نمایندگی جدیدترین ویلچر برقی لوو

ویلچر برقی لوو به عنوان یکی از سر شناس ترین ویلچر های دنیاست. نمایندگی آن با ارائه جدیدترین مدل از آن به نام C3 که قابلیت به حالت ایستا درآمدن را دارد توانسته دل ها را برباید و تعداد افراد بیشتری را به سمت ویلچر برقی لوو جذب کند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

ویلچر برقی ایستا لوو

این ویلچر چابک و سریع قابلیت استفاده در خانه و محل کار را دارد. با وجود قابلیت دور درجا می تواند در فضاهای کوچک هم مانور دهد.

به راحتی با سیستم دینامیکی خود به حالت ایستا در می آید و قابلیت حرکت در این حالت را نیز دارد. ویلچر های ایستا دارای انواع مختلفی هستند که می توانید با مراجعه به این بخش از انواع آن مطلع شوید.

ویلچر لوو ایستا برقی

سیستم کنترل ویلچر برقی لوو کاملا مهندسی ساخته شده و در هدایت ویلچر پایداری بسیار بالایی دارد. همچنین دسته جواستیک آن نیز کاملا ارگونومیک طراحی شده.

دارای ماژول های برنامه ریزی شده می باشد و نورپردازی بسیار زیبایی است.

[highlight color=”yellow”]ویلچر برقی لوو درست است که به عنوان یک ویلچر بسیار کارآمد و زیبا طلقی می شود اما قیمت آن در ایران بسیار بالا تمام خواهد شد! در ادامه پیشنهاد جایگزین را ببینید![/highlight]

بهترین جایگزین برای ویلچر لوو

حال تهیه چنین ویلچری با قیمت نهایی بسیار بالایی تمام خواهد شد. حتی این اختلاف به قدری است که افراد پول دار هم راغب به انجام چنین کاری نیستند.

ویلچر برقی ایستا S400

پیشنهاد ما بجای خرید ویلچر برقی لوو، مدل مشابه ایرانی آن با نام ویلچر S400 است. با همان کارایی و قیمتی حدود نصف!

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما