لیست قیمت انواع ویلچر کنترلی

ویلچر برقی کنترل از راه دور یک ارزو و یا خواسته ای است که در سر اکثر توانخواهانی که به دنبال مستقل بودن خود هستند بوده است. پس ما وظیفه خود دانستیم مطلبی آماده کنیم برای این افراد با ما همراه باشید ..

ویلچر برقی کنترلی

امروزه در جهان ویلچر های زیادی تولید شده که به توانخواهان و یا معلولین کمک کند تا همانند مردم عادی زندگی کنند اما خب شرایط اقتصادی بعضی افراد نیز این اجازه را به آنها نمیداد که بتوانند ویلچر های وارداتی کنترلی تهیه کنند.
متحصصین ایرانی درصدد تولید این محصول گردامدند و ویلچر کنترلی بی نایت ار اس را تولید کردند. در ادامه به این محصول خواهیم پرداخت.

ویلچر برقی کنترلی بی نایت ار اس

ویلچر برقی بی نایت آر اس B-Night-RS (1)

از مزیت های این محصول میتوان به حفره دار بودن چرخ های این ویلچر پرداخت که باعث می شود در شرایط نامناسب جاده ها کمترین فشار را به کسی که درحال استفاده از ویلچر می باشد را وارد می کند.
از دیگر مزیت های این محصول میتوان به سبک بودن ان اشاره داشت که از آلیاژ الومینیوم ساخته شده است این محصول از رنگ مشکی یک دست استفاده شده که به زیبایی این ویلچر افزوده.
و البته این ویلچر کنترلی بوده و شخص با استفاده از این کنترل میتواند به شخص کمک کند تا به طور مستقل عمل کرده و ویلچر را به سمت خود هدایت کند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما