نمایندگی ویلچر ایستا مکانیکی

ویلچر ایستا مکانیکی یکی از گزینه های بسیار محبوب و کارآمد است که تعداد زیادی از افراد توانخواه به دنبال نمایندگی ویلچر ایستا می گردند تا بتوانند یکی از انواع آن را تهیه نمایند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

ویلچر ایستا ایرانی

زمانی که ویلچر ایستا طراحی و ساخته شد در ابتدا کسی آن را باور نداشت و در حقیقت کسی فکر نمی کرد که یه فرد معلول بتواند بر روی پاهای خود بایستد!
اما این موضوع تحقق پیدا کرده و این حس دور از ذهن بسیاری از افراد را برای معلولین و سالمندانی که دچار ضعف عضلانی در پاها هستند امکان پذیر کرده.

ویلچر ایستا دستی

مدل های مختلف ویلچر ایستا در کشورهای مختلف تولید شده که به طور کلی به دسته های زیر تقسیم می شود:

انواع ویلچر ایستا

  • ویلچر ایستا مکانیکی
  • ویلچر ایستا نیمه برقی
  • ویلچر ایستا تمام برقی

در نوع مکانیکی از ساختار های ساده تری نسبت به انواع دیگر ویلچر ایستا استفاده می کنند. در این نوع برای حرکت در سطح صاف همانند سایر ویلچر ها از نیروی دست استفاده می شود.
برای به حالت ایستاده درآمدن هم از جک ها و اهرم هایی که در دو طرف ویلچر تعبیه شده استفاده می شود. استفاده از این جک ها و ارم ها نیروی خیلی زیادی نمی خواهد. چرا که به طوری طراحی شده که با حداقل نیرو امکان بر روی پا ایستادن محیا شود.

ویلچر ایستا مکانیکی

مدل های مختلف تولید شده با مارک های مختلف نظیر لِوو، کامفورت و برخی مارک های ایرانی باعث شده که دست خریدار برای انتخاب کمی باز تر باشد. اگرچه قیمت های ارائه شده در مدل های ایرانی و خارجی اختلاف فاحشی دارد اما می توان گفت تا حدودی برای هر جیبی می توان ویلچری از این نوع ارائه کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما