختلف با تفاوت هایی طراحی و تولید می شوند.

انواع ویلچر برقی را می توان به این شرح دسته بندی نمود:

 • ویلچر برقی تاشو
 • ویلچر برقی مبله
 • ویلچر برقی ایستا
 • ویلچر برقی پله رو
 • ویلچر برقی تخت شو
 • ویلچر برقی هوشمند

حال در بین انواع دسته های نام برده شده در ویلچرهای برقی یکی از تولید کنندگان به نام ویلچر برقی کامفورت است که یک تولید کننده ویلچر تایوانی است و از بهترین ها در دیا به شمار می رود.
بعد از آن نیز ویلچر برقی آمریکایی و ویلچر برقی آلمانی جزء معروف ترین ها و مشهورترین ها هستند.
نا گفته نماند ویلچر سوئیسی با نام ویلچر لوو یکی از سردمداران تولید انواع ویلچر ایستا در دنیا به شمار می رود.

ویلچر برقی ایستا و تخت شو لوو combi3 (4) - عکس 3

ویلچر برقی کامفورت

ویلچر برقی کامفورت با امتیاز کمپانی بلژیکی است اما این محصول در تایوان تولید می شود زیرا تایوان یکی از بهترین تولید کنندگاه قطعات و لوازم بری و موتوری محسوب می شود که قیمت تمام شده محصول در آن را پایین می آورد و به عنوان گزینه ای بسیار مناسب محسوب می شود.
ویلچر برقی کامفورت در حال حاضر در ایران عرضه می شود و ما می توانیم انواع ویلچر برقی تاشو، ویلچر برقی مبله، ویلچر برقی ایستا و ویلچر برقی تخت شو اینبرند با کیفیت و دوست داشتنی را عرضه کنیم.

ویلچر پیشرفته کامفورت Bronco 207 - 3

ویلچر برقی آمریکایی

همانطور که در بالا اشاره کردیم  یکی از بهترین تولید کنندگان ویلچر در دنیا آمریکایی ها می باشند و در حقیقت می توان ویلچر برقی آمریکایی را به عنوان یکی از بهترین های ویلچر در بازار ایران دانست.
از انواع ویلچر برقی آمریکایی می توان به ویلچر برقی مبله رومبا HP4 اشاره نمود که دل پیشرفته تر آن ویلچر HP6 است.
ویلچر های آمریکایی عمدتا در دسته ویلچر برقی مبله قرار دارند و کمتر از مدل های تاشو در آنها استفاده می شود زیرا در آمریکا همه چیز بزرگتر و حجیم تر در نظر گرفته می شود، خیابان ها پهن تر و خودروها بزرگتر هستند و این موضوع در مورد طراحی در مورد ویلچرها نیز کاملا به چشم می خورد.

ویلچر برقی مبله آمریکایی jazzy - 2

ویلچر برقی پله رو

اگر بخواهیم یکی از مواردی که باعث شد تحول بزرگی دردنیای افراد تواخواه ایجاد کرده است را ام ببریم باید بگوییم که ویلچر برقی پله رو قطعا یکی از آنها است.
این ویلچرها قادرند فرد توانخواه (معلول یا سالمند) را از پله ها بالا و پایین ببرند. بدون سانسور و بدون اغراق بگوییم که این ویلچرها هم مدل با کیفیت و کاربردی دارند و هم مدل های بی کیفیت و به درد نخور (البته در ایران).
نمیخواهیم ایران رعزیزمان را زیر سوال ببریم اما برخی از تولید کنندگان در ایران از این موضوع سوء استفاده نمودند و محصولات بی کیفیت را عرضه کردند و برخی توانسته اند محصولات بسیار با کیفیت را با ارائه ضمانت و خدمات پس از فروش عالی ارائه دهند.
در این مقاله قصد نداریم انواع ویلچر پله رو نام ببریم اما بید بگوییم این ویلچرها از بهترین و موثرترین انواع ویلچر هستند.

ویلچر پله رو

ارزانترین ویلچر برقی

زمانی که از ویلچر صحبت می شود چند بخش در آن وجود دارد که این بخش ها به صورت تک و یا چند مورد آن برای برخی افراد حائز اهمیت می شود که از جمله آن این موارد است:

 1. قیمت
 2. کیفیت
 3. زیبایی
 4. کاربردی بودن
 5. ضمانت و خدمات
 6. ایرانی، چینی، تایوانی یا آمریکایی و اروپایی بودن
 7. ابعاد

ارزانترین ویلچر برقی فوشان - 5

شاید برخی به دنبال گرانترین ویلچر برقی باشند اما عده ای هم هستند که به دنبال ارزانترین ویلچر برقی میگردند.
ارزانترین ها گاهی جای خود را عوض می کنند اما به طور کلی می توان آن ها را در چند مدل مشابه و مشترک دانست:

 • ویلچر بتا ۲۵
 • ویلچر کارا ۱۰۳ و ۱۰۴
 • ویلچر FS112

این ویلچرها وارداتی هستند حتی در مدل های ایرانی نیز بخش های اعظم و مهم آنها نظیر موتور و جواستیک و در بسیاری موارد باطری ها وارداتی محسوب می شوند و در ایران مونتاژ شده یا نهایتا بدنه آنها تولید می شود.
البته یکی از شرکت های ایرانی درصدد است جواستیک محصولاتش را خود تولید کند.
واردات ویلچر برقی تبدیل به یکی مهمترین بخش های وارداتی کشور شده است.

ویلچر برقی ایرانی کارا ۱۰۳ (۱)...

ویلچر برقی تاشو سبک

حیف است که تا اینجای مقاله را خوانده باشید و این بخش را به آن اضافه نکنیم! ویلچر برقی تاشو سبک!
ویلچرهای برقی به دلیل وجود موتور و باطری کمس سنگین خواهین دید، به همین علت طراحان و متخصصین در دنیا ویلچری را طراحی نموده اند که در آن وزن را تا حد امکان کاهش داده اند.
نام آن ویلچر برقی مسافرتی است. ویلچر مسافرتی برقی دارای موتورهای کوچک تر و سبک تر است و در آن از باطری های لیتیوم استفاده شده است که به نسبت بسیار سبک هستند و علاوه بر شارژ دهی یکنواخت تر طول عمر بالاتری نیز دارند.
تنها ویلچر برقی تاشو سبک همین مدل های مسافرتی هستند که در زیر تصویر نمونه ای از آنها را مشاهده می نمایید.

ویلچر برقی مسافرتی سبک (۸)-min

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما