مرکز فروش انواع ویلچر دستی ایرانی

در مرکز فروش ویلچر بسیاری از تماس گیرنده ها و فروشگاه ها و همچنین مصرف کننده ها تمایل دارند یکی از انواع ویلچر ایرانی را تهیه کنند. خواهد در مورد ویلچر دستی باشد خواه در مورد ویلچر برقی.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

این مرکز فروش ویلچر، انواع ویلچر دستی و برقی را دارد. از انواع ویلچر کایانگ چینی گرفته تا انواع ویلچر میرا آلمان که زبانزد خاص و عام است.

ویلچر میرا

مدل دیگری از ویلچر های وارداتی که بسیار مورد توجه و استقبال قرار گرفته شده ویلچر کامفورت تایوانی است. ویلچر برقی کامفورت بیشتر از مدل های اروپایی استقبال می شود. علت این است که قیمت آن مقرون به صرفه تر از آن ها می باشد.

ویلچر های دستی ایرانی با طراحی خوب و طول عمر بالایی که دارند توانسته اند به خوبی رضایت ها را جلب کنند. دیگر کمتر به دنیال ویلچر چینی می روند. و این موضوع برای اشتغال و رشد کار هرچند کم خوشایند است.

اگر نظر ما را به عنوان مرکز فروش ویلچر بخواهید پیشنهاد می کنیم در زمان خرید ویلچر دستی یا برقی سراغ انواع ویلچر ایرانی را نیز بگیرد. آن ها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید و مشخصات فنی و موتوری آن را با سایر مدل ها مقایسه کنید.

ویلچر برقی کایانگ

یکی از بهترین مدل هایی از ویلچر ایرانی که مدل برقی آن است و مورد توجه و استقبال زیادی قرار گرفته ویلچر برقی مسافرتی است.
این ویلچر دارای طراجی بسیار ویژه است. وزن آن کم، طول عمر باطری ها زیاد و بازدهی موتورها بسیار بالاتر از مدل های ویلچر قدیمی است.
خاصیت تا شوندگی بسیار بالایی دارد و بسیار سبک تر از سایر انواع ویلچر برقی است. این ویلچر ایرانی در نوع خودش منحصر به فرد است و در مرکز فروش ویلچر جزء گل های سر سبد ما محسوب می شود.

ویلچر برقی مسافرتی

مشخصات کلی ویلچر برقی ایرانی مسافرتی

  • وزن با باطری کمتر از ۲۷ کیلوگرم
  • باطری سبک تر با بازدهی بیشتر
  • موتورهای براشلس و بادهی و طول عمر بیشتر
  • باز و بسته کردن تنها در ۵ ثانیه

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ویلچر ایرانی فوق العاده می توانید با مرکز فروش ویلچر با شماره تماس ذیل ارتباط برقرار کنید و یا به بخش ویلچر برقی مسافرتی ایرانی مراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما