نمایندگی فروش ویلچر میرا

نمایندگی ویلچر میرا در این روزها که با نوسانات شدید اَرز مواجه هستیم در زمینه فروش ویلچر هایش به شدت ضعیف عمل کرده. در بازار کمتر شاهد فروش ویلچر آلمانی هستیم. حتی به سختی می توان یکیاز آن ها را پدا کرد آن هم گران.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

این ویلچر در بین انواع دیگر دارای خاطرخواهان بیشتری است.
اما نمایندگی ویلچر میرا متاسفانه نمی تواند پاسخگوی آن در ایران باشد.
علت هر آنچه که باشد از علاقه توانخواهان به این ویلچر کم نمی کند. و به دنبال کسی هستند که کارش فروش ویلچر خوب از جمله ویلچر آلمانی باشد.
واگرنه ویلچر چینی در دسترس تر است.

ویلچر میرا در دو مدل برقی و دستی تولید کننده بسیار خوبی است.
کارایی و طول عمر این ویلچرها بسیار بالاست و علاوه بر آن ظاهری بسیار زیبا دارند.

برای مثال در بین انواع فروش ویلچر می توان به یک ویلچر فوق حرفه ای با طراحی خاص در بین انواع ویلچر دستی اشاره کرد. این مدل به نام مدل zx1 1.360 (یا به اختصار ۱۳۶۰) است.

ویلچر میرانمایندگی ویلچر میرا

این ویلچر با یک طراحی بسیار عالی، سبک و شکلیل است. چرخ های پینی بوده و به راحتی جدا و نصب می شود. به همین علت حمل و نقل آن و قرار دادنش در خودرو راحت است.

نمایندگی ویلچر میرا فروش ویلچر فروش ویلچر

این ویلچر حرفه ای بوده و در آن از زیر آرنجی استفاده نشده است. قبل از بالا رفتن قیمت اَرز بهاء این ویلچر حدود ۷ میلیون تومان بود. الان با حساب سر انگشتی در تابستان ۹۷ به بالاتر از ۱۰ میلیون تومان رسیده. تازه آن هم موجود نمی باشد.

انواع ویلچر دستی معروف میرا در ایران

  1. ۱۳۶۰
  2. ۳۳۱۰
  3. ۴۳۱۰

همین ویلچر یعنی ۱۳۶۰ الگوبرداری شده و مدل ویلچر ایرانی آن نیز با قابلیت بالاتر ساخته شده. قابلیتی نظیر تا شدن پشتی و جدا کردن زیرپایی. دارای ضمانت و خدمات چس از فروش است.

مدل ایرانی آن خارج از نمایندگی ویلچر میرا ارائه می شود و قیمتی حدود دو سوم یا حتی کمتر از آن دارد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما