مرکز فروش ویلچر دستی کایانگ

ویلچر دستی کایانگ نیز همانند ویلچرهای برقی اش طرفدارانی دارد. کایانگ به عنوان یکی از بهترین گزینه ها در ویلچر تاشو محسوب می شود. و یک مرکز فروش ویلچر حتما بادی چند نمونه از آن را برای مشتری ها در انبار داشته باشند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

ویلچر کایانگ را می توان در هر دو مدل ویلچر برقی و دستی پر طرفدار دانست. این محصول از جمله ویلچرهای چینی است.

انواع ویلچر برقی چینی با مدل های مختلف توانسته سلایق زیادی را به سمت خودش جلب کند.

ویلچر برقی کایانگ

انواع کلی ویلچر دستی تاشو کایانگ

هر کدا از ویلچر های معرفی شده موارد استفاده خودشان را دارند.

ویلچر های معمولی نیاز به توضیح ندارند. ویلچر با چرخ های توپر عمدتا در بیمارستان ها و جاهایی که سطح زمین آن صاف است استفاده می شود. و همچنین برای افرادی که وزن بالا (۱۰۰ تا ۱۵۰ کیلوگرم) دارند استفاده می شود. و آن ها را به عنوان اکسترا می شناسند.

ویلچر کایانگ

ویلچر چرخ کوچک نیز موارد بیشتر برای مراکز درمانی استفاده می شود. این ها در هر مرکز فروش ویلچر یافت نمی شود. همچنین مورد کاربردی آن برای کسانی است که خود فرد امکان هدایت ویلچر را ندارد.

ویلچر مسافرتی کایانگ

و اما نوع دستس مسافرتی ویلچر کایانگ همانطور که از نامش مشخص است جمع و جور بوده و سبک است. این ویلچر تحمل وزن پایین تری را دارد (نهایت ۸۰ کیلوگرم). در آن از مَفصَل های زیادی استفاده شده و در حالت باز و همچنین جمع شدن فضای بسیار کمی را اشغال می کند. که خود دارای مدل های متنوعی است. که برای دریافت انواع آن می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

ویلچر سبک

همچنین نوع دیگری از این مدل به نام ویلچر برقی مسافرتی وجود دارد که ایده بسیار خلاقانه ای بوده و گوی جذابیت و رقابت را از سایر ویلچرهای برقی ربوده.

مرکز فروش ویلچر کایانگ آماده ارائه انواع مدل های چینی است پس حالا تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما